Ersan Gülüm 7 Milyon Euro'ya Shanghai Shenhua'ya Transfer Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm 7 Milyon Euro'ya Shanghai Shenhua'ya Transfer Oldu!

Lan kargalar bile 7M'ye ersanı iteledi şaka gibi. Burak denen gerizekalı 15 eder o zaman. Adam akıllı bi yönetici ekibi yok ki... Lağlet olsun...

Bu cinlilerin transfer dönemi ne ara bitiyor? yok mu yoksa onlarada öyle birsey? yok mu söyle cine bizim oyunculari pazarliyacak bir menajer? aciktan 1milyon prim verelim bu adama yeterki bir iki oyuncu götürsün cine

valla ben bu transferlerden süpheleniyorum,demba ba 13,5 milyon euro !!! sow 16 milyon euro bu ne arkadas!!!emenikede rusyaya 9 milyon euroya transfer olmustu sonra 1 sene sonra 10 milyon euroya geri alinmisti :D :D hicbirinede inanmiyorum...olay sudur,finansal fair playden dolayi TÜRK kulüpleri kasaya giren kara parayi aklamak zorundalar,uefa gelir gider dengesini yaparken kasaya giren parayida futboldan kazanmak zorunda olmali diyor..para aklamanin en güzel yolu budur TÜRKIYE de,bunu beceremeyen tek kulüpte biziz :D :D

Demba - 14m
Ersan - 7m
Atinc- 5m

Toplam - 26m

Biz ise hala ;
1439933681895.jpg

umut-bulut_947834.jpg

Son düzenleme:
adamlar dembabayı 17 ye ersanı 7 ye, atınçı 5 e olmak üzere yaklaşık 30 milyon euroluk satış yaparken biz ffp pençesinde GS olarak bu ülkenin en büyüğü olarak daha olcanı tarığı umutu burağı itelemekten aciziz. yazıklar olsun!!

Üst Alt