Erol Bulut: "VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bulut: "VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?"

1608403834357.png

Erol Bulut: "Dün oynanan Galatasaray, bugün oynanan Trabzonspor maçına bakınca sormak istiyorum; VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?"

Erol Bulut: "En büyük etken verilmeyen penaltımız ve golümüz. Bunların üzerinde dursunlar."

Erol Bulut: "Avrupa'da en çok penaltı veren defansız. Orada bir üzerine durmamız gerekiyor."

Erol Bulut: "Yarından itibaren Başakşehir maçına hazırlanacağız. Kazanıp yeniden üst sıralarda mücadele etmek istiyoruz."

Erol Bulut: "Bunları yaşamamız gerekiyor ve yaşıyoruz. Acı çekiyoruz."

İstifa çağrıları hakkında Erol Bulut: "O konuda söyleyeceğim bir şey yok. Şu an 3. sıradayız. 27 maçımız var. Yeni kurulan bir takımız. 16-17 tane transfer yaptık. Sakatlarımız var. Bunun bir bahanesi yok. Bu duruma birlikte girdik, birlikte savaşarak da çıkmayı öğreneceğiz."

Erol Bulut: "Dün oynanan Galatasaray, bugün oynanan Trabzon spor maçına bakınca sormak istiyorum; VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?"

Erol Bulut: "En büyük etken verişmeyen penaltımız ve golümüz. Bunların üzerinde dursunlar."
Uzatmalarla yaklaşık 35 dakika izledim. Takımın geride ve tek bir atak yapamadınız. Ne konuşuyorsun?

Hala utanmadan dilenci gibi olmayan pozisyonlardan medet umuyorsun. Ne oldu? Sezon öncesi dediğim gibi balon olduğun ortaya mı çıktı?

bu arada aynısını biz de yapıyoruz. Bir kez bu ülkede futbol konuşulmuyor. Hep sahtekarlıklar. Hakemlik hiç bir şey yoktu. Tıpkı özetlerden gördüğüm kadarıyla dünkü maçımız gibi. İki takımda berbat oynayıp hak ettikleri sonucu aldılar.

Yazık ya vallahi billahi yazık 2 haftada 6 gol yiyip 1 gol atmış ligin or.spusu olmuş çıkmış Var'da ki çizgiyi kim çekiyor diyor omurgasız pezevenk.

Üst Alt