Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık! - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık!

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kal

yarın fotomaçtan "çek bir estonya"manşeti bekliyorum.daha önce de "çek bir letonya" manşetini atmışlar ve letonyaya elenmiştik.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kal

Seri Başıyız rakipler zor değil o kadarda çok iyi bir kura bence.

Selcuk Meireles'ten iyi mi

iste buna gulerim

OpoQQ.jpg

meireles le selçuku kıyaslamakta cahilliktir.farklı tarzda oyunculardır.selçukğu kıyaslarsan moutinhoyla kıyaslayabilirsin portekizde.

meirelesi de emreyle,hamitle

Bosna Uefa sıralamasında bizim üstümüzde olduğunda seri başları Hırvatistan,Portekiz,Bosna ve Karadağ değil mi bu durumda onlar seri başı sanki.

Evet galip geldiğimiz her maçı beğendim oyuncularımız formsuzken yendik. Öyle Yılmaz Vural gelse yine 2. yapardı demekle olmuyor. Gördük 2010 dünya kupasını, 2002 'nin peşinden gelen hüsranları.

Ben hiçbir maci beğenmedim,Avusturya deplasmanında Fatih hoca döneminde 4 tane attık,Hiddink le beraberlik icin çıktık,90 dakika defans yaptık,hatta isler yolunda gidiyor diye Hiddink oyuncu degisikligi yapmadı.

Bugün Selcuk'u yedek başlatması,Almanya macinda ilk yarının en iyisi olan Selcuk'u oyundan alması,Resmen dalga geçiyor.

Adam gol oldu mu sevinmiyor,hic birsey umrunda değil adamın.

1. portekiz 4

2. hırvatistan 8

3. irlanda cumhuriyeti 15

4. bosna hersek 16

muhtemel rakipler bunlar yaw estonya falan yok

5. çek cumhuryeti 18

6. türkiye 19

7. karadağ 33

8. estonya 38

Ben hiçbir maci beğenmedim,Avusturya deplasmanında Fatih hoca döneminde 4 tane attık,Hiddink le beraberlik icin çıktık,90 dakika defans yaptık,hatta isler yolunda gidiyor diye Hiddink oyuncu degisikligi yapmadı.

Bugün Selcuk'u yedek başlatması,Almanya macinda ilk yarının en iyisi olan Selcuk'u oyundan alması,Resmen dalga geçiyor.

Adam gol oldu mu sevinmiyor,hic birsey umrunda değil adamın.

O senin düşüncen adam salak mı kariyerine Türkiye 'de başarısız oldu yazdırsın. Her zaman başarılı olmak ister.

Üst Alt