erman türker - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Bir kere ben tablet kılıfı değil, uzmanıyım. İkinci olarak, hoca tabiki eleştirilebilir bundan da daha doğal bir şey yok ben de gayet eleştiriyorum, hatta Terim sevdalılarını triggerlamış açtığım konularda mevcuttur ama küfür ya da hakaret etmek başka bir boyut. Bir Galatasaraylının Fatih Terim'i sevmese bile hakaret etmesi en hafif tabirle yakışık almaz.

Maalesef yanlış tutumunu sürdürerek şahsımı sükut-u hayale uğratmış durumdasın, ek olarak hayatında küfür nedir bilmeyen bir İstanbul beyefendisi olarak konudan bağımsız bir şekilde küfür ettiğin için seni ayrıca kınıyorum.
Hocayı eleştirdim işte kardeşim. Senin hocalığına dedim şunu yapayım dedim bunu yapayım dedim. Şahsına hakaret etmedim. Yaşayan efsanemizdir eyvallah tamam da ben de Galatasaray dedin mi babamı tanımam.

Ayrıca sen mi İstanbul Beyefendisi oluyorsun? Senden olsa olsa Çukurambar mayfası olur kardeşim kusura bakma.

Hocayı eleştirdim işte kardeşim. Senin hocalığına dedim şunu yapayım dedim bunu yapayım dedim. Şahsına hakaret etmedim. Yaşayan efsanemizdir eyvallah tamam da ben de Galatasaray dedin mi babamı tanımam.

Ayrıca sen mi İstanbul Beyefendisi oluyorsun? Senden olsa olsa Çukurambar mayfası olur kardeşim kusura bakma.
Hahahahaha nereden buluyorsun böyle şeyleri, benzetmeler yine bomba. Nereden gelir aklına bilmiyorum ki.
:asd: :asd: Onun kutlamasını yapıyorum ayağımda çorabım atletim donumun içinde fonda Frank Sinatra. Ayrıca sonrasında yaşanan gelişmeler de bir hayli haz vericiydi :D
Her şeye eyvallah da atletin niye donunun içinde onu çözemedim.

Talep etmişsindir yazmışlardır. Galatasaraylılığı üzerinde herhangi bir belirsizlik olmayan bir üyenin tagına kim niye böyle bir şey yazsın. Sobelenmişsin belli ki.

Ayrıca konumuna kendin müdahale edebilirsin.
İçimde hiçbir zaman nefreti, şiddeti, öfkeyi, holiganizmi, beslemeyeceğim. Kimin hangi amaçla yazdığını bilmediğim tag ımı savunuyor ve böyle kalmasını talep ediyorum. Bu kavgadan beslenenlere prim vermeyeceğim.

Üst Alt