Haber - Ernest Muci, Beşiktaş'ta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ernest Muci, Beşiktaş'ta

Siz alın ben öderim gibi birsey diyeceğini sanmam yalının ki zaten kendisi haddinden fazla riske girdiler devre arası,bunlar tamamen sponsor paralarını yemiş gibi duruyorlar başka bir pislik yoksa

Transfer şikesinin yeni versiyonu sahneye kondu.
Koç Holding son günlerde 2 sponsorluk anlaşması yapıyor bunlarla.
Sonra transferin son gunü iki tane lavuğa 23 milyon Euro para gömüyorlar.
Sezon sonu Napoli’ye 35 milyona satarlar.

Yok Sassuolo'da var Nedim Bajrami 24 yaşında rotasyon oyuncusu orada bir ara iyi patlama yapmıştı. 8.5 tarzı bir adam mücadeleci.
Baba ben bu çocuğun videosunu izledim forumda biri bunu alalım demişti hatta adam ayaklarına hakim vuruşları da iyi, Symanski gibi bir şey izlediğim kadarıyla ama 10 dedin mi orada yavaş. 1.8 dedin mi burda başka bir iş var diyor insan. Legia nin toplam maaş bütçesi 1.8 etmez.

Baba ben bu çocuğun videosunu izledim forumda biri bunu alalım demişti hatta adam ayaklarına hakim vuruşları da iyi, Symanski gibi bir şey izlediğim kadarıyla ama 10 dedin mi orada yavaş. 1.8 dedin mi burda başka bir iş var diyor insan. Legia nin toplam maaş bütçesi 1.8 etmez.
Bu adamı ben de beğendim izlediğim video olsun bir de Aston Villa maçında izlemiştim hatta ben yazmıştım foruma 10 no skorer düşünülebilir diye ama bonservis 6-7+ bonus olsun hadi ama maaş 700-800 bin den hadi mask 1 milyon euro yani 1.8 nedir ki bir de 3.5 yıllık sözleşme uzatmak istediğinde direk 2.5'a çıkman gerekecek.

Üst Alt