erman toroğlu - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Lan ne kirmizisi Yahu.
Birde kayserili oyuncuyu sorgulamak lazim. Top ile hic Alakasi yok Hayatta yetisemez gec kaliyor hamlesiyle.
Oyuncu biraz da korumali kendini.
Top nerde Taylan ne zaman dokunuyor resmen kayserili oyuncu gec kaliyor hamlesiyle orda daha ne sokuyorsun ayagini, taylanin yapabilicegide ancak
Bacagini büküp hizdan almak. Daha dogrusu o oyuncunun Sakatlanmasini bile önlüyor.

başıyla sonuyla doğru bir analiz. piyasada hem doğru teknik adamın arkasında durup hem de galatasaray'ın hakkını yedirmeyecek kadar madden ve manen bağımsız galatasaraylı var mı emin değilim. tek çözüm terim'in en kötü yönetici olduğu yeni bir yönetim. yoksa bu hakem katliamı standartımız olabilir.

kesinlikle katılmıyorum. terim'in yönetici olduğu durumda hocaya müdahale etmemesi imkansız. hele de eski öğrencilerinden biri olursa her hafta haberi çıkar o değişikliği terim yaptı diye.

kesinlikle katılmıyorum. terim'in yönetici olduğu durumda hocaya müdahale etmemesi imkansız. hele de eski öğrencilerinden biri olursa her hafta haberi çıkar o değişikliği terim yaptı diye.

doğru, ceketi asması lazım zaten o makam için de başkan gömleğini giyen adam da teknik direktörüm diye geri sahaya inmez heralde. basında çıkan haber fark etmez, ilk ünal aysal gibi hakikaten fikren hür vicdanen hür bir galatasaraylı gelmezse halimiz bugünkünden bile kötü olur.

Üst Alt