Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 2.Maç | Türkiye 3-2 Belçika | 7 Eylül | Maç Sonucu

Yanlız yoruma gel, objektif gibi görünüp tamamen subjektiflik bu olsa gerek.

Yani bu ''da'' ne? Arda kötü ama iyi demezsem kızarlar yorumumu yoksa? :) Gerek yok bunlara. Biz burda Emre'ye de 10 numara diyoruz, Gökhan Gönül'e de. Sabri'ye b.k atmaya hiç gerek yok.

valla sinekten nem kapmak dedikleri bu olsa gerek

sabri bencede gökhan kadar yetenekli bir bek ama gökhanın oyun bilgisi ve zekası onu öne çıkarıyor sabrinin bugün zaman zaman saçmalamasının sebebi tamamen maç eksiğinden kaynaklanıyor

Dembele'nin bugünki performansi Sabri ile ilgili mi, yoksa kendisi ile mi? Iyi degildi bugün, belki sol kanatta takili kaldi diye.

Ercan Taner maçın sonunda 1232131 kere maç bitti demiş :asd: :D

Zorla maçı bitirdi :D

Rıdvan Dilmen: Aman Selçuk faul yapma sakın ! :asd:

grupta 2. olursak 2012 ye direk mi katiliyoruz yoksa playoff mu oynayacagiz

Bildiğim kadarıyla en iyi 2. cilerden 2 tane mi 3 tane mi ne katılıyor diğerleri playoff oynuyor.

yuh artık :D 9 gruptaki 1.ler direk katılıyor.. 9 gurubun en iyi 2.takımı (sadece 1 takım ) gidiyor ediyor 10

+

kalan 8 takım play-off oynuyor burdanda 4 takım çıkıyor .etti 14.

+ 2 tanede evsahibi = 16 ;)

yalnız bu antulular hakkında kararı verdimki zeka yaşı 3-6 yaş arası bi forum,burası kesin,ömer erdoğan ı öve öve bitirememişler,servet hakkında tek kelime yok,onur trabzon fener maçında para almışmış,yoksa böyle b.ktan bi kaleciymiş,maçın yıldızı olarak emre-semih i göstermişler,arda dan söz etmemek için o kadar kasmışlar ki resmen anlatamam:asd:,maç sonu yapılan rezilliği bile desteklemiş çoğu,gerçekten zeka yaşları inanılmaz düşük bunların.

yalnız bu antulular hakkında kararı verdimki zeka yaşı 3-6 yaş arası bi forum,burası kesin,ömer erdoğan ı öve öve bitirememişler,servet hakkında tek kelime yok,onur trabzon fener maçında para almışmış,yoksa böyle b.ktan bi kaleciymiş,maçın yıldızı olarak emre-semih i göstermişler,arda dan söz etmemek için o kadar kasmışlar ki resmen anlatamam:asd:,maç sonu yapılan rezilliği bile desteklemiş çoğu,gerçekten zeka yaşları inanılmaz düşük bunların.

ben bu kısma bittim trabzon fener maçında kalede 13 yaşında 1.70 boyunda ben olsam bana para verseler bende mi iyi oynayacağım :asd:

Sanırım Antu bir devlet hizmeti, gerizekalı ve saldırgan psikolojik sorunlular evden çıkmasın, dışarda olay çıkarmasın, orda istedikleri şaklabanlıkları yapsın diye kurulmuş birşey. Yoksa orada yazan yorumlar gerçek olamaz.

Ah ahhhhhhhhh bu Emre'nin bizde olması lazımdı. Ben onun Fenerbahçe'ye gittikten sonra doğuştan Fenerbahçeliyim cümlesini sırf taraftara şirin görükmek için söylediğine inanıyorum. Çok fair play bir oyuncu değil fakat biz almalıydık o oyuncuyu zamanında.. :(

Rıdvan,top her defansımıza geldiğinde 'aman aman dikkat edin' deyip durdu beni iyice gerdi resmen sinir oldum.Takımın teknik direktörüymüş topçular da onu duyuyormuş gibi 'şimdi basın,at sağa,dikkat et' deyip durdu.Bir de yediğimiz 2.golde Onur'a 'yapma Volkan' demesi bitirdi beni :asd:

Rıdvan,top her defansımıza geldiğinde 'aman aman dikkat edin' deyip durdu beni iyice gerdi resmen sinir oldum.Takımın teknik direktörüymüş topçular da onu duyuyormuş gibi 'şimdi basın,at sağa,dikkat et' deyip durdu.Bir de yediğimiz 2.golde Onur'a 'yapma Volkan' demesi bitirdi beni :asd:

adamın ağzı alıştı yapma volkan demeye :D

Futbolcularla diyalog halindeymiş gibi yorum yapması çok komik. Eğer yapma Volkan dediyse yılın gafı olur. Ben duymadım. :D

Üst Alt