Ersan Gülüm 7 Milyon Euro'ya Shanghai Shenhua'ya Transfer Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm 7 Milyon Euro'ya Shanghai Shenhua'ya Transfer Oldu!

Bu neki Fransız kanalında gördüm ikinci lig takımı brezilyalı bir topçu ya aylık 430bin dolar maaş veriyormuş

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Adamlar dükkanı çine açtı ffp den kurtuldular neredeyse, bizimkiler bırak çini, İstanbul'da diğer yakaya gönderemezler.helal olsun daha kimleri satacaklar, biz de 150 milyon gider var diyip duralım. Yapmamız gerekeni bjk yapıyor, Avrupa takımları da Çin sayesinde ffpden kurtuldular. Ezik yönetim ezik divan

Herifler paraya boğuldu resmen. Toplasan 10 maç oynamamış Atınç'ı bile 6 kağıda gönderdiler. Bizim ultra süper futbol tarihini değiştiren yerlilerimize 5 kuruş veren yok her nasılsa!

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 16 dk.16 dakika önce
Ersan Gülüm 17 Ocak'ta 5. dakikada ertelenen Beşiktaş-Mersin maçında 11'deydi. Şimdi Çin'e transfer oldu. Maç kaldığı yerden devam edecek +

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 15 dk.15 dakika önce
Bu şartlarda Beşiktaş maça oyuncu değişikliği ile mi devam edecek? İlginç bir konu.. İlk kez yaşanıyor olabilir

hakkaten ne olacak şimdi
Bence sacma bir kural. Arada bu kadar zaman farki var iken,bu kural biraz fazla agir. Ertelenip ertesi gune oynanan maclar icin uygulanmasi gereken bir kural daha cok bu. Sonucta iki takimdan bir tanesinde 5 tane sakatta olabilir aradaki 1 aylik surecte,ki futbolda cokta normal birseydir bu.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 16 dk.16 dakika önce
Ersan Gülüm 17 Ocak'ta 5. dakikada ertelenen Beşiktaş-Mersin maçında 11'deydi. Şimdi Çin'e transfer oldu. Maç kaldığı yerden devam edecek +

Gökmen Özdemir ‏@gokmnozdmr 15 dk.15 dakika önce
Bu şartlarda Beşiktaş maça oyuncu değişikliği ile mi devam edecek? İlginç bir konu.. İlk kez yaşanıyor olabilir

hakkaten ne olacak şimdi

Bana kalirsa mac hic baslamamaliydi zaten. Muhtemelen ersan yerine baska bi topcu baslar 11'de.

Üst Alt