Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

"o son sırmayı içmeyecektik" esprisi gelmemiş @Berkan Yavuz üstattan . derin bir yalnızlık hissetim
Çok kaale aldığım bir oyucu değil, ortalama 10 dakika bile oynamaz ligde diye düşünüyorum. Topa baskı yapar, iyi savunma yapar, ribaundlara katkı yapar, boş üçlük de sokmaya başladı son zamanlarda ortalama bir yüzde ile. Hepsi bu.

Bizim takımın Doğuş Balbay’ı olur kısaca.

Bu seneki kadro şimdilik nasıl oldu beyler? Takip eden varsa bir anlatsın hangi pozisyonlarda güçlendik, hangi mevkilerde güç kaybettik?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hiçbir pozisyonda güçlenemedik şuan net olarak gerideyiz
Buna katılmıyorum eğer yerliler yüzünden diyorsanız. Çünkü mesela Mahir Ağva beğenilmiyor lakin Ege'den aldığımız katkı 0 Mahir'den net daha fazla katkı alırız sadece fizik kalitesinden dolayı bile. Yine Eray- Yunus Sonsırma'dan organize kısmında Yunus'tan daha fazla katkı alırız. Muhaymin- Rıdvan en kötü benzer katkılar olur. Yabancılara gelince gelen yabancılar tamalandıktan sonra göreceğiz Dylan geldi dersek bile 2 yabancı daha 3 ve 4 no gelecekbunları görmeden bir şey diyemeyiz. Pota altında savunma olarak geçen sezona göre çok daha iyi olacağız hücum çeşitliliği konusunda geride kalabiliriz lakin Raymar Morgan sağlıklı ve bildiğimiz gibi dönerse o da olmaz.

Üst Alt