Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya 3-1 Belçika | 11 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya - Belçika | 11 Ekim | 20.00

-------------------------------------Özkan Karabulut-----------------------------------------

Kamil Cörekci------------------Serdar Aziz-------------Baris Basdas-----------------------Musa Nizam

---------------------------------------Orhan Gülle--------------------------------------------

----------------------------Alper Potuk--------------Necip Uysal-------------------------------

Sefa Yilmaz-------------------------------------------------------------------------------Özgür Cek

------------------------------------------Sahin Aygünes------------------------------------------

Ümit milli takimimiz bugun böyle oynadi,bu oyunculardan hangileri milli takimda oynayabilir?

Ben 4 tane saydim:D

Serdar Aziz, Alper Potuk, Necip Uysal, Özgür Çek, Sefa Yılmaz :coffee:

Adamlar 9 da 9 yapmışlar..Son maçıda yenmek isterler..10 da 10 yapmak için.

Mesut harika oynar ve bize yarayan skoru tek başına çıkartır oradan, şüphem yok.

Biz Azerbaycan'a gol atabilecekmiyiz bu konuda biraz süphelerim var ama. Neyse kardeş takımdı demi Azeriler. :eek:

Adamlar 9 da 9 yapmışlar..Son maçıda yenmek isterler..10 da 10 yapmak için.

Bizim macada asilmadilar hic. Ciddiyim, su elemelerdeki en zayif, son gecen yilin belki en zayif futbolunu oynadi Almanya bize karsi. Ve yinede cok rahat bir galibiyet aldi.

Insallah Belcika macina bukadar rahat cikmazlar. Tek umudum evlerinde, taraftarlarina güzel mac göstermek istemeleri, ki Almanlarda bu duygu var genellikle. Belcikada yetenekli, bu maci alabilecek potansiyalda var, Almanya asilmazsa.

Bazi yerlerde en kötü 2. katilmayacak ve büyük ihtimal biz olacaz gibi dedikodular dolasiyor? Bu dogrumu?!

Gotze kadrodan cikarildi Almanyada, W.Bremen maci icin cikarmis Low :eek:

Löw, Ilkay'i falan oynatacagim diyor. Yedek agirlikli bir kadro ile cikacaklar gibi.

Almanya yine de rahat kazanır diye düşünüyorum..

Gary Lineker..

@Çağrı Haylamaz

2012 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubunda Almanya - Belçika maçı yarın saat 20.00'de Samanyolu Haber TV'de...

Almanya, yedek ağırlıklı dedikleri kadro ile grubun diğer takımlarının karmasını yener.

Bugün belcikalilar ile konuştum,Almanya yedeklerle bile yener bizi diyorlar.

Mertens ve Hazard'in sakatlıkları sürüyor.

almanya belçika maçı yarın saat 20:00'da samanyolu haber tv'de.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Almanya - Belçika | 11 Ekim | 20.00 l Samanyolu H

Almanya çok rahat alıcaktır maçı ama kötü ihtimalide düşünmek zorundayız.Futbol bu hiçbir şey belli olmaz.Ayrıca Almanya - Belçika maçını izleyeceğim.

Bugün belcikalilar ile konuştum,Almanya yedeklerle bile yener bizi diyorlar.

Mertens ve Hazard'in sakatlıkları sürüyor.

Mertens ve Hazard INSALLAH oynayamaz.

Van Buyten sari kart cezalisi diye biliyorum, sari gördü yine son macta.

Almanya yenecek gibi insallah.

------------Khedira---Ilkay----------------

-Kroos------------Özil-------------Schürrle-

-----------------Gomez-------------------

Böyle cikar bence Löw.

Daha Reus gibi harika bi yetenek var ve ilk kez milli formasini giyecek, Kroos yerine oda baslayabilir.

Üst Alt