Ersan Gülüm 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacak - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacak

Cevap: Ersan Gülüm Ameliyat Olduğu Dizinden Sakatlandı

bunlar oldum olası işten anlamayan doktorlardan çektiler. yazık oldu çocuğa

Eren Güngör silindi gitti Ersan'a da bu olmaz umarım

Dizinde esneme de olabilir, yarınki(bugun) MR'ından sonra bakıcaz umarım kötü bir şeyi yoktur Ersan'ın :(

O diz bir daha iflah olmaz :( .Pozisyonu gördüm içim cız etti.Büyük geçmiş olsun.

Haklı çıktığımız için çok üzgünüm. Umarım en kısa zamanda sağlıklı olarak döner sahalara. Umarım nüksetmemiştir sakatlığı.

Herkes burada Ersan'ı alamadık diye yönetime kızarken vardır bi bildikleri sakatlıktan nasıl dönecek bilmiyoruz diyorduk.. Haklı çıkmamız Türk futbolu açısından iyi değil tabiki.. Geçmiş olsun

Son dakika: Sol ön çapraz bağları yırtılmış. 6 ay sahalardan uzak kalacak.

Futbolu bırakma noktasına gelebilir. Umarım dirençli olur ve sağlıklı bir şekilde sahalara döner..

6 ay yok sahalara dönse bile bu sefer acele etmeyecektir yani gelecek sene verim beklenemez..

6 ay uzak kalıcakmış futboldan tekrar.. Bir futbolcunun başına gelebilecek en kötü şey sanırım bu.. Bundan sonra nekadar dikiş tutar bilemiyorum fakat büyük geçmiş olsun..

Offf yazık olmuş.tahmin edilenden daha erken döner umarım.Geçmiş olsun:(

Görüş :

Beşiktaş'ın Saffet Gurur Yazar ve Kemal Tokak ikilisinden birisini alması sürpriz olmaz.

Cevap: Ersan Gülüm 6 Ay Sahalaradan Uzak Kalacak

6 ay sahalardan uzak kalacakmış. Eren Güngör ne yaşadıysa Ersan da aynısını yaşıyor, iki tane çok iyi Türk stoperimiz olacakken gerçekten büyük şanssızlık.

Cevap: Ersan Gülüm 6 Ay Sahalaradan Uzak Kalacak

bir de bizimkiler abüllrahim albayrağa kızıyorlardı.adam allahın sevdiği kullarından biriymiş :)

Üst Alt