Ersin Destanoğlu: "Mohamed'in penaltılarını izledim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersin Destanoğlu: "Mohamed'in penaltılarını izledim"

Ersin Destanoğlu: "Penaltıyı kurtardıktan sonra tribünler yıkılacak gibiydi, öyle bir sevinç vardı. Mohamed'in penaltılarını izledim. Hislerim topu aldığından beri belliydi, o köşeye atlayacaktım."

Ersin Destanoğlu: "Milli takım için inşallah, bekliyorum. Davet geldiğinde de elimden geleni yaparım. Şu an Ümit milli takıma da gidiyorum, zaman geçtikçe daha iyiye gidiyoruz, iyi bir jenerasyonumuz var. Daha yaşım 20, olur yani."

Mohamed'in ekranda gosterilen penalti karnesinden nereye atacagi zaten belliydi. Boyle futbolcuya attirmayacaksin. Ayni noktaya atti gene. Hakan Sukur ve Alex cok iyi penalti atarlardi mesela.

Adam 1 saniye önce topa vursa aklını kaybederdin, konuş tabi hakkın.
Bizim takımda da istatistik tutan birim var yersen.

Mohamed'in ekranda gosterilen penalti karnesinden nereye atacagi zaten belliydi. Boyle futbolcuya attirmayacaksin. Ayni noktaya atti gene. Hakan Sukur ve Alex cok iyi penalti atarlardi mesela.
Alex çok başkaydı lavuk penaltı=goldü bir zamanlar şükür de iyidir.
ama bu penaltı sorunu bizde senelerdir var her zaman vardı gomis varken sneijder varken selçuk uzun süre kullandı bir tek. ümit karana kadar gider penaltıcımız yok bizim

Bebe penaltı kurtardı hemen milli takım modu açtı. Bizde kabahat böyle heriflere malzeme veriyoruz.:mad:

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Berbat bir kaleci olmasina ragmen bu mal bile mac aliyor. Lizbon'dan tarihi fark yemelerini önleyen bir kac hamlesi dahi vardi.

Penaltilarini izlemismis. Ulan herif normalde Allah ne verdiyse vuruyor topa neresini izledin mal. Sans iste dogru köseye atladin bizimki de kiz gibi vurunca tuttun.

şu an için ersin >> muslera
gerek performans gerek maliyet gerek kontenjan
hele penaltı mevzusu

muslera izlemiyor bile kesin.25 penaltıyı üst üste yemiş diye okudum.diğer köşeye doğru uçamya bile tenezzül etmeyip yrdi golü

Mustafa o kadar kötü penaltı attı ki zaten kaleci köşeyi bildiği an rahatça kurtarırdı. E köşe tercihi ihtimalin de %50 zaten. Penaltıyı eğer yeteneğine güveniyorsan köşeye, yan ağlara asacaksın. Yok bende o yetenek ne gezer diyorsan ortaya abanacaksın.

Üst Alt