Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 ) - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( 02 Eylül Fotoğrafları eklendi )

Ya o direkler kalkacak gibi duruyor.Onları destek için koymuşlar belli de oluyor aslında ;).Kapalı gibi buda üstten destek alacak gibi duruyor.Bana göre orda kalırsa tam ortada bir direk kalır onun dısında hepsini kaldırırlar ;).

Bence O direkler Kalkmiyacak..

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor!

Herkesin üç kişiliği vardır;Ortaya çıkardığı,sahip olduğu,sahip olduğunu sandığı.

Bu son mesajım senin son cümlen ortamı kimin germeye çalıştığını seviyeyi kimin düşürdüğünü gösteriyor ben foruma bu sıralar ailevi nedenlerden çok seyrek girebiliyorum ve senin yazdığın mesajı yeni gördüm ve böyle basit ve alçak bir mesaja cevapsız kalamazdım ben o mesajımı forumda senin sayende seviye düşürdüğü için sildim ve gerekli açıklamayı gerekli kişilere yaptım artık ne yazarsan yazarsan umurumda bile değilsin sana cevap yazarsam adam değilim adam ve foruma uymadığı için bu mesajımı da yarın akşam aynı saatte sileceğim ben yazdıklarımın gerekçeliriyle arkasındayım zaten benim mesajlarım maşallah senin alıntılarında var korkma herkes okuyort zaten amacına ulaşıyosun merak etme.Son olarak niye itirazım olsun istediğin gibi kıvırtıp dalga geçmedin dersin dalga geçmeye çalıştığın halde bu senin seviyen çünkü.

Yazdıgım ilk o mesaj daha ligin baslamadan öncesiydi. ordaki Goruslerim farklıydı. Suanda Goruslerim farklı o mesajda alçakça bir mesaj olsaydı GSCimbom.com Yonetimi silerdi hic merak etme. Sen 2 ay onceki goruslerimle yazdıgım mesaja yeni cevap ver sonra ortamı ben germiş olayım pardon ama burda asıl sacmalıgı sen yapıyorsun yeter artık herkesin bir sabrı vardır. Mesajı yeni gorduysen once bir tarihine bak derim sonra cevap yaz. Sonra bana ortamı geriyorsun deme benim burda ortam germek icin calısmıyorum.. Germeye calıssaydım Mustafa abi ve Abdullah abiyi tanımamam gerekiyor olurdu.. Bana Cevap yazmanı beklemiyorum. Adam olmak icin bana cevap yazmak gerekmiyor. Oyle Bir Sart Yok.. Renktas benimle sorunun varsa yazılarımı gormezden gelirsin konusmamaya dikkat edersin olur biter. ama gelmiş ortamı geriyorsun dalga alay geciyorsun diyemezsin cunku o yetkin yok. Ben tanımadıgım biriyle niye dalga ve alay geciyim.. Ailesel Sorunlarını Baskalarından cıkarma... Artık Bu yorumumdan sonra yorum yapmazsan ve mesajlarımı gormemezlik yaparsan sevinirim..

Valla ben bu sene Kapalıdan kombineli olarak maçları takip edicem .. Oradan eski açıktan gelecek olan ses yoğunluğunu,şiddetini merakla bekliyorum .. Özellikle Beşiktaş maçında görelim bakalım .. Havasını bozdu diye yakınanlar var ama ben tam tersine bir katkısı olduğunu düşünüyorum .. Sonuçta yağmur da olsa o tribün dolacak ayrıca çatı'nın olması sahaya yansıyan ses şiddetini baya etkileyecektir ..

O direkleri yönetim kalkmazsa, taraftar kaldırabilir kendi yöntemleriyle :)

Valla ben bu sene Kapalıdan kombineli olarak maçları takip edicem .. Oradan eski açıktan gelecek olan ses yoğunluğunu,şiddetini merakla bekliyorum .. Özellikle Beşiktaş maçında görelim bakalım .. Havasını bozdu diye yakınanlar var ama ben tam tersine bir katkısı olduğunu düşünüyorum .. Sonuçta yağmur da olsa o tribün dolacak ayrıca çatı'nın olması sahaya yansıyan ses şiddetini baya etkileyecektir ..

Bende onu bekliyorum buyuk bir etki yapacagı kesin.. eski açıktan bu sefer daha fazla bir ses cıkacaktır.. ustu kapanmasının onemi yok ( Yani GOruntu Acısından ) Yapacagı etki önemli..

O direkleri yönetim kalkmazsa, taraftar kaldırabilir kendi yöntemleriyle :)

o direkler catıyı destekliyor yıktıgın an catı asagıya iner...

Bugün yada yarın tamamen biter tribünümüzün yeni çatısı. Boyutu, ne kadar alanı kapattığı, arka tarafından rüzgar gelip gelmemesi, rakibin altı üstü beni ilgilendirmiyor. Şu çatıyı tribünün ilk yapıldığı günden beri isteyenlerdendim. Şimdi sıra bizde, cumartesi günü yer yerinden oynayacak. Üstü kapalı eski açık ile desibel neymiş öğrenecek bazı arkadaşlar. :)

1252591340.jpg

1252591339.jpg

1252591338.jpg

Asıl şimdi tam bir curva oldu. :) :) :)

Cevap: Eski Açık 'ın üstü kapanıyor! ( son fotograflar syf: 17 )

Güzel olmuş.Kapalı kadar etkisi olur artık (inşallah) bu çatıyla beraber Eski Açık'ında sahaya... :)

güzel olmuşta aralıklardan şıp şıp su damlamaz inşallah :D

Turkcell Süper Lig’in 5. haftasında 12 Eylül Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş karşılaşmasında, Beşiktaşlı taraftarlar her zaman olduğu gibi Eski Açık Tribün’de konuk edilecektir.

Sezon başında aldığımız karar gereği Ali Sami Yen Stadı Eski Açık Tribünü’nün üstünü kapatma çalışmaları Kulübümüz tarafından sürdürülmektedir. Tüm gayretlere rağmen Galatasaray – Beşiktaş karşılaşmasına Eski Açık Misafir Tribün kısmının kapatma çalışmalarını sonlandırılamamıştır.

Bu maçı Ali Sami Yen Stadı Misafir Tribünü’nde takip edecek Beşiktaşlı dostlarımıza hem bu maçın hatırası olarak, hem de olumsuz hava koşullarından etkilenmemelerini sağlamak amacıyla tribün girişi sırasında kapüşonlu yağmurluk dağıtımı yapılacaktır.

Umuyoruz ki, Galatasaray ile Beşiktaş arasında Ali Sami Yen Stadı’nda oynanacak bu karşılaşma, iki kulübün süregelen dostluklarını pekiştiği bir futbol karşılaşması olarak tarihteki yerini alacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü

:)

Üst Alt