erman türker - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

erman türker

Adamın dibidir o ayrı mesele. Ama bu onu eleştirmeyeceğiz anlamına gelmez. Adamın işi gücü onun bunun avatarına laf atmak. Forumun dinosu olduğu aşikar ama andropoza daha çok var Türker Bey; sakin olunuz.

Adamın dibidir o ayrı mesele. Ama bu onu eleştirmeyeceğiz anlamına gelmez. Adamın işi gücü onun bunun avatarına laf atmak. Forumun dinosu olduğu aşikar ama andropoza daha çok var Türker Bey; sakin olunuz.
Sizi tekrardan sükunete davet etmek zorundayım sayın Kaya! Ayrıca kullandığınız avatarları bir aynaya tutup bakınız lütfen. Ayıptır ya ayıptır bir de bana laf sokuyor.

Suan ki avatarini 2014 yilinda kullanmistim
Yani ben kullanmayayım mı? Bu arada esmer kız avatarın vardı o ne oldu? O esmer kız Breaking Bad dizisindeki Jane değil miydi?

Sizi tekrardan sükunete davet etmek zorundayım sayın Kaya! Ayrıca kullandığınız avatarları bir aynaya tutup bakınız lütfen. Ayıptır ya ayıptır bir de bana laf sokuyor.

Suan ki avatarini 2014 yilinda kullanmistim
Yani ben kullanmayayım mı? Bu arada esmer kız avatarın vardı o ne oldu? O esmer kız Breaking Bad dizisindeki Jane değil miydi?
Yok kullan tabi Mcfly i tekrardan gormek sevindirdi.

Aynen Jane ablamiz :(

Efsane fotomu avatar yapayim dedim donerim eskisine yakin zamanda.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başlığını inceledim de görsel anlamda zayıf kaldığını düşünüyorum. Beğendiği düşünürün seçkin fotoğraflarını kendilerine armağan ediyorum. İyi ki doğdun Ermancığım Türker.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Üst Alt