Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-3 Türkiye | 3 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-0 Türkiye | 3 Eylül | İlk Yarı | TRT

sabri sut atti ama kaleyi tutturamadi

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 1.Maç | Kazakistan 0-0 Türkiye | 3 Eylül | İlk Yarı | TRT

benim aklim ardaya takildi adam tek top yapiyo ileriye hizli bizde oynarken neden eveliyip geveliyor anlayamiyorum :(

Kadroyu bence Oğuz seçiyor. Fatih Terim eleştiriyorduk aynısını Hiddink yaptı. Yine bize ızdırap gözüküyor.

benim aklim ardaya takildi adam tek top yapiyo ileriye hizli bizde oynarken neden eveliyip geveliyor anlayamiyorum :(

sorumluluk almak zorunda oldugu icin olabilir.

ayrica Rijkaard'in bazen "topu ayaginda tut" diye bagrirken de duydum.

ama Arda bizde gercekten bazen, hatta cogu zaman cok güzel ataklari yok ediyor.

birde bizim orta sahamiz saka gibi, bu da bir neden tabi ))

Emre sürekli top kaybediyor. Neden Nuri oynamıyor.

sorumluluk almak zorunda oldugu icin olabilir.

ayrica Rijkaard'in bazen "topu ayaginda tut" diye bagrirken de duydum.

ama Arda bizde gercekten bazen, hatta cogu zaman cok güzel ataklari yok ediyor.

birde bizim orta sahamiz saka gibi, bu da bir neden tabi ))

bakalim haftaya misi,insua,cana,sabri yle nasil oynayacaklar cok merak ediyorum ,umarim hizli oynar simdiki gibi

Ttarena'nin kale arkasi bu kadar yakin olur mu?

Goooooooooooooooollllllllllll Arda.

Goooooooooooooooooooooolllllll

Üst Alt