Ersin Destanoğlu: "Mohamed'in penaltılarını izledim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersin Destanoğlu: "Mohamed'in penaltılarını izledim"

Mustafa o kadar kötü penaltı attı ki zaten kaleci köşeyi bildiği an rahatça kurtarırdı. E köşe tercihi ihtimalin de %50 zaten. Penaltıyı eğer yeteneğine güveniyorsan köşeye, yan ağlara asacaksın. Yok bende o yetenek ne gezer diyorsan ortaya abanacaksın.
Selçuk'un penaltılarını çok severdim.

maxresdefault.jpg

Penalti atarken topa degil kaleciye bakilir benim bildigim. Once bunu ogrensin. Asil daha onemli olan birsey: Takimin penalticisi var iken sen ne diye topun basina gecersin. Herkes takimdaki yerini bilsin. Bu ne disiplinsizlik be.

Kötü penaltıydı. Köşeyi bilen kurtarırdı Ersin için de öyle oldu. Giresun maçında Cica’ninki de kötüydü ama orda şans bizden yanaydı köşeyi bilemedi Okan.

kotu kaleci degil. avrupada bjkyi bir kac negatif rekordan kurtardi. ancak iyi de sayilmaz. su an vasat ustu denilebilir. potansiyel var ama bjk yerine baska birisini alirsa skintili dönem geçirebilir

Soluna çekilen şutlar gol oluyor genelde dikkat edin Sporting ve dünkü ts maçlarında soldan yedi hep golleri

Üst Alt