Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya - Türkiye | 8 Ekim | 21.45

sağ kanatta volkan şen, sol kanatta arda sakatsa ozan, orta sahada ceyhun,selçuk, mehmet topal, defans da servet ve gökhan ikilisi olmasın da i.b.b'nin defans bloğuyla oynayalım. İnşallah hiddink takımı kendisi kurar.

Onur,

serkan balcı,xxx,xxx,caner

ceyhun mehmet topal

volkan şen selçuk inan emre bel.,

mevlüt

Yani almanya karşısına 4-5-1 taktiği ile çıkılmalı yoksa maçı dualar bile kurtaramaz, 7 tane yeriz.

Sol beke Caner çok gereksiz, İsmail bugun gayet iyiydi. Caner ondan iyisini yapamaz bence. Serkan Balcı yerine de Sabri'yi seçerim ben yine. Geri kalanlar ideal.

Sol beke Caner çok gereksiz, İsmail bugun gayet iyiydi. Caner ondan iyisini yapamaz bence. Serkan Balcı yerine de Sabri'yi seçerim ben yine. Geri kalanlar ideal.

Maçı izleyemediğim için net olarak kadroyu bilmediğim için caner yazdım, yoksa ismail canerden defans yönü olarak daha kaliteli. Serkan da şu an ligin en enerjik, aktif bek oyuncusu ve sabriye oranla serkan herşeyini katabilecek bi oyuncu

Daha 1 ay var. Aurelio yerine Mehmet Topal değişikliği yapabilir duruma göre. Volkan ve Onur da değişebilir. Çok fazla takımla oynayacağını sanmıyorum böyle zor bir maçta. İçimde iyi bir his var deplasmanda yenilmeyeceğiz diye düşünüyorum.

yeneriz inş. fakat banada beraberlik çıkacak gibi geliyor.

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya - Türkiye | 8 Ekim | 21.45 | NTV

Eger Almanya'dan biri bana bilet bulabilirse, sevinirim. DFB.de'ye baktim, kein verkauf yaziyor :(

Volkan

Gökhan-İbrahim-Hakan-İsmail

Necip-Emre

Nuri

Sabri------------------Arda

Sercan

Maçı izleyemediğim için net olarak kadroyu bilmediğim için caner yazdım, yoksa ismail canerden defans yönü olarak daha kaliteli. Serkan da şu an ligin en enerjik, aktif bek oyuncusu ve sabriye oranla serkan herşeyini katabilecek bi oyuncu

Serkan konusunda evet haklısın tartışılabilir ama, dün maçı izlerken keşke İsmail bizde olsaymış dedim. Özellikle Arda'yla çok uyumlu oldular soldan.

@Alper, Sabri artık o mevkiyi unuttu, oynayamaz. :)

Volkan

Gökhan-İbrahim-Hakan-İsmail

Necip-Emre

Nuri

Sabri------------------Arda

Sercan

Fark yeriz. Necip Milli Takıma çağırılmıyor sen birde 11'e koymuşsun. Nihat, Yuncay, Semih gibi santraforlar varken Sercan'ı koymuşsun. Hamit gibi, Kazım gibi sağ kanat oyuncularının yerine Sabri'yi koymuşsun. Tuncay, Hamit, Aurelio, Nihat nerede? Bu kadroyu ancak Türkiye'nin hiç maçını izlememiş olan birisi kurabilir. :)

Fark yeriz. Necip Milli Takıma çağırılmıyor sen birde 11'e koymuşsun. Nihat, Yuncay, Semih gibi santraforlar varken Sercan'ı koymuşsun. Hamit gibi, Kazım gibi sağ kanat oyuncularının yerine Sabri'yi koymuşsun. Tuncay, Hamit, Aurelio, Nihat nerede? Bu kadroyu ancak Türkiye'nin hiç maçını izlememiş olan birisi kurabilir. :)

Bütün maçları izlerim.

Hamit tam bir sağ kanat değil.

Gökhan ve Sabri'ye sağ kanadı bırak onlar süper kullanırlar.

Ayrıca Nihat'ı nereye koyayım söylesene adam artık yaşlandı.

Değişime gitmemiz gerek ve pas futbolu oynamak istiyorsak en elverişli kadro bu.

Sercan forvette Nihat'tan ve Tuncay'dan daha iyi olur bundan eminim.

Aurelio gibi 33 yaşında sadece yanındaki adama pas veren yavaş birini oynatacağıma giderim Necip'i oynatırım daha iyi.

3 lü orta saha kuracaksak en iyisi Necip-Nuri-Emre 3lüsü olur.

Bütün maçları izlerim.

Hamit tam bir sağ kanat değil.

Gökhan ve Sabri'ye sağ kanadı bırak onlar süper kullanırlar.

Ayrıca Nihat'ı nereye koyayım söylesene adam artık yaşlandı.

Değişime gitmemiz gerek ve pas futbolu oynamak istiyorsak en elverişli kadro bu.

Sercan forvette Nihat'tan ve Tuncay'dan daha iyi olur bundan eminim.

Aurelio gibi 33 yaşında sadece yanındaki adama pas veren yavaş birini oynatacağıma giderim Necip'i oynatırım daha iyi.

3 lü orta saha kuracaksak en iyisi Necip-Nuri-Emre 3lüsü olur.

Hamit kanat değil ama Necip'in, Nuri'nin olduğu yerde Hamit asla yedek kalamaz. Gökhan ve Sabri'nin de sağ kanatta neler yapabileceği soru işareti. Sercan gibi tecrübesiz, Alman stoperleri gibi (Fizikli, Çevik) oyunculara karşı kafa tutması da imkansız. Sercan, kesinlikle Nihat ve Tuncay'dan iyi olamaz. Yukarıda sebebini açıkladım. Yan pas yapıyor, yaşlandı dediğin Aurelio şu anda Milli Takımımızın defansif yüklerinden birini çekiyor hemde büyük bir yük ve ne olursa olsun 11'de yer alması gereken bir oyuncu. Necip bırak 11'i, Milli Takıma çağrılamaz ki çağrılmıyor zaten. Bu kadar genç bir oyuncuyu Hiddink, bu kadar kritik bir maçta oynatır mı sence? :)

Hamit kanat değil ama Necip'in, Nuri'nin olduğu yerde Hamit asla yedek kalamaz. Gökhan ve Sabri'nin de sağ kanatta neler yapabileceği soru işareti. Sercan gibi tecrübesiz, Alman stoperleri gibi (Fizikli, Çevik) oyunculara karşı kafa tutması da imkansız. Sercan, kesinlikle Nihat ve Tuncay'dan iyi olamaz. Yukarıda sebebini açıkladım. Yan pas yapıyor, yaşlandı dediğin Aurelio şu anda Milli Takımımızın defansif yüklerinden birini çekiyor hemde büyük bir yük ve ne olursa olsun 11'de yer alması gereken bir oyuncu. Necip bırak 11'i, Milli Takıma çağrılamaz ki çağrılmıyor zaten. Bu kadar genç bir oyuncuyu Hiddink, bu kadar kritik bir maçta oynatır mı sence? :)

Ben kadroyu gelecek için yazdım.

Alman maçında çıkacağını sanmıyorum çıkarmamalıyız zaten.

Kadromuz;

Volkan

Gökhan-Ömer-Servet-Hakan

Aurelio-Emre

Hamit-Tuncay-Arda

Semih

gibi olmalı.

Ben kadroyu gelecek için yazdım.

Alman maçında çıkacağını sanmıyorum çıkarmamalıyız zaten.

Kadromuz;

Volkan

Gökhan-Ömer-Servet-Hakan

Aurelio-Emre

Hamit-Tuncay-Arda

Semih

gibi olmalı.

Niye https://www.gscimbom.com/forum/mill...3_mac-almanya-turkiye-8-ekim-21_45-ntv-2.html topiğine gelecek kadrosunu yazdın ki. :)

Hadi ben anlamamış olayım, altına yazabilirdin gelecek kadromuz böyle olabilir diye. Neyse sorun yok. :)

Niye https://www.gscimbom.com/forum/mill...3_mac-almanya-turkiye-8-ekim-21_45-ntv-2.html topiğine gelecek kadrosunu yazdın ki. :)

Hadi ben anlamamış olayım, altına yazabilirdin gelecek kadromuz böyle olabilir diye. Neyse sorun yok. :)

Ben olsam böyle çıkarırım ama böyle çıkmayacağını da biliyorum anladın mı ?

Herkes yazıyor ya kendi kadrosunu.

Zaten Teknik Direktör olmadığıma göre sorun yok.

Yararlanırsak Almanya'nın kendini beğenmişliğinden yararlanırız şu anda. Takımın önemli oyuncularından Khedira ve Mesut sürekli forma giyemeyeceklerdir bence Real'de. Klose merkez forvet tipinde oynayan bir adam, top ayağına gelmediği sürece sorun yok, geldiğinde de %95 gol oluyor zaten. Müller onlara ayrı bir güç katıyor, o olmadığında Almanya'nın ofansif gücü zayıflıyor.

Semih'in 11'de başlamaması gerektiğini düşünüyorum. Sahada koşan ve oyunu domine eden Almanya'ya karşı hırslı ve gurbetçileri de düşünürsek gaz almış bir Türkiye düşünüldüğünde top ayağındayken ne yaptığını bilecek, hızlı oynayacak ve saniyeden daha az bir süre içerisinde ne yapacağını düşünen bir takım olmalıyız. Bunu yapabilmek için de 11 şöyle olmalı bence.

Onur / Volkan

Gökhan - Servet - Ömer - İsmail

Emre - Hamit - Nuri

Tuncay------------------Arda

Sercan / Nihat​

Emre - Hamit - Nuri üçlüsüyle topu ayağımızda tutabilirsek Tuncay ve Arda ikilisi topu Sercan'a ulaştırabilir gibi. Burda sıkıntı çekmeyiz heralde. Sıkıntı olacak tek yer defansın göbeği. Gökhan - Tuncay ikilisi istenen verimi sağlarsa Arda - İsmail ikilisiyle birlikte yardırabilirler.

Necip, Volkan gibi iyi futbol oynamasına rağmen uluslarararası düzeydeki tecrübesi az olan oyuncuları bu maçta tercih edemeyiz. Onu Kazakistan maçında yapacaktık.

Başarılar aslanlarım :happynew:

Edit : Arda bu maça da yetişemeyebilir. O zaman Tuncay'ı sola alıp Kazım'ı sağa çeker Oğuz :eek:

Bu kötü futbolla Almanya'yı yenmemiz mucize olur.Bizim için beraberlik çok iyi sonuç olur ama yenilirsekte üzülmemek gerekir.

Ballack sakatlanmış ve 6 hafta yokmuş bize karşı oynamayacak.

Üst Alt