Ersan Gülüm 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacak

Cevap: SON DAKİKA:Ersan Gülüm Ameliyat Olduğu Dizinden Sakatlandı

Çok ciddi olduğu söyleniliyor sakatlığın. Geçmiş olsun.

kardeşinin twitlerini hatırlıyosun değilmi namık ? söylicem kimse ayıplamasın; cinconun sadece yatağı değişti(arena için)

3 4 tane daha var küfürlü twitleri var hatırlayamıyorum şuan

kardeşinin twitlerini hatırlıyosun değilmi namık ? söylicem kimse ayıplamasın; cinconun sadece yatağı değişti(arena için)

onun ben ................................ bize geleceği düştüğünde medyaya twiti kapatmıştı ne biçim yüzsüz aileymiş bunlar ersanda kıvırmıştı ?_

o küçük kız kardeşi söylediği lafları yutmuştur şimdi umarım ölümlü dünya kardeşşşş. geçmiş olsun.

Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyileşir.

yazık olmuş.aynı yerden tekrar sakatlanmak.

tekme felan vurulmamış topa vururken olmuş.fazla ciddi değildir heralde.

bu menisküs çok pis bir illettir. bence aceleci davranmış sahalara dönmek için. kendimden biliyorum 2 senedir toplayamadım ben ayağımı hala. he onun tedavi süreci ile kendiminkini mukayese etmek yanlış olur ama bence yine de acele etti geri dönmek için

geçmiş olsun

bu aralar bizimle uğraşan kulüplerin başına kötü olaylar geliyor ama hadi bakalım

ulan niye demiyorsunuz kız kardeşi yazdığını sildi diye 2 saattir twitinde indim aşşağılara yok kaldırmış hatta bizimkiler hakaret etmiş rt yapmış salak

Ersanı alamadığım için yönetime yaptığım eleştirileri geri alıyorum :) sakatlığının demekki sık sık nüksetme ihtimali var

geçmiş olsun

iyiki almamışız diyorum şuan. cüsseyi taşıyamamış dizi. hakikaten önemliymiş demekki sakatlığı. geçmiş olsun

En son görüntü beni bir nebze olsun umutlandırdı. Yürürken pek acı çekmediğini gördüm. İnşallah geçmiş sakatlığı gibi olmaz. :(

Üst Alt