erman toroğlu - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
doğru, ceketi asması lazım zaten o makam için de başkan gömleğini giyen adam da teknik direktörüm diye geri sahaya inmez heralde. basında çıkan haber fark etmez, ilk ünal aysal gibi hakikaten fikren hür vicdanen hür bir galatasaraylı gelmezse halimiz bugünkünden bile kötü olur.
valla terim'i biliyorum başkan falan olursa kesin müdahale eder aziz gibi bir şey olur

valla terim'i biliyorum başka falan olursa kesin müdahale eder aziz gibi bir şey olur

o da bir ihtimal ama emekliliği kesin açıklayana kadar var olan td üstünde her türlü tehdit olarak duracağı da yadsınamaz. tudor varken ve terim milli takımla uğraşırken bile o zamanki hocanın üstünde tesiri vardı, normal şekilde bırakıp tatile çıkıyorum dese sonraki td'nin üstünde de isteyerek ya da istemeyerek benzer bir intiba bırakmayacağı kesin değil. yönetici olursa zaten öyle şeylerle uğraşmaz da uğraşsa da en azından kulüp içindeki varlığından faydalanmış oluruz az biraz. şu andaki galatasaray camiasında ikamesi kolay olan biri olduğunu düşünmüyorum, zaten son 30 yılda o fırsat elimize bir luce, bir de aysal'la geçti. luce'yi biz, aysal'ı kendi bitirdi. terim'den bir şekilde faydalanmaya devam etmek durumundayız ama teknik direktör olarak olmazsa makbule geçer.

o da bir ihtimal ama emekliliği kesin açıklayana kadar var olan td üstünde her türlü tehdit olarak duracağı da yadsınamaz. tudor varken ve terim milli takımla uğraşırken bile o zamanki hocanın üstünde tesiri vardı, normal şekilde bırakıp tatile çıkıyorum dese sonraki td'nin üstünde de isteyerek ya da istemeyerek benzer bir intiba bırakmayacağı kesin değil. yönetici olursa zaten öyle şeylerle uğraşmaz da uğraşsa da en azından kulüp içindeki varlığından faydalanmış oluruz az biraz. şu andaki galatasaray camiasında ikamesi kolay olan biri olduğunu düşünmüyorum, zaten son 30 yılda o fırsat elimize bir luce, bir de aysal'la geçti. luce'yi biz, aysal'ı kendi bitirdi. terim'den bir şekilde faydalanmaya devam etmek durumundayız ama teknik direktör olarak olmazsa makbule geçer.
yok aga katılmıyorum dediğine

başıyla sonuyla doğru bir analiz. piyasada hem doğru teknik adamın arkasında durup hem de galatasaray'ın hakkını yedirmeyecek kadar madden ve manen bağımsız galatasaraylı var mı emin değilim. tek çözüm terim'in en kötü yönetici olduğu yeni bir yönetim. yoksa bu hakem katliamı standartımız olabilir.

kesinlikle katılmıyorum. terim'in yönetici olduğu durumda hocaya müdahale etmemesi imkansız. hele de eski öğrencilerinden biri olursa her hafta haberi çıkar o değişikliği terim yaptı diye.
İkinizinde dediğide mantıklı geliyor. Güçlü bir başgan adayıda yok, bu düzen değişmez ise sonumuz karanlık.

Erman Toroğlu: “Bu kadroyu bu teknik direktör kaldırmıyor. Arabada parçalar iyi de şoför kötü. Dakika 70, almış eline kağıdı kalemi yazıyor. Lan maça baksana ne yazıyorsun? İstifa mektubu yazabilirsin ancak! 95 Milyon Türk’ün anasını ağlattın be”

20210620_201657.jpg

Erman Toroğlu: "Sorumlusu kim? Şenol beyefendi. Ben Şenol Güneş'in yerinde olsam bu rezillikten sonra istifa ederim. Çok net."

Üst Alt