Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Ç.F | İspanya 2-0 Fransa | Maç Sonucu | 23 Haziran

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İlk Yarı | 23 Haziran

yahu Yunanistani anliyorum oyuncusu yok adamlarin,Fransa gibi ust duzel oyuncusu olan bir takim niye kapaniyor?

Kapansin bir sey dememde amma o kapanmaya karsida iyi kontraya ciksinlar

yahu enteresan bir olay var

Barcelona ve Ispanyaya futbol oynadiklar icin tepki var

Ulan karsilarindaki takimlar oynamiyor tepki karsidaki takima olmalidir

Fransa gibi bir takim Nasri gibi yildini oynatmiyor nedi kapanacam diye, adam olunda kapanmayin

su macin ilk yarisinda ispanyanin 1-2 pozisyonu var ama herkes iyi oynuyor diyor, ben ispanyanin futbolunu cok sIkIcI buluyom, almanya ve portekiz ispanyadan daha iyi oynuyor bence

Ulan Hikmet harcanıyorsun :D

Hemen çözdü İspanya'yı Nasri ve Evra'yı alır kendi oyunumu oynamaya çalışırım :D

su macin ilk yarisinda ispanyanin 1-2 pozisyonu var ama herkes iyi oynuyor diyor, ben ispanyanin futbolunu cok sIkIcI buluyom, almanya ve portekiz ispanyadan daha iyi oynuyor bence

İşin ilginç yanı İspanya 2010 DK'yı da aynı şekilde kazandı. :)

Ben de bu tatsız oyunlarına rağmen şanslarını yüksek görüyorum çünkü en azından fazla pozisyon bulamasalar da en azından topa sahip olma ve pas sayısı anlamında üstünlük kuruyorlar.

182544_403021366400640_811788902_n.jpg

Cevap: Euro 2012 Ç.F | İspanya 1-0 Fransa | İkinci Yarı | 23 Haziran

Ispanya gecerse Almanyayla yari finaldemi karsilasiyor?

Aha Fransa uyandı :D

Ama ne pas attı Iniesta be :D

Edit: Xavi'ymiş.

Hem Futbol hemde Hikmet Karaman sıkıcı

İspanyaya, Barcelona diyor. Antep zorgünler yaşıyor, hocası gelmiş yorumculuk yapıyor.

Üst Alt