Erol Bulut: "VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erol Bulut: "VAR'daki ofsayt çizgilerini kim çekiyor?"

Umarım göndermezler. Büyük beklentileri olan takımın yükünü taşıyacak/kaldıracak karakter ve profil yok. Acayip sırıtıyor. Maç sonu konuşmaları bile titrek. Ama tabii ki Fenerbahçe'nin sorunu doğrudan hoca değil. Temel yönetim ve anlayış sorunu var. Hep bir rakip takımlara kin ve onun elinden oyuncu kapmak adına transfer politikaları sonucu, kendi problemlerine hep sığ baktılar. Genel olarak Türk futbolundaki takımlar bazen gerçekten aynaya bakmaları ve yerlerini bilmeleri gereken anlar vardır. Fenerbahçe bu konuda hep göz boyadı ve kandırdı.

Yoneticisi hakeme sallar hocasi hakeme sallar Taraftari hakeme sallar
Donup bir aynaya bakip biz ne oynuyoruz diyen yok ben bile izlerken bu takim ne oynuyor diye kendime sordum bu kafada giderlerse asla basarili olamazlar

Feto Hakemler Var Fedarasyon Galatasaray hep bir suclu var kendileri uzay futbolu oynuyor

Umarım göndermezler. Büyük beklentileri olan takımın yükünü taşıyacak/kaldıracak karakter ve profil yok. Acayip sırıtıyor. Maç sonu konuşmaları bile titrek. Ama tabii ki Fenerbahçe'nin sorunu doğrudan hoca değil. Temel yönetim ve anlayış sorunu var. Hep bir rakip takımlara kin ve onun elinden oyuncu kapmak adına transfer politikaları sonucu, kendi problemlerine hep sığ baktılar. Genel olarak Türk futbolundaki takımlar bazen gerçekten aynaya bakmaları ve yerlerini bilmeleri gereken anlar vardır. Fenerbahçe bu konuda hep göz boyadı ve kandırdı.
Laykimi basar gecerim ustad hic kusura bakma

Üst Alt