Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum." - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersan Gülüm: "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Ersan'ın da Terim'in de canı cehenneme:asd: Lan Terim'den başka hoca mı bilmiyoruz anasını satayım Terim falan gelmesin istemem arkadaş. Bütün kazmalar takımda kalacak falan. Ayrıca çok takıntılı. Harbi Fatih Terim bu yıldızlarla donatılması düşünülen kadaroya en berbat hoca seçimi olur.

Not: Tartışmanızın içeriğini bilmiyorum da Terim'in adını görünce yorum yaptım:D

Cevap: Ersan Gülüm : "Adanaspor ya da başka takımın formasını giymek istemiyorum."

Niye sesleniyorsun ? Mesajin icerigine gore cevap ver. Burda ne Galatasaray kulubune, ne taraftarina kufur veya hakaret eden var. Kucuk cocuk gibi sanki favori cizgi film kahramina hakaret edilmis gibi, adam olamayip lan'li, lun'lu hakaret'e baslayan, kendini taraftar sanan kisiler ettiniz konunun icine.

Bilader zaten mesajının içeriği konusunda anlaşmadığımız için tartışıyoruz bana göre tartışmaya bile gerek yokta hala anlayamadın 25 yaşındasın kendine göre cool cevaplar verip beni küçümsediğini mi sanıyosun.

Kendini taraftar sanan TİNER JK taraftarı

Ünal Baskan cok isterse seni ayagina getirir gülüm Ersan. Aziz emmi'ye de benzemez, oyuncu'nun ayagina gitmez. Büyük konusmak sakincali futbol dünyasinda.

Bilader zaten mesajının içeriği konusunda anlaşmadığımız için tartışıyoruz bana göre tartışmaya bile gerek yokta hala anlayamadın 25 yaşındasın kendine göre cool cevaplar verip beni küçümsediğini mi sanıyosun.

Kendini taraftar sanan TİNER JK taraftarı

Hayir, tartismiyoruz. Ben bana gore dogru olanla geliyorum, siz ucuz bir sekilde Besiktas kulubunu, Besiktas taraftarini asalayici bir sekilde cevap verip, konunun icerigi ile ilgili mantikli yorum yapmak'tan kaciyorsunuz. Sorun bu zaten. Ondan sonra'da admin'e yalvarip Yok provoke etti, yok Galatasaray'a hakaret ediyor. Nerde provoke, nerde Galatasaray'a hakaret ?

Burda kendini o seviyeye kadar dusuren sissiniz. Kimse Galatasaray'a ne hakaret etti nede Galatasaray taraftarina. Aksine, kendine Galatasaray taraftari diyen birkac basit insan hemen bunu bir bahane olarak kullanip, konuyu saptirip Besiktas kulubu ve taraftarina hakaret ediyor.

Bukadar basit.

@Mehmet Oğuz

Sen kimsin de sana burda Fatih Terimi savunup,yaptıklarını anlatıcaz?

Her ipini koparan gelip burda biR Galatasaraylıya laf atıyor demiştim.senin gibileri tartışaya değer görmediğimiz için içerikler böyle.

Ucuz,ucuz diye provokasyona devam etme.bizim ağzımızı bozdurma burda.

Ben'de senin gibi bu forum'un uyesiyim. Sen kim oluyon peki bana git lan karga diyebiliyorsun ? Besiktas takimina hakaret edebiliyorsun ?

Sana kim Terim'i savun dedi ? Hem ilk sayfada Serhat guzel, konunun icerigine gore cevap vermis. Sizde bu kabiliyet olmadigi icin hemen hakaret'e, asagaliyici, basit cevaplara yoneliyorsunuz ve hala bunu yapiyorsun.

Terim'i koru diyen yok. Koruyacak'sanda aksini iddia edebilecek ornek'ler verirsin.

Arkadaşlar ikili tartışmaya girmeyin.Birbirinize hakaretlerde bulunmayın..Bir sorunu olan varsa, mesajı bize raporlasın:)

İkili tartışmayı kesin.

@mehmetoğuz

Ben gitlan karga gibi bir ifade kullanmadım bu 1.

BJKye hakaret etmedim bu 2.

Serhatın yazdığı mesaja değil de ondan sonraki emrenin mesajına verdiğim çocukça ve provoke edici mesaj sonrası olay bu noktaya geldi bu 3.

Sen içerikle ilgili yazılan serhatın mesajı yerine diğer mesaja ucuzca bir cevap vermemiş olsan adam gibi cevaplar alırdın.Ve hala siz anca hakaret edersiniz,futbol konuşucak kabiliyet olsa zaaaaXd gibi mesajlar atmana rağmen sabırla sana cevap yazılıyor şansını zorlama,insanlara ceza aldırma..

@mehmetoğuz

Ben gitlan karga gibi bir ifade kullanmadım bu 1.

BJKye hakaret etmedim bu 2.

Serhatın yazdığı mesaja değil de ondan sonraki emrenin mesajına verdiğim çocukça ve provoke edici mesaj sonrası olay bu noktaya geldi bu 3.

Sen içerikle ilgili yazılan serhatın mesajı yerine diğer mesaja ucuzca bir cevap vermemiş olsan adam gibi cevaplar alırdın.Ve hala siz anca hakaret edersiniz,futbol konuşucak kabiliyet olsa zaaaaXd gibi mesajlar atmana rağmen sabırla sana cevap yazılıyor şansını zorlama,insanlara ceza aldırma..

Simdi cevap yazacam, ama mod'lar zaten birakin ikili tartismayi demis. Devam ettirmeye gerek yok. Gorunen koy kilavuz istemez.

gelirsin gelirsin bize.. Terim geldikten sonra pasa pasa gelirsin.

Ben çağırırısam geleceksin

a-milli-takim-teknik-direktoru-terim-iddialar_o.jpg

Bonservisini satın alırız sorun yok topuz hasta fb li oldu gelsin büyük camia görsün

hal gelmiyorsa da illa ki o zaman gene alalım bonservisini gitsin kahvede pişpirik oynasın

ya seve seve ya seve seve ersancım :D

Üst Alt