Etik Kurulu: ''Delil Yok'' | YALANLANDI ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Etik Kurulu: ''Delil Yok'' | YALANLANDI !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Etik Kurulu ''Delil Yok''

İdaanameden sonra bütün bilgiler basına verilecek. Dolayısı ile delil yok diyerek yırtamazlar.

Başlık beni aşırı provoke ediyor yanlız.

Bunu da tam bugün koymuştum.

v7gill.jpg

Fener bizi tim Dünya'ya rezil etti, baktınız yetmiyor, biz de biraz rezil edelim diyorsunuz.

Napoli başkanı İtalyan'lığımdan utanıyorum dedi, ben de Türk'lüğümden utanıyorum. Yatacak yeriniz yok. Bir cezayı veremiyorsunuz vicdansız herifler. Ekonomiymiş, Fener'in itibarıymış, ulan bizim itibarımız ne olacak be haysiyetsizler.

Lanet olsun insanları daha da futboldan soğutacaksınız. O zaman ekonomi ne olur görürsünüz siz kafası kuş kadar çalışmayan insan artıkları.

Polis teknik takip yapmış,itiraflar gelmiş,İlhan Ekşioğlu kaçarken yakalanmış deliller ortaya konulunca hiç bi soruya cevap verememiş,19 maçta şike tespit edilmiştir açıklaması yapılmış ama gene de ortalıkta hiç bi şey yokmuş gibi futbol oynanacak öyle mi?

akşam gaztesine dikkat edin diyorum.

bugünde bir başka haberinde Türk Telekom Arenaya bu stad bedeva mı? gibi başlık atmışlar.

satılmış onur yoksunları.

Cevap: Etik Kurulu: ''Delil Yok''

Akşam gazetesinde Aziz'in adamları dolu, inanmamak lazım. Zaten başka hiçbir medya kuruluşunda geçmedi bu tür bir haber zannedersem.

Delil yok hmm...Peki o adamlar niye içeride ? Tatil mekanı olarak Metris'i mi seçtiler.

Bu kurtarma operasyonu çok basite kaçtı.Yemez kimse uğraşmayın boşuna.

Vay be.. etik kurul aksam gazetesi ile toplanti yamis öyle mi? Kimseye söylemeden onlara mi aktardilar herseyi?

Aldirmayin.. gecen haftalardaki oldugu gibi hergün degisik bir $ike haberi cikiyor. Bu da bir süre böyle devam eder. Maksat spor sayfalari bos kalmasin.

AKŞAM'IN Etik Kurulu'na yakın kaynaklardan öğrendiği net bilgilere göre 5 üyenin ortak kanısı şu: 'Biz buradaki belge-delil-bilgilerden ceza veremeyiz. Çünkü dosya çok ama çok karışık. Biz konuyu hukuki sürece bırakalım'Bence Fener medyasının ortak kanısı bu,yani böyle olmasını istiyorlar:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt