Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | Maç Sonucu | TRT | 10 Haziran

Cevap: Euro 2012/C Grubu | İspanya 1-1 İtalya | 2.Y | TRT | 10 Haziran

İspanya'dan nefret ediyorum. Barcelona'nın oyun tarzını oynuyorlar çünkü, günümüz futbolununun da eski heyecanını kaybetmesine sebep oldu bence bu sistem.

7r7zr.gif

7r84s.gif

İspanya'dan nefret edenleri online oyunlarda anlıyorum neden nefret ediyorlar. Futbolun doğasıdır pas yapmak ayağa oynamak. O yüzden istediğiniz kadar nefret edin bence futbolu öldüren bizim ligimizinde hastalığı sert ve çirkin futbol kısmete kontra golleri. Eski Arjantin de böyleydi. Futbol budur. Topa hakim olmak ve doğru işler yapmaktır. Lanet Yunanistan yüzünden defansif saçma sapan bir futbol oluştu. Öne de koy bir zenci dana gibi koşsun.

Ahahaha Buffon tam reyis ya :D Torres de maça girdi ve bence kafa olarak bitti. Takılır kalır bu pozisyona.

İspanya'dan nefret edenleri online oyunlarda anlıyorum neden nefret ediyorlar. Futbolun doğasıdır pas yapmak ayağa oynamak. O yüzden istediğiniz kadar nefret edin bence futbolu öldüren bizim ligimizinde hastalığı sert ve çirkin futbol kısmete kontra golleri. Eski Arjantin de böyleydi. Futbol budur. Topa hakim olmak ve doğru işler yapmaktır. Lanet Yunanistan yüzünden defansif saçma sapan bir futbol oluştu. Öne de koy bir zenci dana gibi koşsun.

Savunma futbolu Yunanistan'dan çıkmadı ki :) Yunanistan'dan yıllar yıllar önce vardı bu futbol hatta Catenaccio denen şeyi bilirsin herhalde şu an savunma futbolunun mucidi olan ülke İspanya'ya kök söktürüyor sahada. İki ülkenin genel turnuva başarıları da ortada :)

Di Natele'nin kaçırdığı golü şu forumda kimse kaçırmaz, şans işte

Savunma futbolu Yunanistan'dan çıkmadı ki :) Yunanistan'dan yıllar yıllar önce vardı bu futbol hatta Catenaccio denen şeyi bilirsin herhalde şu an savunma futbolunun mucidi olan ülke İspanya'ya kök söktürüyor sahada. İki ülkenin genel turnuva başarıları da ortada :)

O değil. 10 kişi kapanıp kısmete gol aramak fizik güce dayalı saçma sapan futbol Yunanistan ile "göz önüne" geldi. Yoksa İtalya uzun yıllardır böyle oynadı böyle derken defansif oyun. Ama İtalyanların bu futbolunu ben hep beğenirim çünkü takım haline çıkıyorlar ve orta saha da yine pas yapan bir düzenleri var. İtalyanların "güzel" sistemleri bir kenara ben Yunanlıların iğrenç futboluna gem vurdum lafım onaydı. İki futbol sistemini karıştırmamak lazım.

Üst Alt