Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erkek Basketbol Takımı Transfer Haberleri

Darüssafaka yine bir sürü iyi yerli oyuncuyu almis vs.

Galatasaray'dan olsa olsa orta sira takimi olur artik. Göksenin disinda yerli yok. Gelen yabancilar zaten cöp.

Henüz transfer olmayan ve ligde en cok sayi atan yerli oyuncular:

Ümit Sonkol
Erkan Veyseloglu
Sertac Sanli
Kenan Sipahi
Melih Mahmutoglu
Ali Muhammed
Ahmet Duverioglu
Ceyhun Altay
Burak Can Yildizli
Furkan Aldemir
Tomislav Ruzic
Deniz Kilicli
Berkay Candan
Hakan Demirel
Dogus Özdemiroglu
Enes Berkay Taskiran
Baris Ermis
Kaya Peker
Dogus Balbay
Can Maxim Mutaf

Son düzenleme:
Darüssafaka yine bir sürü iyi yerli oyuncuyu almis vs.

Galatasaray'dan olsa olsa orta sira takimi olur artik. Göksenin disinda yerli yok. Gelen yabancilar zaten cöp.

Henüz transfer olmayan ligde en cok sayi atan yerli oyuncular:

Ümit Sonkol
Erkan Veyseloglu
Sertac Sanli
Kenan Sipahi
Melih Mahmutoglu
Ali Muhammed
Ahmet Duverioglu
Ceyhun Altay
Burak Can Yildizli
Furkan Aldemir
Tomislav Ruzic
Deniz Kilicli
Berkay Candan
Hakan Demirel
Dogus Özdemiroglu
Enes Berkay Taskiran
Baris Ermis
Kaya Peker
Dogus Balbay
Can Maxim Mutaf

Veysel'le Sertaç Beşiktaş'ta kalır. Mehmet Yağmur ve Burak Eşlik transferlerinden sonra da 1 numara almayız. 5 numaraya yerli takviyesi olur. Düverioğlu gelirse almak lazım ama FBD bırakmaz bence. Yabancı transferleri de önemli.

PG: Mehmet/Burak
SG: Hardy/Göksenin
SF: Emir
PF: Hendrix/Ege
C: --

Resmileşen kısım böyle. Gençlerden Utku, Kılıç veya Serkan takımda kalır mı bilemiyorum.

bursaspor-basketbol-takiminin-teknik-sorumlusu-6418808_2678_o.jpg
5277_B_Fatih_solak001.jpg

IMG_8019-copy.jpg

REİSLERİ UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN.

2 transfer yaptık 2si d trişka topçu,hendrix falan m kaldı allah aşkına,kunter dedik fransadan toplar atletik niggaları falan yok,mcceleb ve hopson gelsin bari sezon başı heycanlanalım az.

Hopson şart. Bo bitik durumda. Oraya oynatacak birini bulmalıyız.

Arroyo tipi guard
D.Hardy
S.Hopson
Hendrix
Vidmar tarzı 5

Galatasaray Odeabank, oyun kurucu Mehmet Yağmur ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Mehmet Yağmur neredeyse benle yaşıt ama ben kendimi bildim bileli de basketbol camiasında adı meşhur. Ama benim dikkatimi bir kaç yıl önce bir röportajda çekmişti, kazandığı paranın çoğunu özel antrenmanlara harcamaya karar verdiğini söylemişti röportajda. Üstüne Doğuş'un Daçka'sına imzaladı. Bu yüzden ne derece gelişme gösterdiği hakkınd açok fikir sahibi olamıyorum. Wanamaker'dan nasıl rol kapabilirdi ki? Şimdi ben çok çalıştım ama Blatt şans vermedi dese de, en baştan çılgın bütçe harcayan bi takıma giderek kariyer planlamasında berbat bir adım atmıştı.

Umuyorum dediği kadar bireysel antrenman yapmıştır. Umuyorum dediği kadar basketbola konsantre olmuştur. Çünkü şu an yetenekten daha çok odaklanmaya, adanmışlığa ihtiyacımız var.

Mehmet Yağmur neredeyse benle yaşıt ama ben kendimi bildim bileli de basketbol camiasında adı meşhur. Ama benim dikkatimi bir kaç yıl önce bir röportajda çekmişti, kazandığı paranın çoğunu özel antrenmanlara harcamaya karar verdiğini söylemişti röportajda. Üstüne Doğuş'un Daçka'sına imzaladı. Bu yüzden ne derece gelişme gösterdiği hakkınd açok fikir sahibi olamıyorum. Wanamaker'dan nasıl rol kapabilirdi ki? Şimdi ben çok çalıştım ama Blatt şans vermedi dese de, en baştan çılgın bütçe harcayan bi takıma giderek kariyer planlamasında berbat bir adım atmıştı.

Umuyorum dediği kadar bireysel antrenman yapmıştır. Umuyorum dediği kadar basketbola konsantre olmuştur. Çünkü şu an yetenekten daha çok odaklanmaya, adanmışlığa ihtiyacımız var.

Mehmet yağmur yıllardır takip ettiğim kadarıyla konsantre bir rol adamı. Söylediğin gibi yetenekten çok odanlanmaya ve adanmışlığa örnek bir oyuncu. Takıma katkı sağlayacağından şüphem yok açıkcası.

Renfroe-hopson falan iyi lan,summers 2 yıldır gelsin diye yazdım bi adamdı sakatlığı yoksa oda çok iyi,ulan şu hendrix yerine lasme ve ya young gibi adam alınsaymış kadro baya güzel olcakmış

Renfroe/Mehmet
Hopson/Hardy/Göksenin
Summers/Emir
Hendrix/Ege
Yabancı/Semih/Yerli

Ligde ilk dört yapabiliriz. Daha fazlasını bekleyen yok heralde.

Üst Alt