Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan - Türkiye | 3 Eylül | 19.00 | TRT 1

Oğuz Çetin, geçme ordan ürkütürsün vakvakları! Şöminenin oraya çam diktim git topla kozalakları!

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan - Türkiye | 3 Eylül | 19.00 | TRT 1

arkadaş milletin adamı ligde oynar milli takıma sakat diye gitmez bizim adamımız ligde oynamıyor milli maçta oynuyor bu nasıl iş anlamadım

ya bu gökhan gönül nerde o oynamiyormu da sakat sabriyi oynatiyorlar

içimden geldi ya ben forumu cidden çok seviyorum ... inşallah arda'mıza bi şey olmaz var ya bi tek o endişelendiriyo beni rakip arda'ya direk sert giriyo çünkü...

---------------------------Onur Recep Kıvrak--------------------------------

Gökhan Gönül---------Servet Çetin-------------İbrahim Toraman--------İsmail

---------------------------------Selçuk İnan---------------------------------

---------------Emre Belözoğlu---------------------Hamit Altıntop---------------

Tuncay Şanlı-------------------------------------------------------------Arda Turan

---------------------------------Semih Şentürk----------------------------------

Sabri 11'de beyler. Eğer Lig Tv yalan söylemiyorsa

zor maç olacak gibi geliyo bana puan kaybı olursa şaşırmam

3 puan gelsinde az gol çok gol mühim değil.

Şu kadro ile Fatih Terim sahaya çıksa yerden yere vurulurdu.

Haftalardır bizde antrenmana çıkamayan Sabri ilk 11 deymiş.

Acaba bir gün milli takım kadrosunun birilerinin elinde oyuncak olmadığını görebilecek miyiz ?

İlk 11'e bak ya :S

Tam bir yedek kadro gibi. Hiddink geldi diye sevinmiştik birde. Milli takım ne hallere düştü. Yazık çok yazık.

Sabri sakatlanırsa eğer, Hiddink'ten tut Oğuz Çetin'e kadar etmediğim en ağır küfür kalmaz.

Tepkimizi koymamız lazım.

Ali tandoğanı niye çağırmadınız lan? adam o kadar formda sakat sakat sabriyi çağırıyorsunuz bi sakatlansın görürüm ben seni MAL oğuz bu arada gökhan gönülde milli takıma ne zaman gelse sakat kendini riske atmıyor beyefendi..

Adam doğru düzgün iyileşmeden ne 11'i la :eek: Of abi of ya. Şaka mı lan bunlar. Allah bilir Aziz, Oğuz'a Gökhan'ı riske etmeyin demiştir :mad:

eee baskanina gore serbet

bosuna konusmuyoruz

sans mans demekle olmuyor bu is

yaparsin bir doktor raporu verirsin oynatma diye

bu kadar basit

aziz bir oyuncuyu gondermek istemezse cagirilmaz bile

birak ilk 11 i

emreyi unutmayalim milli macta sakat olup 3 gun sonra kicinda motor var gibi ligde oynamasini

Üst Alt