Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-1 Portekiz | Maç Sonucu | 21 Haziran - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-1 Portekiz | Maç Sonucu | 21 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | Çek Cumhuriyeti 0-1 Portekiz | Maç Sonucu | 21 Haziran

Ceklerin bu kadar rezalet olacagını tahmin etmedim... Plasil oynadı mı 2. yarı ???

[Pilar'ı alsak iyi olur]

İspanyollar yarı finalde bunların havasını indirir.

Ronaldo ve Nani arasındaki en büyük fark kuşkusuz kazanma hırsı.

Futbol 90 dk oynanan ve sonunda Ronaldo'nun gol attığı bir oyundur.

Ronaldo klasını gösterdi. Eğer Ronaldo yu Mesut gibi Alonso gibi Di Maria gibi zamanında görüp top atan adam olsa coşar ama Nani ve Moutinho topla fazla oynayıp pozisynu öldürdüler.

Baros u ne yapıp edip elden çıkarmalıyız. Ciddi anlamda bitik.

Çek Cumhuriyeti ilk yarı iyi gibiydi de ikinci yarıda en fazla 4-5 defa yarı sahayı geçmişlerdi. Haliyle Portekiz hak etti galibiyeti. İkinci yarıda pozisyonlara giren Portekiz'di.

Portekiz, İtalya, Fransa, İngiltere; en nefret ettiğim takımlar. Çok istedim Portekiz'in yenilmesini ama olmadı. Baros ayağını 10 santim daha uzatabilseydi belki de farklı olurdu.

Portekiz çok iyi takım be. Uyumlu oldukları zaman Almanya ve İspanya'yı devirebilirler bence.

Ceklerin bu kadar rezalet olacagını tahmin etmedim... Plasil oynadı mı 2. yarı ???

[Pilar'ı alsak iyi olur]

1830256_w2.jpg

Bu reyizi ben de beğendim ama bu turnuvayla fiyatını 3-5 kat arttırmıştır. Baros bi güzellik yapıp önceden söyleyeydi :D

pilar bundesligaya gitti diye biliyorum.

Bugün portekizin turlayacagi belliydi,cünkü sinyalini almanya macinda vermisti makine almanlari durdurmuslardi hatta tek bir pozisyon verdiler onuda gole cevirdi mario gomez,halbuki o macta portekiz cok net goller kacirmisti,almanyaya karsi kafa kafaya top oyniyarak buralara gelecegin sinyalini vermisti,ve suan cok daha iyi duruma geldiler,bana göre grupta bir kez yenildigin takima turnuvanin ilerliyen macindada yenilirsin,yani portekizin almanyaya kadar yolu var ama almanlara gene yenilirler...

Bir diger önemli noktada yeni kurulmus avcinin Türkiyesi bu portekizi luz stadinda lizbonda 3 golle yendi,o zaman bu portekiz takimmi ne büyütüyorsunuz diyenler vardi...

Ronaldoda kendini buldu madriddeki gibi oynamaya basladi böyle devam ederse grupta yenildigine finalde kaybedersin durumu tarihe gömülebilir...

Üst Alt