Eriksen Fenalaştı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eriksen Fenalaştı!

Doktorum, hem forum hem de sizden özür dileyerek bir soru sormam gerekiyor. 2 ay önce belki biraz daha az, özel hastanede yaptırdığım test pozitif çıktı ve birkaç semptomda gösterdim. Devlet beni özelde test yaptırdım diye pozitif olarak işlemedi. Yasal yönden aşı yaptırma hakkım var fakat bu kısa sürede aşı olduğumda bir sorun teşkil eder mi? Malum birçok kişi farketmeden atlatıyor zaten hastalığı, sonrasında da aşı oluyor. Ekstrem bir durum oluşur mu acaba? Aşı biontech bu arada. Konuyu dağıttığım için özür dilerim.

Hic sorun olmaz ustat. Sadece aşı esnasinda (1 hafta oncesine kadar) hasta olma yeter. Zaten hastaneye gidince form doldurman gerekecek ve orada geçmişini soracaklardir. Covid gecirdigin icin vucudunda zaten bir bagisiklik meydana gelmiştir. 6 ay içinde covid geciren birine bu sebepten Avrupada 2 sefer biontech yerine sadece 1 sefer vuruluyor. Turkiyede nasil bu durum bilmiyorum. Ama tavsiyem (imkanin varsa) yinede 2 aşı vurdurman

Hic sorun olmaz ustat. Sadece aşı esnasinda (1 hafta oncesine kadar) hasta olma yeter. Zaten hastaneye gidince form doldurman gerekecek ve orada geçmişini soracaklardir. Covid gecirdigin icin vucudunda zaten bir bagisiklik meydana gelmiştir. 6 ay içinde covid geciren birine bu sebepten Avrupada 2 sefer biontech yerine sadece 1 sefer vuruluyor. Turkiyede nasil bu durum bilmiyorum. Ama tavsiyem (imkanin varsa) yinede 2 aşı vurdurman
2 hafta devlete pozitif çıktığımı ispatlamaya uğraştım, kabul etmediler. 2 doz vururlar sorunsuz. Kağıt üzerinde covidin csi geçmiyor.

2 hafta devlete pozitif çıktığımı ispatlamaya uğraştım, kabul etmediler. 2 doz vururlar sorunsuz. Kağıt üzerinde covidin csi geçmiyor.

Kagit uzerinde biontech en iyi aşı olarak durmakta. Butun aşılar ölüm riskini maksimum seviyesinde dusururken biontech aşısı bunun yaninda covid'e yakalanma ve (bundan rahatsizlanma) riskinide minimize etmekte. Tek soru isareti mRNA aşılarının bu alanda yeni sayılması. Lakin 2011den beri bu aşı teknigiyle arastirmalar mevcut. Kanser alanında çok birikime sahip uzmanlar bu aşı konusunda. Bu sebepten buyuk riskler beklenilmemekte uzun vadeli. Şuana kadar ki veriler de bu yönde ilerliyor.

Üst Alt