Eski Türk Dizileri (Nostalji) - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Eski Türk Dizileri (Nostalji)

sevgilinin-resmini-tisorte-baski-yapmak_1350677.jpg

Ayrılsak da beraberiz Çok severdim
bu diziyi baslik icerisinde gormemle , hayal meyal hatirliyorum - bu dizi de konuk oyuncu olarak *meric acemi de yer almisti - kendisi simdilerin *senaristlerinden. dizi olarak, yaz isleri ve platform islerine yogunluk veriyor gibi...
kiralik ask ,ufak tefek cinayetler ,,netflix ; ask101 , kus ucusu aklima gelen isleri..

*ayrilsak da beraberiz - dizisi, donemin samimi islerinden biri idi kanimca.

beşik kertmesi diye dizi vardı, olgun şimşek, meltem cumbul, erdal özyağcılar. dizideki karakter isimleri;

elmas mağden, enis büyütücü.

kesin keramettin admirin parmağı var bu dizide.

enis-buyutucu_616666.jpg

@Vasfi Vural kadro cok iyimis.

-malesef izlemedigim bir diziymis.

her biri yetenekli oyuncular - basta erdal ustad olmak kaydiyla...
meltem'in filmlerini ayri begeniyorum.
olgun simsek yeni diziye baslayacak . sesini de kullandigi(turkulu vs) sahnelerin oldugu bir is olursa daha bi leziz olur izlemesi....< > # kapalicarsi isminde oynadigi dizi vardi - sicak bir is idi . . . sesiyle de dizinin onune gecmisti.
oyunculugu zaten yetenekli cok begenirim.

@Vasfi Vural kadro cok iyimis.

-malesef izlemedigim bir diziymis.

her biri yetenekli oyuncular - basta erdal ustad olmak kaydiyla...
meltem'in filmlerini ayri begeniyorum.
olgun simsek yeni diziye baslayacak . sesini de kullandigi(turkulu vs) sahnelerin oldugu bir is olursa daha bi leziz olur izlemesi....< > # kapalicarsi isminde oynadigi dizi vardi - sicak bir is idi . . . sesiyle de dizinin onune gecmisti.
oyunculugu zaten yetenekli cok begenirim.

Üst Alt