Haber - Ernest Muci, Beşiktaş'ta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ernest Muci, Beşiktaş'ta

bu adamı alacağıma almanya,fransa gibi liglerin u19 gibi alt kademelerinde milli olmuş ama patlama yapamamış,derreck gibi 3-4 tane fiziği güçlü adam alırdım.
Bizim derreckin tutma ihtimalı çok daha fazla.bu işin sonu bizim morutan,cicaldau gibi olur..
fenerin szymanski de elinde patlayacak..son haftalarda zaten gozukmuyor izlediğim her maçtada silik bir adam...
boey mesela fransa milli takımının alt kademelerinin hepsinde oynamış iyi eğitim almış alt yapısı guçlu bir futbolcu.eminim derreck te tutacak...bu sekilde her yıl 3-4 futbolcu almalıyız.

Musrati bonservisi hariç Bjk'nin bu sene bilançosu -25,50 milyon euro. Ne şl, ne şampiyonluk geliri var ve bir süre daha olacak gibi görünmüyor. Fecaat bir savurganlık.

Bunu da tanımıyorum da aldıkları 2. İsim kim yaw?

BJK ın kadro bitik durumda. Gereken çok sayıda takviyeden önemli ikisini şimdi takıma adapte etmeleri doğru bir düşünce. Ancak sorun şu ki rakamlar kulüp ve ülke gerçekleriyle bağdaşmıyor. Bu işin içinden nasıl çıkacaklarını göreceğiz bakalım...

Aslında gelecek sezon için bizim de elimiz pek rahat değil. Görünen o ki Nelsson kalsa bile 6-7 yabancı oyuncu kalmış olacak. 5-6 tane transfer yapıp da hepsinden tam randıman almak, parayla da kolay değil. Allah vere ki potansiyel vaad eden, geldiğinde hemen katkı vermesi de muhtemel iki veya üç genç futbolcu bulmak adına şimdiden çalışmalar başlasa. Yine tamamı spontane 'fırsat' gelişmelerine bırakılırsa, ceremesi bu defa daha ağır olabilir...

Geçen yıl dar zamanda köklü revizyonla o kadroyu kurup şampiyon olduktan sonra, kadro şu an çok daha oturaklı ve orta-uzun vadeli hale gelebilmiş olmalıydı...

Baba ben bu çocuğun videosunu izledim forumda biri bunu alalım demişti hatta adam ayaklarına hakim vuruşları da iyi, Symanski gibi bir şey izlediğim kadarıyla ama 10 dedin mi orada yavaş. 1.8 dedin mi burda başka bir iş var diyor insan. Legia nin toplam maaş bütçesi 1.8 etmez.

Ben demiştim alalım diye. Videolarını paylaşmıştım, biz alalım istemiştim. Şikemarkt değeri 8 milyondu. Çift ayaklı, dinamik, genç bir 10 numaraydı. Pahalıya mal etmişler birde pay vermişler. Lakin "kim lan bu lavuk" minvalinde konuşan renkdaşları yakın bir zamanda üzebilme ihtimali mevcut.

Futboldur, bilemeyiz uyum sorunu veya sakatlık olabilir kesin konuşulmaz. Ama Arnavutların bu çocuktan beklentisi çok yüksek, süperstar olarak görüyorlar diye okumuştum.

Artık bjk aldığına göre dahada konuşmaya gerek kalmadı. Fakat gayet iyi bir transfer yaptılar diye düşünüyorum.

Çok garip bir transfer çok garip şartlara gerçekleştirmişler. Neresinden baksan elde kalıyor. Bence net hülle transferi menajer ağına girdiler. Bu ağa girince oyuncularını olmayacak bedellere satabiliyorsun ama karşılığında sana daha çok çöp çakıyorlar. Ben böyle bir işe girişip düzenli başarılı olacak kadro kurabilen takım görmedim bugüne kadar

Herif bir ay sonra 23 yaşına girecek, o kadar genç değil yani
Arnavut MT ile resmi maçlarda totalde 89 dakikası var, ülkesinin genç yıldızı vs. değil yani
Arnavut liginde 2743 dakikada 13 gol 5 asist ile 152 dakikada bir skor katkısı yapmış
Polonya liginde 4479 dakikada 13 gol 8 asist ile 213 dakikada bir skor katkısı yapmış

Oyun içinde ne kadar etkili olursa olsun bir forvet için vasat altı rakamlar. Bir de Legia skills videosunu izleyince canı ne zaman isterse şut çektiği görülüyor, yani öyle verimli bir skorer olma durumu da yok

Böyle bir herife €10m verip transfer rekoru kırıyorsun. Bir de 'genç yetenek' olmasına rağmen ve böyle bir bonservis bağlanmasına rağmen €1.8m net maaş veriyorsun. Üstüne üstlük tüm bu kumar tutsa herif buraya hemen alışıp bir buçuk sene çılgın atsa iki sene mukavelesi kalıyor. Hemen satmayıp bir sezon daha faydalanayım desen adam sözleşmesinin son senesine girmiş oluyor ertesi yaz ve o durumda anca harcadığın €10m'yi çıkarabiliyorsun

Özetle üç ihtimal var:
1) Bu adam Taliscavari bir oyuncu ve bu bedele değer
2) Bjk yönetimi panik halinde ve mal
3) Bu transferde hülle var

Ben sonuncu ihtimale daha yakınım ama iki de olabilir gibi geliyor.

Ben demiştim alalım diye. Videolarını paylaşmıştım, biz alalım istemiştim. Şikemarkt değeri 8 milyondu. Çift ayaklı, dinamik, genç bir 10 numaraydı. Pahalıya mal etmişler birde pay vermişler. Lakin "kim lan bu lavuk" minvalinde konuşan renkdaşları yakın bir zamanda üzebilme ihtimali mevcut.

Futboldur, bilemeyiz uyum sorunu veya sakatlık olabilir kesin konuşulmaz. Ama Arnavutların bu çocuktan beklentisi çok yüksek, süperstar olarak görüyorlar diye okumuştum.

Artık bjk aldığına göre dahada konuşmaya gerek kalmadı. Fakat gayet iyi bir transfer yaptılar diye düşünüyorum.

Mertim bayadir Bjk maçı izlememistim bu adam için izleyeceğim bende. Symanski ye benziyor tarzı sanki sen nedersin ?

Mertim bayadir Bjk maçı izlememistim bu adam için izleyeceğim bende. Symanski ye benziyor tarzı sanki sen nedersin ?

Şımaskiye ne markaj var ne pres, adamlara karşı rakipler satılmış gibi maça çıkıyorlar. O sebeple bence şımaski kadar beleş skor üretemez ama bu ondan daha yetenekli ve dinamik bir de çift ayaklı. Şima 8,5 gibi oynuyor bu daha çok 10 numara.

Bilemiyorumki bende, videolarda tam aradığımız tarz adam gibi duruyordu. Gerçi yönetimler sağolsun bizde öyle bir 10 numara yokluğu oluşturdular ki kimi izlesek beğenir olduk. Çalım atan adam görmeyeli seneler oldu. O sebeple konu 10 numara olunca yıllardır kadın görmeyen abazalar gibiyiz, gönlümüzün kayması için nefes alması yetiyor.

Şımaskiye ne markaj var ne pres, adamlara karşı rakipler satılmış gibi maça çıkıyorlar. O sebeple bence şımaski kadar beleş skor üretemez ama bu ondan daha yetenekli ve dinamik bir de çift ayaklı. Şima 8,5 gibi oynuyor bu daha çok 10 numara.

Bilemiyorumki bende, videolarda tam aradığımız tarz adam gibi duruyordu. Gerçi yönetimler sağolsun bizde öyle bir 10 numara yokluğu oluşturdular ki kimi izlesek beğenir olduk. Çalım atan adam görmeyeli seneler oldu. O sebeple konu 10 numara olunca yıllardır kadın görmeyen abazalar gibiyiz, gönlümüzün kayması için nefes alması yetiyor.
Kadife ayaklı gibi geldi bana köşeye bırakıyor şutları, oyun görüşü iyi, keşke biz alsaydık diyemiyorum maliyetinde abukluk var çünkü yoksa meraklardayım yalan değil.

Rossier, Onana geri dönecek adamlarda montero diye herif var lan 5 senedir falan bunlarda heralde.
Hasic diye bosnalı bir çocuk var.
Badra Cisse bu kim olm ne ara böyle transfer yaptılar da kiralık gönderdiler. U19'dan yetiştirmişler :asd:

Sayalım
1-Amartey
2-Colley
3-Masuaku
4-Svensson
5-Al-Musrati
6-Amir
7-Gedson
8-Chamberlain
9-Muci
10-Rebic
11-Ghezzal
12-Rashica
13-Aboubakar
14-Muleka
+4 oyuncusu daha gelecek hadi u19 saymayalım
18 yabancı oyuncuları var, vallahi kafayı yemişler. Olm en fazla şerefli 3.lük gelir gerisi imkanı yok sen bu sene yapılanacaktın. Sezon başı gereksiz 10 herife para döktüler yetmedi devre arası 25 milyon euro temlik altına girdiler.
Elinde para eden 2 tane oyuncu var onların da ne kadar edeceği meçhul birinin bonservisinin yarısı benficaya gidecek. Kalanını da bankalar birliği hortumlayacak. Hayır bir şey değil 20 milyona oyuncuyu satsalar bankalar birliğine 20 milyon euro ödeme yapıp bir de benficaya 10 milyon euro borçlanacaklar. :asd: şu şartlarda onun satışı mantıklı da değil.

Seneye yabancı sınırı 12 olacak ya fesih yapacaksın para verip yada kiralık göndereceksin 3.5 alan aboubakar ile ghezzali kiralarsın bir yere kesin.

Bunlar kafayı yemiş. Yapacakları 2 milyona kuzey ülkelerden oyuncu çıkarmak.
Kim ile szalai total transfer bedeli 5 milyon euro hani. Satışına baksak hülle falan 31 milyon euro olması gereken transfer bunlardı kim var kim yok menemen ayağına en ucuz yoldan sözleşme fesih edip 1-2 milyonluk 20 yaşında oyuncu peşine düşeceklerdi.

Aman yav bu kadar yazı için zaman harcadım bunlar için umarım kayyum atandığı günleri de görürüz. 20 martta 20 milyon euro faiz + toplam borcun 1/5'ini nasıl ödeyecekler tek onu merak ediyorum.

Üst Alt