erol bulut - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
reis dediğin gibi bi durum varsa bu herif neden ts de oynadı sonradan
erol bu maçta bülentin 2005de bizimkilere yaptıklarını yapsa demekki cihad çıkacak

tamam kanka benı hakladın adam sonradan tsde oynamıs onu bılmeden yazmısım öyle bı sey

ama netcede yasının mesajı haksız cıktı erol yatas falan yapmadı ve skora kadar macı dogru tahmın ettım pesımı bırak artık

tamam kanka benı hakladın adam sonradan tsde oynamıs onu bılmeden yazmısım öyle bı sey

ama netcede yasının mesajı haksız cıktı erol yatas falan yapmadı ve skora kadar macı dogru tahmın ettım pesımı bırak artık
ula inziva saatimde gelip alıntıyı durduk yere yapan sensin bildirim geldi diye nezaket gösterdim cevap verdim dediğine bak
@Yasin Yıldırım biraz heyecanlı bu aralar pek sağlıklı hareket edemiyor doğaldır yanılması. gerçi haklı çıktığını hiç görmedim

ula inziva saatimde gelip alıntıyı durduk yere yapan sensin bildirim geldi diye nezaket gösterdim cevap verdim dediğine bak
@Yasin Yıldırım biraz heyecanlı bu aralar pek sağlıklı hareket edemiyor doğaldır yanılması. gerçi haklı çıktığını hiç görmedim
Yav alanya maçı satmadı mı? Yedikleri ilk gol komedi zaten. Ts 10 kişi kalınca birkaç dakika sonra kendileri de 10 kişi kaldı. Bakesetas'ın 90+5'deki uzaktan golü gelmese ne diyecektin Allah bilir Yem Cılmaz seni :asd:

Ahmet Ağaoğlu: Turuncu mavi kıyafeti Erol Bulut'a çok yakışmış. Stil danışmanı var mı bilmiyorum ama bakıldığı zaman hoş geliyordu. 1 hafta önce oynadıkları futbolla bizim maçta oynadıkları aynı değildi.

EbMML5UXgAEeiE3

Fenerbahçe, teknik direktör Erol Bulut ile her konuda anlaşma sağladı. Erol Bulut ile yapılan görüşmede kendi teknik ekibinden maksimum iki kişiyi getirebileceği iletildi, Erol Bulut bu talebi kabul etti. (TRT Spor)

Üst Alt