erol bulut - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Erol capsizin teki orasi kesinde ama fenerin puanla bizimkisi ayni, peki bu durumda terim basarilimi?

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tutturdunuz aynı puan nerede aynı puan mac fazlası var kadro derınlıgı var bı ton oyuncu aldırmıs ft yokluk içinde kadro cıkartıyor hala FT başarılı mı diyorsunuz hayret diyorum gerçekten. Tabii alışmışız FT daha üst başarılarına oda bir gerçek ama durumlar çok farklı aynı kadro Erolun elinde olsa bizim sence ne durumda olurlardı onu düşünmelisin.

Tutturdunuz aynı puan nerede aynı puan mac fazlası var kadro derınlıgı var bı ton oyuncu aldırmıs ft yokluk içinde kadro cıkartıyor hala FT başarılı mı diyorsunuz hayret diyorum gerçekten. Tabii alışmışız FT daha üst başarılarına oda bir gerçek ama durumlar çok farklı aynı kadro Erolun elinde olsa bizim sence ne durumda olurlardı onu düşünmelisin.
Fenerin kadro genis ama doldurmuslar bos oyunculari , kadro olarak hic bir fark yok mac fazlasi olsa 3 puan fark olur, basari var mi yok mu bu durumda? ya erol denilen sonradan görme td yere sokmamak gerek yada terimi abartmamak gerek.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Galatasaray camiası akıllı insanlardan oluşuyor. Galatasaray hiçbir zaman Fenerbahçe gibi Eylül ayında şampiyon ilan edilmedi. Mutlaka şampiyon olacağız diye taraftara gaz verilmedi ki diyen olursa da taraftar hadi lan oradan diye tepkisini gösterir gaza gelmez.

Ama Fenerbahçe'ye bakıyoruz daha oyuncular alınırken şampiyon ilan ediliyor. Eski yıldızlar Caner, Gökhan Gönül ve geçen sene parlatılan mert hakan yandaş gibi balonlarla gaza geliyorlar. İnanılır gibi değil. Ki ben Caner ve Gökhan Gönül un de şampiyonluk katkısı yapacak oyuncular olduğunu düşünmüyorum. Fenerbahçe'de çok iyi oynadıkları dönem bile Fenerbahçe'nin kaç şampiyonluğu var?

2 (iki)

Biri zaten şike sezonu.

Kısacası Fenerbahçelilerin bu halde olmasının sebebi kartondan düşman yaratıp gerçekleri örten yönetim, aynı yönetimin medya şovuyla taraftarı gaza getirmesi. Bu yüzden kendilerini anlamsız şekilde yüksekte görmeleri. Bunlara bağlı gelişen aşırı kompleksli tavırları. Bunlar olmasa Fenerbahçe ve taraftarı Beşiktaş gibi takım olduklarını kabul edip mutlu mesut yaşayacaklar hiçbir dertleri kalmayacak.

Erol’a da çok kızmamak lazım. Emre ve Volkan’ın olduğu bir takımda hoca gibi ancak görünebilir. Emre ve Volkan takımı nasıl kuruyorsa ona göre hareket etmek zorundadır. Fener Emre ve Volkandan kurtulamadığı sürece fazlasını beklemek hayal olur. En önemlisi de Rıdvanı susturmaları gerekir.

Bu herifin piyon olduğunu geçenlerde canlı yayında iblis teyit etti emre hoca maç iclerindede yönlendiriyor gibi birşey dedi adam olan insan o gün istifa ederdi aslında ama derdi tazminat

YPzbWTob_400x400.jpg

Üst Alt