erman toroğlu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O nedir? İddaa programı mı?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

ewt

strangers-in-the-night-murat-ozari-bay-tahmin_113704-21800_640x360.jpg

Galatasaray paraya muhtaç kaldığı dönemlerde şampiyon oluyor söyleminde bulunmuştur

Tabi bunu art niyetle mi dedi yoksa tespit mi yaptı ilerleyen süreç gösterecek

Valla internete bakınca teşbihte hata olmaz diyerek "ak göt, kara göt belli oluyor"... Her maç sonrası neredeyse bütün kulüp taraftarları sevilsin ya da sevilmesin adamın yorumlarına pür dikkat kesiliyor... Kendi adamına Erman Toroğlu'nun programı olunca hiç bir programı izlemiyorum... Çok rahat konuşuyor, kimseden çekinmeden her türlü yorumu yapıyor. Hakemlik döneminden sonra da televizyonculuk ve yazarlıkta da bir numara.

Valla internete bakınca teşbihte hata olmaz diyerek "ak göt, kara göt belli oluyor"... Her maç sonrası neredeyse bütün kulüp taraftarları sevilsin ya da sevilmesin adamın yorumlarına pür dikkat kesiliyor... Kendi adamına Erman Toroğlu'nun programı olunca hiç bir programı izlemiyorum... Çok rahat konuşuyor, kimseden çekinmeden her türlü yorumu yapıyor. Hakemlik döneminden sonra da televizyonculuk ve yazarlıkta da bir numara.
Üstat Thomas Linke mi avatarın yoksa mazideki güzel günler halüsülasyon mu gösteriyor bana?

Stumpf reisin bıyığı vardır :)
Bıyık bıraktığı zamanlarda oluyordu ama genelde daha çok kirli ve uzun sakal bırakırdı. Saçları her daim kalk gidelim derdi... Zaten ondan sonra futbolcular her maç öncesi tıraş olmayı bıraktılar :D Bıyık deyince aklıma hep Semih, Cüneyt, Yusuf, Büyük Metin geliyor... Bir de o dönemlerin alman futbolcuları :D

Bıyık bıraktığı zamanlarda oluyordu ama genelde daha çok kirli ve uzun sakal bırakırdı. Saçları her daim kalk gidelim derdi... Zaten ondan sonra futbolcular her maç öncesi tıraş olmayı bıraktılar :D Bıyık deyince aklıma hep Semih, Cüneyt, Yusuf, Büyük Metin geliyor... Bir de o dönemlerin alman futbolcuları :D
O dönem hatırlarsın bıyıksız bir tek GÖTŞOV vardı hatırladın mı üstat ne golcüydü be tadı damağımızda kaldı bir yarım sezonda fırtınalar estirmişti...Kanka seninle nostalji yapalım ergenler nasiplensin selametle kandilin mübarek olsun...hürmetler...

Üst Alt