erman toroğlu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Normal bir insan Erman Toroğlu'nun ne dediğini merak eder mi ? Bence etmez, ediyorsa normal değildir. GSC'nin normal insanlardan oluşmadığını zaten biliyordum, bir de Erman T. vasıtasıyla sağlamasını yaptım.

Futbolculuk ve hakemlik yapmış bir kabzımalı niye bu kadar ciddiye alıyoruz ülkece bilemiyorum.

Normal bir insan Erman Toroğlu'nun ne dediğini merak eder mi ? Bence etmez, ediyorsa normal değildir. GSC'nin normal insanlardan oluşmadığını zaten biliyordum, bir de Erman T. vasıtasıyla sağlamasını yaptım.

Futbolculuk ve hakemlik yapmış bir kabzımalı niye bu kadar ciddiye alıyoruz ülkece bilemiyorum.
Selamünaleyküm, nerelerdesin renktaş?

Nerelerdesin sen allasen?

Bu arada neden merak edilmesin kardeşim? Kabzımallık yapmış olabilir lakin medyadaki en güvenilir yorumcu ve eski hakemdir o yüzden merak ediyoruz. Medyada doğru düzgün güvenilir ve düşündüğünü konuşan başka adam var mı? Varsa kaç tane? Kabzımallık yapmış olabilir tamam da aynı zamanda futbolculuk ve hakemlik de yapmış bir adam.

Bu arada neden merak edilmesin kardeşim? Kabzımallık yapmış olabilir lakin medyadaki en güvenilir yorumcu ve eski hakemdir o yüzden merak ediyoruz. Medyada doğru düzgün güvenilir ve düşündüğünü konuşan başka adam var mı? Varsa kaç tane? Kabzımallık yapmış olabilir tamam da aynı zamanda futbolculuk ve hakemlik de yapmış bir adam.
Ben daha sert, "Kaya" gibi bir cevap bekliyordum, olmadı şimdi bu.

Normal insan olmadığımı bende düşünüyordum zaten. Teyit ettirdim sonunda teşekkür ederim.

Ama normal insan nedir nasıl tarif edilir?
Senin benim görüşüme bakış acıma göre mi normal insan normal oluyor? Yardım lütfen :( normal insanın tarifini bildiğini düşünerek soruyorum bunu sadece, yanlış anlamayın lütfen

Erman toroğlu fanatik Galatasaraylidir rengim. Bilinmemesine şaşırdım açıkçası.

Adamın Bodrum'daki evininin önündeki bayrak direğinde Ankaragücü bayrağı var. Bizi de inanılmaz eleştirdiği zamanlar oldu fakat yıllardır duayen olarak ekranlara gelmesi ve reytingleri alt üst etmesi adamın tarafsızlığından. Bu adamın olduğu spor programları bir yana diğer spor programları bir yana. Bir kere adam lafını evirip çevirmeden söylüyor, adam dokuz köyden kovuldu bu yüzden ama nereye gitse orayı ihya etti :D

Bir daha da böyle bir adam Türk spor tarihinde gelmez. Hakemlik döneminde de hiç kimsenin gözünün yaşına bakmazdı; başkandı, siyasilerdi, federasyondu, hakem komitesiydi, taraftarlardı hiç kimseyi dinlemezdi. Zamanında futbolcuların hakemi itip kaktığı dönemlerde Erman Toroğlu'na itiraza giderken nezaketten kırılacak hale gelirlerdi. O yüzden federasyonlar neredeyse bütün derbi maçlarını Erman Toroğluna verirlerdi. Ayrıca Ahmet Çakar'ı yetiştiren de bizzat kendisidir.

Erman iyisin guzelsin ama o pozisyona ingilterrede faul çalsan gülerler

gol temiz

Tam da aklımdan bu geçmişti gol sonrası tekrarını izlerken. Geçen hafta Harry Kane’in Arsenal’e attığı golde benzeri bir durum vardı ama faul diye bile itiraz etmemişti Arsenal savunması. O pozisyon buz gibi goldü. Tek fark orada hakem verdi burada eyyamcı olduğu için vermedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erman' ı amma yücelttiniz ha!. Okan Buruk' un ayağının kırıldığı Trabzon kupa maçı için ''Katil Erman!'' diye başlık atmıştı Hıncal...

Aynen katılıyorum; daha ilk dakikalardan itibaren Soner-Okan ikili mücadelelerini dehşet duygularıyla izlemiştim. İkisinden birinin -özellikle de Soner' in- diğerinin bir tarafını kıracağı o kadar belliydi ki!. Kupa filan hiç umurumda değildi, yeterki Okan' ımıza bir şey olmayaydı; ama ne yazık ki en kötüsü oldu. Okan o sakatlığı yaşamamış olsa kariyer seyri çok daha yüksek olacaktı muhtemelen.

Ben sıradan bir futbolsever olarak farkındayken maçın hakeminin her şey normal seyrediyormuş gibi hareket etmesi kabul edilemez. Oyuncuların her ikisine de sarı kart göstermesi gereken pozisyonlar vardı, doğru dürüst bir ikazda bile bulunmadı. Neymiş?, ''Futbol erkek oyunudur'' muş!. Hassiktir oradan?...

Hülasa, Erman' ın hakemliği beş para etmezdi, bunun gibi sayısız falsosunu izledim. Aziz Yıldırım' la ters düşmese yorumculuğundan da nefret ederdiniz...

Normal insan olmadığımı bende düşünüyordum zaten. Teyit ettirdim sonunda teşekkür ederim.

Ama normal insan nedir nasıl tarif edilir?
Senin benim görüşüme bakış acıma göre mi normal insan normal oluyor? Yardım lütfen :( normal insanın tarifini bildiğini düşünerek soruyorum bunu sadece, yanlış anlamayın lütfen
Tabiki. Hemen cevap vereyim; Erman Toroğlu ne demiş diye merak etmeyen insan normal insandır. Alıntıladığınız mesajımda bu gerçeği adeta bir tokat gibi GSC ahalisinin suratına yapıştırmıştım.

Son düzenleme:

Bizim spor medyasında en güvenilir olsan ne olur olmasan ne olur. Spor programlarını izleyeceğine otur boş duvarı izle, tercih meselesi tabi bir şey diyemem. Öyle gözlerini geverte geverte ağğğbii ağbiii demesini hiç izleyemem valla Ermanın, biz de böyle bir delikanlıyız işine gelirse.

Son düzenleme:
Spor programları maksimum iki kişi olmalı. Bu yüzden en son Şansal & Ermanlı maratonu izlemiştim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt