Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 ) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( 02 Eylül Fotografları eklendi )

Yanlız resimleri görünce İstanbul'u özlediğimi fark ettim,15'inde geliyom vesselam.

Arkadaşlar resimler belki güzel değil ama inanın resimde göründüğü gibi görünmüyor :). Özellikle renkleri çok iyi. Bittiğinde daha güzel olacağından şüphem yok.

Kesinlikle bundan zerre kadar şüphem yok zaten :)

Hem güzellik aranmamalı. birde burada maç izleyeceksen diyelim. :)

Ondan hiç şüphen olmasın :) Sezon sonuna kadar oradayız :)

zaten yenı stad yapılırken cok para harcanarak ustunun kapatılması mantıklı olmazdı gercı para klubun kasasından cıkmıyacak ama olsun...kaldı kı bıttıgı zaman bellı olucak ses havaya ucup gıtmıcek artık...beşiktas macında gorucez bakalımmm

Dikkatimi ceken birsey var;

Cati ve tribun arasinda hemen hemen hic bosluk birakmamislar. Buradan muthis bir ses cikar. Bundan sonra Samiyen atmosfer'ini tamamen Eski Acik belirler.

Ilk oncelikle GSIYAD a cok tesekkur ederim. Fakat ne yalan soyleyeyim ben cok begenmedim. Direkler bence olmamaliydi veya olsa bile bu kadari fazla bence. Diger konu ise kale arkasinin tamaminin kapatilmamasi. Rakip taraftarin ustu acik ve bence bu goruntu acisindan cok kotu duracaktir. Insallah akustigi dusunulmustur ve Ali Sami Yenimizde daha iyi bir ses cikar...

Yeni tribün bitmek üzere!

Yeni tribün bitmek üzere

GSYİAD'dan yapılan açıklamada, Eski Açık Tribün'ün üzerini kapama çalışmalarında sona gelindi.

Fanatik

125197708512.jpg

125197708614.jpg

https://www.1905gsyiad.org/

İnşaat işinden anlamam da, direkler inşaat süresince çatıya destek olması için konulmuştur ve iş bitince çıkartılacaktır belki. Bence öyle olması gerek çok kötü bir görüntü direkler.

İnşaat işinden anlamam da, direkler inşaat süresince çatıya destek olması için konulmuştur ve iş bitince çıkartılacaktır belki. Bence öyle olması gerek çok kötü bir görüntü direkler.

Sanmıyorum çünkü eğer öyle birşey olsa renklerde uyum sağlamazlardı :) Umarım ben yanılırım.

Prefabrik çatı olduğu için o direkler orada olmak zorunda yoksa çatı uçar :D zaten oradaki taraftarların pek o direkleri kafaya takıcaklarını zannetmiyorum :D

Stadın herşeyi yarım yamalak gözüküyor. :D

- Eski açık staddan ayrı

- Köşeler ayrık tribün yok.

- Çatı yarım. (Misafir tribünün üstü açık)

Üst Alt