Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum." - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Cevap: Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Çok abartıldığını düşünüyorum.

Cevap: Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Ersan'ın doğum günüymüş bugün. 17 Mayıs :)

Sakatlığı çok ciddi,4-5m euro veripte riske girmeye değmez.

Terim abartılıyormuş. Bak bak. G.tü boklu Rızayı, Şifoyu, Tayfur'u ''büyük hoca, büyük isimler, efsane isimler'' yapan Beşiktaş camiası Fatih Terim'e laf atıyor. Ulan Fatih Terim ismini ağzınıza* almadan önce besmele çekmeniz lazım. O adam sizin cidden rüyanızda göremeyeceğiniz başarılar kazandı.

sayfaların hepsini okudum her konuya yorumum var :)

-konuyu açan arkadaşa biraz fazla yüklenilmiş, kendisi genelde ortamı germeden güzel sohbetler yapabilen biri, ama fatih terim hakkında söyledikleri talihsiz açıklama derler ya öyle olmuş :) bizim transfer forumunda pirlo çok yaşlı gelmesin diyenler gibi olmuş.

-ersan'ın fiyatının abartıldığı doğru. ama şu anda durum bu. yabancı sınırı olduğu sürece az çok top yapabilen türk oyuncuların ederi budur. bir çözüm bulana kadar böyle gidecek.

-ersan beşiktaş'lı olabilir, fanatik de olabilir, ama bu yaşta profesyonel bir oyuncunun böyle bir açıklama yapması doğru değil.

-fatih terim türk oyuncular üzerinde en etkili isimdir. bu isim transferde galatasaray'a avantaj verir.

-serdar adalı'nın, ersan hakkında konuşmak istemiyorum demesi de ters giden bir şeylere işaret.

Bosverin Ersan'i, elimizde Servet gibi bir deger var. Zaten çok iyi oynuyor, Fatih hoca geldiginde de performansinda %100 artis olacak. Gelmek ister, ve yönetimimiz transfer ederse hayir demeyiz tabii ki.

trt 3 prensipte anlastıgımızı duyurmus herhalde facedeki taraftar sayfasında gördüm

futbolda şurda oynamam diye birşey demeyeceksin, ersan iyi adamdır, servet gibi takozlardan iyidir.

Ersanla degil takımla anlasılmıstır eger dogruysa

Neşemi yerine getirdin de tam olarak değer derken neyi kastetdiğini anlamadım :) ;)

Bosverin Ersan'i, elimizde Servet gibi bir deger var. Zaten çok iyi oynuyor, Fatih hoca geldiginde de performansinda %100 artis olacak. Gelmek ister, ve yönetimimiz transfer ederse hayir demeyiz tabii ki.

Hahjaha o zaman bjk ikinci bir topuz vakasını kaldıramaz.

Fatih Terim devreye girmiş olabilir.Adanalı

Yahu iyide Ersan Adana' lı değil. Avustralya Melbourne doğumlu ve 21 yaşına kadarda orda yaşamış biri ayrıca Adana' ya da 23 yaşında geliyor.

Ondan bahsetmiyoruz. Serdar Adalının Adana'da ki saygınlığı ne ise Terim'in de odur. Olay ikna olursa Terim bu işi çok rahat halleder demek istiyoruz.

adnan sezgin eğer akıllı olsa zaten bu yıl bizdeydi bu adam.

Ondan bahsetmiyoruz. Serdar Adalının Adana'da ki saygınlığı ne ise Terim'in de odur. Olay ikna olursa Terim bu işi çok rahat halleder demek istiyoruz.

Mesajına cevap verdiğim kişinin imâ ettiği şeyle senin söylediğin aynı değil. Ayrıca Adana ile uzaktan yakından alakanın olmadığını bu mesajınla belli ettin. Bu arada Serdar değil Serdal.

Mesajına cevap verdiğim kişinin imâ ettiği şeyle senin söylediğin aynı değil. Ayrıca Adana ile uzaktan yakından alakanın olmadığını bu mesajınla belli ettin. Bu arada Serdar değil Serdal.

Çok büyük bir hata yapmışım. Tüm gece uyuyamam ben şimdi.

Ayrıca mesajına cevap verdiğin kişinin demek istediği de bu zaten.

Üst Alt