Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!

Cevap: Eski Günlerinde Olmayanlar, Yükselişe Geçebilecekler!

Degistirdim biraz

27448.gif

Adriano: Haldun basghan Berezilya'da misyonumu tamamladim ustad. Galatasaray'a ve Turk futboluna hizmete varim diyorum.

haldunustunel.jpg

Haldun: Yabma yau?

27448.gif

Adriano: Tabi la. Yeni ekibim Flamengo'da cogu orta sahadan olmak uzere 22 gol attim. Taraftarin sevgilisi oldum :heart:. Pek cok kilo da verdim. Tig gibi delikanliyim artik. Ickiyi, kokayini de biraktim. Kendimi futbola adadim. Ne dersin reis, ara transferde bir hamle yaparsin de mi?

haldunustunel.jpg

Haldun: Bunlarin hepsi cok guzel Adriyanocum. Artik 130 kiloluk bir ayyas olmadigini duymak sevindirici. Ama seni transfer etmek icin teknik ekibin bir sarti var.

27448.gif

Adriano: Dinliyorum agabey, nedir?

Johan_Neeskens.jpg

Neeskens: Adriano benim Johan abin, nasilsin cigerim? Berezilya'dan haberlerini aliyoruz. Corintiasa 70 metreden gol atmissin, cok sevindik Frank abinle. Sen alacaz ama tek bir sorum var. PES 4'te shot power ve shot accuracy'in 99'du. Simdi kac aceba?

27448.gif

Adriano:....

Johan_Neeskens.jpg

Neeskens: Adriano?

27448.gif

Adriano: Shot power 92 accuracy 90 agabey.

Johan_Neeskens.jpg

Neeskens: diit diiit diiiit

27448.gif

Adriano: Abi orda misin abi? Abi? Johan abi? Tuh allah senin belani versin PES, shot power ve accuracy'i 99 olarak lanse ettin, millet sittin sene oyle sanacak. Bir transfer daha yatti. En iyisi ben Rasit Altun'u arayip kendimi Sivas'a transfer ettireyim. Orda Bulent Uygun var. Yeni Morinho.

Devami az sorna :eek:

Tebrikler Hayri üstad:tiphat:

Hayrii aghaaam, harikasin uleyn :D

Saka bir yana Adri, ancak parti yapmaya gelir Istanbul'a.

Biliyoruz Man. City bir evrim geçiriyor ve yeni dönemde Elano'ya yer yoktu kendimizi kandırmayalım ;)

Man. City'nin evrim gecirdigi dogru, fakat bu iki Italyan devinin Elano'yu isteyip de alamadigi gercegini degistirmez. Hani dedin ya, boyle bir oyuncu kendine Italya, Ispanya pazarinda yer bulur diye, bende ordan diyorum.

Man. City'nin evrim gecirdigi dogru, fakat bu iki Italyan devinin Elano'yu isteyip de alamadigi gercegini degistirmez. Hani dedin ya, boyle bir oyuncu kendine Italya, Ispanya pazarinda yer bulur diye, bende ordan diyorum.

İtalya'da 1-2 sezon yedek oturmuş bir futbolcuya bizim kadar yıllık ücret vermeyeceklerindendir alamayışları. Esasen tüm yabancılar Türkiye'de kazandıkları parayı dünyanın hiçbir liginde kazanamazlar. Örnek Lincoln kariyerinin zirvesindeyken, Almanya'da yılın futbolcusu seçildiğinde aldığı üsret 800.000 € ama bir sezon sonra Türkiye'de kazandığı yıllık ücret 4.500.000-€. Böyle anlaşmalar yaparsan getirirsin. Kariyeri hızla yükselen 20-25 arası bir oyuncu değil ki 28 yaşında 30'a 2 var gelmeyipte ne yapacak? Aynı işi yaparak 5-6 kat fazla para kazanmayı kim istemez?

Barca'nın gözden çıkardığı Gudjohnsen ve Hleb çok yarar sağlıyabilir.

Van der Vaar olabilir mi?26 yaşında abimiz?

Van_der_Vaart_374480a.jpg

Arsenal'de şans bulamayan Silvestre.Sol ayaklıdır kendisi.

MikaelSilvestre_777912.jpg

Thierry Henry.Büyük ihtimalle sezon sonu Barca'dan ayrılacak.33 yaşında ama 2 yıl üst düzey hizmet verebilir.Sonuçta Henry.

02-thierry20henry.jpg

Ji-Sung Park.Geçen sezon devre arasında sözleşme yeniledi ama bu sezon kadroda hiç düşünülmüyor.Uygun bir fiyatla alınabilir.28 yaşında kendisi.

park-2.jpg

Nabiyonuz agalar sasirdiniz mi o adamlari alamayiz ya.

vedad+ibisevic+hoffenheim+barcelona.jpg

Vedad İbisevic

O talihsiz sakatlığı geçirmese vatandaşı Dzeko´dan daha değerli olacaktı belkide Hatta Hoffanheim Bayern´in 20 milyon avroluk teklifini reddetmişti .

O sakatlığı geçirerek gözden düştü O sakatlığı geçirmeden önce kocaman bir hayaldi ama şimdi alabiliriz

Müthiş bir bitirici

Üst Alt