Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık! - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kaldık!

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kal

İlk mac zar zor 3-2 kazandık ikinci mac adamlar tek kale oynadı,penaltı kaçırdı.

Bizden daha iyi bir futbol oynadıkları kesin.

tamam işte ilk maçı kazandık ikinci maçı kaybetmedik ister tek kale oynasın ister 5 penaltı kaçırsın demekki hak etmemişler

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 10.Maç | Türkiye 1-0 Azerbaycan | 11 Ekim | Play-Off'a Kal

Millet ikiye bölündü bir grup seri başıyız diyor diger grup degiliz kesin bilgi yokmu şu anda

tamam işte ilk maçı kazandık ikinci maçı kaybetmedik ister tek kale oynasın ister 5 penaltı kaçırsın demekki hak etmemişler

Bana göre Futbol olarak onlar bizden daha iyiydi,bunu kabul edelim.

Ben bizim hak etmedigimizi dusunuyorum,özelikle bu futbolla.

Forum'da anket yapilsin hak ederek play offlara kaldik mi diye,Hayir cevabi daha cok olur.

Uefa'nın sitesinde seri başı olma durumu ''İn the conclusion of the group standing'' ifadesi ile verilmiş ve Gruplar sona erdiğinde ki sıralama geçerli oalcaktır diyor kısaca bu durumda değiliz gibi geliyor bana ama tabi tam emin değilim.

Bana göre Futbol olarak onlar bizden daha iyiydi,bunu kabul edelim.

Ben bizim hak etmedigimizi dusunuyorum,özelikle bu futbolla.

Forum'da anket yapilsin hak ederek play offlara kaldik mi diye,Hayir cevabi daha cok olur.

Böyle tahrik edersen emin ol evet cevabı daha çok olur kötü günler geçiriyoruz tamam kabul ediyorum iyi oynamıyoruz tamam bunada kabul ama belçikadan daha çok renk katıcagımız kesin kupaya

Son maçları göz önüne almazsak seribaşıyız.Son maçları göz önüne alırsak büyük ihtimalle seribaşı olamayacağız.Bundan dolayı insanlar şaşırdı sanırsam.UEFA'daki listede 9.10.2011 tarihinde güncellenmiş.

Grupta 2. olduk isterse Belçika biz Barcelona 'dan iyiydik desin. Hiddink beraberlik için çıktı galibiyet için çıktı ve istediğimiz grup 2.liğini sağladı. Gerçek olan bu.

Eger seribaşıysak muhtemel rakiplerde

bosna

irlanda

karadağ

estonya

bosnayı çekmiyelim yeter.

Böyle tahrik edersen emin ol evet cevabı daha çok olur kötü günler geçiriyoruz tamam kabul ediyorum iyi oynamıyoruz tamam bunada kabul ama belçikadan daha çok renk katıcagımız kesin kupaya

Daha cok renk katariz tamam buna bende katiliyorum ama benim demek istedigim Belcika'nin kadrosu daha kaliteli ve bize göre daha iyi bir futbol oynayan takim'di.

Ben zaten artik guzel futbol felan beklemiyorum hiddink bu takimin basinda oldugu surece,1-0 gidiyoruz bakalim nere kadar.

Eger Avrupa sampiyonasina katilirsak Ceyrek finale kalabiliriz ama daha fazla istiyorsak Hiddink gitmeli.

Takimin basinda kim olsa Ceyrek finale kalir bu takim,Artik daha fazla yukselmemiz lazim.

Bunun icinde Senol gunes veya baska bir yerli hoca gelmeli.

Daha cok renk katariz tamam buna bende katiliyorum ama benim demek istedigim Belcika'nin kadrosu daha kaliteli ve bize göre daha iyi bir futbol oynayan takim'di.

Ben zaten artik guzel futbol felan beklemiyorum hiddink bu takimin basinda oldugu surece,1-0 gidiyoruz bakalim nere kadar.

Eger Avrupa sampiyonasina katilirsak Ceyrek finale kalabiliriz ama daha fazla istiyorsak Hiddink gitmeli.

Takimin basinda kim olsa Ceyrek finale kalir bu takim,Artik daha fazla yukselmemiz lazim.
Bunun icinde Senol gunes veya baska bir yerli hoca gelmeli.

yohoho

Grupta 2. olduk isterse Belçika biz Barcelona 'dan iyiydik desin. Hiddink beraberlik için çıktı galibiyet için çıktı ve istediğimiz grup 2.liğini sağladı. Gerçek olan bu.

Kendi isimizi kendimiz neden görmüyoruz?

Belcika Almanya'ya karsi kazansaydi baska seyler konusuyorduk suanda.

federasyona bak ya araştırmadan gidip haber yapıp geri çekiyorlar leş

Üst Alt