Eski Türk Dizileri (Nostalji) - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Türk Dizileri (Nostalji)

listedeki dizileri birden fazla izlemisimdir. ek olarak - 7 numara .

*. soyle leziz bir parcaya sahip asmis bir diziydi :

Yeditepe belki de gelmiş geçmiş en iyisi olabilir. Kıymeti bilinmeyenlerden kesinlikle.
Mahallenin delisi Önem'in mahallenin en okumuş, en entellektüel adamı Ali'ye akıl verdiği sahne ve bunun ileride işe yaradığını görmek. Harika ötesi ya, bayılıyorum

Yeditepe belki de gelmiş geçmiş en iyisi olabilir. Kıymeti bilinmeyenlerden kesinlikle.
Mahallenin delisi Önem'in mahallenin en okumuş, en entellektüel adamı Ali'ye akıl verdiği sahne ve bunun ileride işe yaradığını görmek. Harika ötesi ya, bayılıyorum
tekrardan merhabalar sevgili ali riza ,

oncelikle,
yedi tepe istanbul izleyicisine forumda denk gelmek ayri bir memnuniyet verici.

dizinin yayinlandigi donem ,bolumleri hep beraber sohbet tandansli yorumlamak -eminim hazzi ucsuz keyif olurdu,,,- bilmem katilir misin.

bu kult eser kanimca ;
gelmis gecmis yerli diziler arasinda - en dogal ve tiyatral tandansli liste yapilsa - basi ceker tarafim adina. her biri kiymetli oyunculari bir arada bu dizi de izlemek -bi bakima kendimi ozel hissettiriyordu...

bu arada,
youtube da, ustte ekledigim parca nin ve diger parcalarin ve keza dizinin bolumlerinin altindaki -yorumlar da- dizi kadar kiymetli oluyor okumasi . . .
buna binaen bir izleyicinin ustteki link altindaki -yorumu- keyifli bir nostalji yasatti okurken. <-> set ziyaretini rutin yapmasi, dizinin gectigi mahalle ve evleri ziyaret etmesi, oyuncularla foto vs cekmesi, eminim essiz bir ani dir yasayan adina . ben okurken keyif aldim.

eski bu tur kult islerin -muzikleri de ayri bi guzeldi...
eskiler den kayip sehir dizisi, ikinci bahar dizisi muziklerinde de ayni samimiyeti bulurum...

yeri gelmisken belirteyim ;
son donem guncel diziler arasinda -muzik bazli - en son baba dizisinin muziklerini farkli ve ozgun bulmustum -ki , composer tarafindaki kiymetli sanatciyi bildigimden,-benim adima surpriz olmadi.
<- guldiyar tanridagli ,,,
hatirladigim kadariyla kendisi istanbul dogumlu - aslen dogu turkistanli.
saf yetenek.

asagidaki parca baba dizisinden, - sunum olarak favorilerimden olmustu.
duygusal olarak bos aninda dinleyeni diplere goturebilitesi oldugundan, arada bi dinlerim...

< -ayni dizi de -duet olarak -> istisna parcasini farkli bulmustum.

baba dizisi demisken, ustad haluk bilginer'in oyunculuguna doymustuk.

besteci nin
youtube resmi sayfasi, iceriklerinden bazilarina yer vermis, bakmak isterseniz ;

saygi ve selamlar.

tekrardan merhabalar sevgili ali riza ,

oncelikle,
yedi tepe istanbul izleyicisine forumda denk gelmek ayri bir memnuniyet verici.

dizinin yayinlandigi donem ,bolumleri hep beraber sohbet tandansli yorumlamak -eminim hazzi ucsuz keyif olurdu,,,- bilmem katilir misin.

bu kult eser kanimca ;
gelmis gecmis yerli diziler arasinda - en dogal ve tiyatral tandansli liste yapilsa - basi ceker tarafim adina. her biri kiymetli oyunculari bir arada bu dizi de izlemek -bi bakima kendimi ozel hissettiriyordu...

bu arada,
youtube da, ustte ekledigim parca nin ve diger parcalarin ve keza dizinin bolumlerinin altindaki -yorumlar da- dizi kadar kiymetli oluyor okumasi . . .
buna binaen bir izleyicinin ustteki link altindaki -yorumu- keyifli bir nostalji yasatti okurken. <-> set ziyaretini rutin yapmasi, dizinin gectigi mahalle ve evleri ziyaret etmesi, oyuncularla foto vs cekmesi, eminim essiz bir ani dir yasayan adina . ben okurken keyif aldim.

eski bu tur kult islerin -muzikleri de ayri bi guzeldi...
eskiler den kayip sehir dizisi, ikinci bahar dizisi muziklerinde de ayni samimiyeti bulurum...

yeri gelmisken belirteyim ;
son donem guncel diziler arasinda -muzik bazli - en son baba dizisinin muziklerini farkli ve ozgun bulmustum -ki , composer tarafindaki kiymetli sanatciyi bildigimden,-benim adima surpriz olmadi.
<- guldiyar tanridagli ,,,
hatirladigim kadariyla kendisi istanbul dogumlu - aslen dogu turkistanli.
saf yetenek.

asagidaki parca baba dizisinden, - sunum olarak favorilerimden olmustu.
duygusal olarak bos aninda dinleyeni diplere goturebilitesi oldugundan, arada bi dinlerim...

< -ayni dizi de -duet olarak -> istisna parcasini farkli bulmustum.

baba dizisi demisken, ustad haluk bilginer'in oyunculuguna doymustuk.

besteci nin
youtube resmi sayfasi, iceriklerinden bazilarina yer vermis, bakmak isterseniz ;

saygi ve selamlar.
Bu parça altındaki yorumu okudum sen söyleyince. Balat’da ziyarete giden hanımefendi. Harika evet.

Birisi de replik koymuş onu okuyunca gülümsedim
-Sen neyi bekliyorsun
-Bu ağrılar dinsin diye bekliyorum

Bir yorumda da sonu güzel olmasa da harikaydı yazıyor. Neden abi bence harika bir sondu. Gayet doğal, olması gerektiği gibiydi.

Tiyatral kısmına kesinlikle katılıyorum. Bu diziyi bu kadar gerçeğe yakın hissettiren en önemli etkenlerden biridir tiyatral olması

Müziklere gelince evet diziye bütünlük katıyor ya da filme. Ama müzik deyince ikinci bahar başı çekiyor bende.

İkinci bahar aşığı bir adamım. Bir türlü nasip olmadı samatyaya gidip mekanları ziyaret etmek. Babam gitmişti, Vakkas’ın dükkanının kebaplar daha iyiymiş gidersen haberin olsun:)

Bu iki dizi ne oyuncular kazandırdı türk sinemasına dizi sektörüne.

Meral Okay’ın aslında ne kadar kıymetli bir insan olduğunu öğrendik. Keşke Yaman Okay da yaşasaydı da izleseydik. Çok erken rahmetli oldu

7 numarayı izlemedim biliyor musun. İzlesem mi acaba?

Bu parça altındaki yorumu okudum sen söyleyince. Balat’da ziyarete giden hanımefendi. Harika evet.
sevgili ali riza < ''ikinci bahar dizisinde sener sen'in ismini cagristirdigindan '' , senin ismini yazarken ali haydar yazmaya elim gitmiyor degil. :)
latife bir yana,

oncelikle tekrardan kalemine saglik, keyifle okudum dolu dolu kiymetli yorumunu.

evet . aynen- parca altindaki dedigim yorum.

Birisi de replik koymuş onu okuyunca gülümsedim
-Sen neyi bekliyorsun
-Bu ağrılar dinsin diye bekliyorum
dizinin bir cok sahnesi bellekler den gitmiyor. anektodlar, emre kinay'in kalemin den ve dilinden siirsel kelimelerin her bolum eslik etmesi de ayri bi keyif di...

Bir yorumda da sonu güzel olmasa da harikaydı yazıyor. Neden abi bence harika bir sondu. Gayet doğal, olması gerektiği gibiydi.
hikaye de yer alan her karaktere empati sempati dolayli ayni mesafede idim. dolayisiyla olmasi gerektigi gibi bittigini dusundugum den - bende sonu begenenlerdenim....

Tiyatral kısmına kesinlikle katılıyorum. Bu diziyi bu kadar gerçeğe yakın hissettiren en önemli etkenlerden biridir tiyatral olması
belki de diziyi ve benzer kult isleri tekrar tekrar izlemem deki puf nokta / sir
bu olsa gerek... her izleyiste bu hisssiyata kapilirim......
Müziklere gelince evet diziye bütünlük katıyor ya da filme. Ama müzik deyince

*ikinci bahar başı çekiyor bende.
* . ince saz - bold hayraniyimdir.
ozellikle yilardir cevrem net bilir ki nacizane , ikinci bahar dizisin yeri bende ayridir .tekrari her yil bir tur yaparim. - senin de benim gibi ayni istasyon da olmana mutlu oldum.

< -ikinci bahar muziklerine ,
yedi tepe ist ,kayip sehir ,aramizda kalsin ,en son ise ucurum gibi dizilere gecmiste ilk katildigim donemler deginmistim muzikleri ile beraber....

misal su bas yapit basli basina sahaserdir ikinci bahar dan benim adima ;
- benimle evlenir misin - .ince saz.

dalip gidiyorum loop'a giriyorum. . .
bu ustteki parca da oyle bir tat da benim adima... bu tur ozel melodiler elbette listemde daimi bulunuyor hep de dinlerim....

ikinci bahar dan (her birini begensen de ) ozel buldugun bir tini,melodi var mi farkli hissettiren -alip bu diyarlardan goturen . . .? paylasirsan memnun olurum.

İkinci bahar aşığı bir adamım. Bir türlü nasip olmadı samatyaya gidip mekanları ziyaret etmek. Babam gitmişti, Vakkas’ın dükkanının kebaplar daha iyiymiş gidersen haberin olsun:)
ustte asigim konusuna kismen degindim nacizane.

- vakkas'in yeri dedin de, aklima istanbulun horhor , fatih noktalari geldi. et konusun da cok eskiden giderdim.horhor. ozellikle urfa,hatay vs baglaminda -ist de -nokta atisi lezzet duragim di o donemler.......

son yillarda lezzet ayari ne durum da bir fikrim yok.

. tat vs konular goreceli elbette.
Bu iki dizi ne oyuncular kazandırdı türk sinemasına dizi sektörüne. *
*. kesinlikle. halir hazir da dizisini izledigim ornk ; yasemin conka .
solo kaliteli tiyatral oyunculuk performansini
(ikinci bahar - melek karakteri , yedi tepe istanbul pembe karakteri) .

7 numarayı izlemedim biliyor musun. İzlesem mi acaba?
janra(komedi) olarak farkli olsa da - bu da samimi islerden... - donemi dolayli seveni cok.
kismen yerli friends diyenler de var - yoruma acik elbette.
bolum sayisi 90 uzeri olmasi lazim. uzun yillar oldu tekrar izlemeyeli....
-komedi olarak benim neznim de en dogal ve mahalle isi ; genis aile.

su sira izledigin dizi var mi ekran da ? .

simdiden iyi pazarlar. saygi selamlar.

sevgili ali riza < ''ikinci bahar dizisinde sener sen'in ismini cagristirdigindan '' , senin ismini yazarken ali haydar yazmaya elim gitmiyor degil. :)
latife bir yana,

oncelikle tekrardan kalemine saglik, keyifle okudum dolu dolu kiymetli yorumunu.

evet . aynen- parca altindaki dedigim yorum.

dizinin bir cok sahnesi bellekler den gitmiyor. anektodlar, emre kinay'in kalemin den ve dilinden siirsel kelimelerin her bolum eslik etmesi de ayri bi keyif di...

hikaye de yer alan her karaktere empati sempati dolayli ayni mesafede idim. dolayisiyla olmasi gerektigi gibi bittigini dusundugum den - bende sonu begenenlerdenim....

belki de diziyi ve benzer kult isleri tekrar tekrar izlemem deki puf nokta / sir
bu olsa gerek... her izleyiste bu hisssiyata kapilirim......

* . ince saz - bold hayraniyimdir.
ozellikle yilardir cevrem net bilir ki nacizane , ikinci bahar dizisin yeri bende ayridir .tekrari her yil bir tur yaparim. - senin de benim gibi ayni istasyon da olmana mutlu oldum.

< -ikinci bahar muziklerine ,
yedi tepe ist ,kayip sehir ,aramizda kalsin ,en son ise ucurum gibi dizilere gecmiste ilk katildigim donemler deginmistim muzikleri ile beraber....

misal su bas yapit basli basina sahaserdir ikinci bahar dan benim adima ;
- benimle evlenir misin - .ince saz.

dalip gidiyorum loop'a giriyorum. . .
bu ustteki parca da oyle bir tat da benim adima... bu tur ozel melodiler elbette listemde daimi bulunuyor hep de dinlerim....

ikinci bahar dan (her birini begensen de ) ozel buldugun bir tini,melodi var mi farkli hissettiren -alip bu diyarlardan goturen . . .? paylasirsan memnun olurum.

ustte asigim konusuna kismen degindim nacizane.

- vakkas'in yeri dedin de, aklima istanbulun horhor , fatih noktalari geldi. et konusun da cok eskiden giderdim.horhor. ozellikle urfa,hatay vs baglaminda -ist de -nokta atisi lezzet duragim di o donemler.......

son yillarda lezzet ayari ne durum da bir fikrim yok.

. tat vs konular goreceli elbette.

*. kesinlikle. halir hazir da dizisini izledigim ornk ; yasemin conka .
solo kaliteli tiyatral oyunculuk performansini
(ikinci bahar - melek karakteri , yedi tepe istanbul pembe karakteri) .

janra(komedi) olarak farkli olsa da - bu da samimi islerden... - donemi dolayli seveni cok.
kismen yerli friends diyenler de var - yoruma acik elbette.
bolum sayisi 90 uzeri olmasi lazim. uzun yillar oldu tekrar izlemeyeli....
-komedi olarak benim neznim de en dogal ve mahalle isi ; genis aile.

su sira izledigin dizi var mi ekran da ? .

simdiden iyi pazarlar. saygi selamlar.
Selam dostum

Bu melodi mesela. Hem gözlerimiz dolu hem yüzümüzde gülümsemeyle dinlediğimiz anları hatırlatıyor, şu anda da yaşadığım aynı duygu 🥲

Şimdi bu melodiyi ararken incesazın ikinci bahar soundtracklerine denk geldim. Hepsi harika değil mi ama. Müthiş melodiler dediğin gibi başka diyarlara götürüyor.

Benim kayınvalidem yılda bir-iki gelir sağolsun çocukların okul tatil olduğu zamanlar onlarla ilgilenmeye. Ne zaman gelse hemen ikinci bahara başlar 1 hafta 10 günde bitiririz. Gelenek oldu artık. Yayınlandığı zaman izlememiş, şimdi tekrar tekrar izleyip açığı kapatıyor 😄

Hepsi müthiş karakterler

Mesela Şecaattin’i iyi ki Özkan Uğur oynamış

Afetidevran Neriman mesela Güven Hokna’ya yazılmış resmen

Ali Haydar zaten olamaz böyle bişey

Vakkas ilk 13 bölüm galiba Settar Tanrıöğen oynamıştı. Olmuyordu o hissiyatı geçirememişti, Tarık Pabuççuoğlu gelince cuk oturdu

Medet
Melek
Cennet
Ulaş
Gülsüm

Yahu hanımın kankası Safiye bile ne kadar müthiş uymuş.

Yakında bi tekrar izlerim yine. Özlemişim

Yemek için yaşayanlardanım. Manisa Akhisarlıyım. 21 senedir kıbrıstayım. Burada lezzet sıkıntı gerçekten. Türkiye’ye gittikçe doya doya yiyoruz. Hanım İstabullu. Oraya gidince de tabi maşallah lezzet noktalarına uğruyoruz, gitmeden planını yapıyoruz klasik Türk kafası. Yarın bayram tatili Kapadokyaya seyahat var. Ankara üzerinden gidicez. Nerde ne zaman ne yiycez liste hazır😆

Selam dostum

Bu melodi mesela. Hem gözlerimiz dolu hem yüzümüzde gülümsemeyle dinlediğimiz anları hatırlatıyor, şu anda da yaşadığım aynı duygu 🥲

Şimdi bu melodiyi ararken incesazın ikinci bahar soundtracklerine denk geldim. Hepsi harika değil mi ama. Müthiş melodiler dediğin gibi başka diyarlara götürüyor.
tekrardan selamlar sevgili ali riza,

o klip ve benzerleri.velhasil -kesinlikle cok basarili eserlerle bezeli ikinci bahar . dinledigine sevindim.

sahsen ,kulagima ~ genel anlam da ise ruhuma ^detox^ yapmak istedigim de kendileri ugradigim 3 duraktan biridir. diger iki duragi da bir baska baslikta deginmek isterim.muzik konusu dolayli.

Benim kayınvalidem* yılda bir-iki gelir sağolsun çocukların okul tatil olduğu zamanlar onlarla ilgilenmeye. Ne zaman gelse hemen ikinci bahara başlar 1 hafta 10 günde bitiririz. Gelenek oldu artık. Yayınlandığı zaman izlememiş, şimdi tekrar tekrar izleyip açığı kapatıyor 😄
* bence naif ve sicak bir zevki varmis bu baglam da. bizim evde de arada acariz bi bakima tekrar yapariz . bunu duyduguma memnun oldum.bu vesile ile - ellerinden opuyor saygilarimi arz ediyorum kendisine. mesafe olsa da hepimiz ikinci bahar dizidasi ailesiyiz nacizane. . .

Hepsi müthiş karakterler

Mesela Şecaattin’i iyi ki Özkan Uğur oynamış
nokta atisi olmus secim.bencede...
Afetidevran Neriman mesela Güven Hokna’ya yazılmış resmen
oyunculugu cok kaliteli olmakla beraber, dizide ilk sahnesini izlerken
^ses tonu^ dikkatimi cekmisti bu degerli oyuncumuzun... bir oyuncu daha var ismi zeynep eronat.
< -kadin oyuncularimiz arasinda ses tonlarini farkli bulmustum.

Ali Haydar zaten olamaz böyle bişey

Vakkas ilk 13 bölüm galiba Settar Tanrıöğen oynamıştı. Olmuyordu o hissiyatı geçirememişti, Tarık Pabuççuoğlu gelince cuk oturdu
evet hatirliyorum. tarik bey vakkas karakterinde versusu (ali haydara karsi) peak yasatan performansi ve mimikleri ile adeta sahneleri yukarilara tasiyordu. bence.
vakkas versus ali haydar disindaki , ^vakkas ve oglu nun^ diyaloglari da renkliydi.

sezen aksu nun konuk oldugu sahneler .ikinci bahar melodisi. . .

Medet
Melek
Cennet
Ulaş
Gülsüm

Yahu hanımın kankası Safiye bile ne kadar müthiş uymuş.
bir onceki mesajim da aslinda daha uzun bir yorum yapmistim, sildim. dun ustte ekledigim mesaj yorumu yapip gondere bastim. sildigim eski mesajimda tum oyunculara ayri ayri deginmistim isimleri ve rollerine dair. ozan dan nurgul'e,,
^yasemin conka^ ise zaten ozellikle yazdigim isimdi. suan kendisi inci taneleri'nde oynuyor.iyiki ekranda dedigim cok yonlu bir yetenek.
Yakında bi tekrar izlerim yine. Özlemişim
iyi olur. :p . ben yilda bir kez net izliyorum. diger bir kac kult dizim daha var, benzer rutine bagladigim.......
Yemek için yaşayanlardanım. Manisa Akhisarlıyım. 21 senedir kıbrıstayım. Burada lezzet sıkıntı gerçekten.
ege,akdeniz vs turu yaparken - akhisar'a uzun yillar once gunu birlik gitmistik. sanirim 2000lerin basi . bi ara ist den baslayip tur yapacagim vakit ugrak yerlerim arasinda olacak.tarihi yerlerini gormek, koftesinden yemek. < - bu iki nokta uzerine onerilerini okumak isterim.

kibris dedin de,, hazar erguclu 'nun oyunculugunu nasil buluyorsun ?
tesaduf olan ; ikinci bahar dedik, yasemin conka (melek) dedik,,
ben yasemin'in hali hazirdaki dizisinden bahsettim.inci taneleri. . .
sen kibris da yasiyorum dedin... inci taneleri'n de oynayan bir diger oyuncu hazar erguclu kibris dogumlu. ilginc bir durum ortaya cikti.
hazar'i ailecek taniyoruz dersen veya komsumuz oluyor dersen .sasirmam.
:)

latife bir yana, guzel bir rastlanti oldu. inci taneleri dizisi ,su sira izledigim bir kac dizi den biri..... digeri ise - gaddar dizisi.

Türkiye’ye gittikçe doya doya yiyoruz. Hanım İstabullu. Oraya gidince de tabi maşallah lezzet noktalarına uğruyoruz,

fatih de ^karadeniz pidecisine^ arada bir giderdim. bayagi iyidi...
semt, mekan vs cok vardi eskiden liste yaptigim. sen liste den bahsedince degineyim istedim.

gitmeden planını yapıyoruz klasik Türk kafası. Yarın bayram tatili Kapadokyaya seyahat var. Ankara üzerinden gidicez. Nerde ne zaman ne yiycez liste hazır😆
oncelikle kazasiz belasiz, dinlene dinlene bir yolculuk diliyorum.
doya doya keyifli ve rahat bir gezi temenni ediyorum.
kapadokya bolgesi ve civarina bir kac kez gitmistim,, civarin da kervansaray'a ugramistik, gizemli ve mistik bulmustum.

iyi bayramlar.
saygi ve selamlar.

tekrardan selamlar sevgili ali riza,

o klip ve benzerleri.velhasil -kesinlikle cok basarili eserlerle bezeli ikinci bahar . dinledigine sevindim.

sahsen ,kulagima ~ genel anlam da ise ruhuma ^detox^ yapmak istedigim de kendileri ugradigim 3 duraktan biridir. diger iki duragi da bir baska baslikta deginmek isterim.muzik konusu dolayli.

* bence naif ve sicak bir zevki varmis bu baglam da. bizim evde de arada acariz bi bakima tekrar yapariz . bunu duyduguma memnun oldum.bu vesile ile - ellerinden opuyor saygilarimi arz ediyorum kendisine. mesafe olsa da hepimiz ikinci bahar dizidasi ailesiyiz nacizane. . .

nokta atisi olmus secim.bencede...

oyunculugu cok kaliteli olmakla beraber, dizide ilk sahnesini izlerken
^ses tonu^ dikkatimi cekmisti bu degerli oyuncumuzun... bir oyuncu daha var ismi zeynep eronat.
< -kadin oyuncularimiz arasinda ses tonlarini farkli bulmustum.

evet hatirliyorum. tarik bey vakkas karakterinde versusu (ali haydara karsi) peak yasatan performansi ve mimikleri ile adeta sahneleri yukarilara tasiyordu. bence.
vakkas versus ali haydar disindaki , ^vakkas ve oglu nun^ diyaloglari da renkliydi.

sezen aksu nun konuk oldugu sahneler .ikinci bahar melodisi. . .

bir onceki mesajim da aslinda daha uzun bir yorum yapmistim, sildim. dun ustte ekledigim mesaj yorumu yapip gondere bastim. sildigim eski mesajimda tum oyunculara ayri ayri deginmistim isimleri ve rollerine dair. ozan dan nurgul'e,,
^yasemin conka^ ise zaten ozellikle yazdigim isimdi. suan kendisi inci taneleri'nde oynuyor.iyiki ekranda dedigim cok yonlu bir yetenek.

iyi olur. :p . ben yilda bir kez net izliyorum. diger bir kac kult dizim daha var, benzer rutine bagladigim.......

ege,akdeniz vs turu yaparken - akhisar'a uzun yillar once gunu birlik gitmistik. sanirim 2000lerin basi . bi ara ist den baslayip tur yapacagim vakit ugrak yerlerim arasinda olacak.tarihi yerlerini gormek, koftesinden yemek. < - bu iki nokta uzerine onerilerini okumak isterim.

kibris dedin de,, hazar erguclu 'nun oyunculugunu nasil buluyorsun ?
tesaduf olan ; ikinci bahar dedik, yasemin conka (melek) dedik,,
ben yasemin'in hali hazirdaki dizisinden bahsettim.inci taneleri. . .
sen kibris da yasiyorum dedin... inci taneleri'n de oynayan bir diger oyuncu hazar erguclu kibris dogumlu. ilginc bir durum ortaya cikti.
hazar'i ailecek taniyoruz dersen veya komsumuz oluyor dersen .sasirmam.
:)

latife bir yana, guzel bir rastlanti oldu. inci taneleri dizisi ,su sira izledigim bir kac dizi den biri..... digeri ise - gaddar dizisi.

fatih de ^karadeniz pidecisine^ arada bir giderdim. bayagi iyidi...
semt, mekan vs cok vardi eskiden liste yaptigim. sen liste den bahsedince degineyim istedim.

oncelikle kazasiz belasiz, dinlene dinlene bir yolculuk diliyorum.
doya doya keyifli ve rahat bir gezi temenni ediyorum.
kapadokya bolgesi ve civarina bir kac kez gitmistim,, civarin da kervansaray'a ugramistik, gizemli ve mistik bulmustum.

iyi bayramlar.
saygi ve selamlar.
Suatçım sohbetimiz devam edecek. Malum çoluk çocuk tatil telaşı var. Seninle sohbet etmek çok keyifli 🙂

Üst Alt