Ersin Düzen Sonunda Patladı: "İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ersin Düzen Sonunda Patladı: "İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek!"

1600759751441.png

Ersin Düzen: ''Fatih Altaylı bana ayda TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın? Ben namusumla, lekem olmadan yaşadım bu ülkede.'' (TRT Spor)

Ersin Düzen: "Burama geldi artık! Sürekli insanlar birbirine iftira atıyor. Meslek kariyerim sona erecek olsa bile bu konuşmayı yapıyorum."

Ersin Düzen: ''Fatih Altaylı sözlerim sana geliyor. 400 bin alıyormuşum KANITLA!''

Ersin Düzen: “Artık konuşma zamanı.. Ben buraya tırnaklarımı kazıyarak geldim! Birilerine böyle iftira atamazsınız!”

Fatih Altaylı işkembe-i kübradan sallamaz, bir bildiği vardır. Ayrıca böyle bir iddaa varsa ispatlamak da yağlı kafaya düşer. Getirsin maaş bordrosunu, gelir beyanını göstersin programda çok ağrına gittiyse. Yoksa ağlayıp zırlamasın.

Fatih Altaylı işkembe-i kübradan sallamaz, bir bildiği vardır. Ayrıca böyle bir iddaa varsa ispatlamak da yağlı kafaya düşer. Getirsin maaş bordrosunu, gelir beyanını göstersin programda çok ağrına gittiyse. Yoksa ağlayıp zırlamasın.

Yalnız Fatih Altaylı Rıdvan'ın söyledikleri tamamen doğru diyor onu ne yapacağız :)

Fatih Altaylı: "Rıdvan Dilmen'in açıklamalarının bir kısmını izledim, bir kısmını da okudum. Söyledikleri çok hoşuma gitti. Söylediklerinin %95'inin altına imzamı atarım. Söylediği her şey doğru. Hatta eksik söyledi."

Üst Alt