Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya 3-0 Türkiye | 8 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 3.Maç | Almanya - Türkiye | 8 Ekim | 21.45 | NTV

Volkan

Gökhan - Servet - Ömer - XxXxX

Topal

Hamit - Emre

Tuncay - Semih - Arda​

Yada

Volkan

Gökhan - Servet - Ömer - XxXxX

Hamit - Topal - Emre - Arda

Tuncay - Semih​

Belcika macinin 2.yarisinda gibi full press yaparsak Almanlar'i cok zorlariz. En az 1 puan aliriz burdan bence.

siz hala oguz cetin milli takimini destekliyormusunuz?Kaptan Emre kaleci Volkan Antrenör Oguz :rolleyes:

ozer hurmaci

hic oynamayan semih

hic oynamayan tuncay

skandal on libero selcuk

sakat arda,balta bizde yoklar milli macta varlar

kadroyu kuran oguz cetin

ben desteklemiyorum bu kadar acik. umrumda bile degil, tek gercek GALATASARAY benim icin bundan sonra.

Benim bildigim Alman Defans oyunculari,kivrak,teknik,topla cabuk hareket eden oyunculara karsi hep zorlanir.

Bu yüzden Mesut bukadar tutuluyor Almanyada.Cünkü Almanlarin nadir cikardigi,topla teknigi üst düzey topculardan.Onunda kani iste Alman degilde,neyse.

Ben olsaydim,Almanlara karsi kesinlikle baski kurup,bire birde etkili ve cabuk oyuncular oynatirdim.

Mehmet Topalida kesici olarak arkalarinda oynatirdim.

------------------Onur------------------

------------Servet----Ömer--------------

Gökhan-----------------------------Ismail

----------------Mehmet------------------

---------Nuri---------------Emre----------

Volkan--------------------------------Arda

------------------Sercan-------------------

Ben olsam kesinlikle böyle oynatirdim.Hamit Oyun stili olarak Almanlara karsi cok etkili olmaz gibime geliyor.

Ama bu 11 icin malesef Volkan ve Mehmet cagrilmadi.Sercani ve Nuriyi yine oynatmazsa kafayi yerim.

Arda ama bu macta yine kendini gösterecektir,eger sakatligi iyice gectiyse.

Almanlara kasi kesinlikle daha atesli bir milli takim bekliyorum.Ki Stad yine Türklerle dolacak!

Sercan denilen şahıs; kendini ispatlayıp sözde Real Madrid yetkililerine iyi görünmek için Ronaldo vari çalımlar atıp, Messi gibi süzülüp goller atmayı deneyecekte, Almanya'da buyur gel bekliyoruz diyecek. Sercan Yıldırım kadar balon ve şişirilmiş bir oyuncu daha yok STSL'de. A Milli takıma bile alınması Oğuz Çetin denen şahıs yüzündendir.

Sercan denilen şahıs; kendini ispatlayıp sözde Real Madrid yetkililerine iyi görünmek için Ronaldo vari çalımlar atıp, Messi gibi süzülüp goller atmayı deneyecekte, Almanya'da buyur gel bekliyoruz diyecek. Sercan Yıldırım kadar balon ve şişirilmiş bir oyuncu daha yok STSL'de. A Milli takıma bile alınması Oğuz Çetin denen şahıs yüzündendir.

Bu Konuda Fikirlerimiz tamamen ayriliyor.

Sercan seri calimlariyla,cabukluguyla her defansa zor anlar yasatabilecek bir oyuncu.Genc oldugu icin bazen cok panik yapiyor veya bencil oynayabiliyor,ama Yetenekleri gercekten üst düzey ve Real Madrid Yetkilileride birgün farkeder insallah.

defans yapıp sercan gibide forvete tek hücum oyuncusu koyup kontra oynarsak ben galibiyet alıcağımıza inanıyorum.

Beraberlik süpriz ve iyi olur bizim açımızdan ama imkansız gibi bir şey.

Bu Konuda Fikirlerimiz tamamen ayriliyor.

Sercan seri calimlariyla,cabukluguyla her defansa zor anlar yasatabilecek bir oyuncu.Genc oldugu icin bazen cok panik yapiyor veya bencil oynayabiliyor,ama Yetenekleri gercekten üst düzey ve Real Madrid Yetkilileride birgün farkeder insallah.

Ahmet Çakar vâri yorum yapayım sana; Sercan Yıldırım Real Madrid'in stadına ancak seyirci olarak girer. İzlemeye bile alınmayacak derecede kalitesiz biri. Ancak bizim ligde yıldız oyuncu gözüyle bakılır.

Milli maçlardan nefret eder oldum yeminle!

Almanyanin ilk 11'indeki oyuncularin yarisi Bayernde oynuyor, adamlar bu sene ligde kotu gidiyorlar umarim bu macada yansitirlar :) tabi bizim kadroda var ;

Volkan Sen kadroda yok, M. Topal yok ikiside formda oyuncular. Sende gel Tuncay, Selcuk, H.Balta ve sakatlikdan yeni cikan Ardayi al :eek: . Isimiz zor bir puan alirsak iyidir ama galibiyetde olabilir nede olsa Almanyada kendi evimizde gibiyiz :).

Defans yapmayı bilmiyoruz...

Bari saldıralım...:eek:

Aldığımız oyuncular genelde ofansa yönelikler...

Bence defans yaparsak perişan oluruz...

Saldırırsak işi götürürüz...

Kazanabilecegimizi düsünüyorum. Tek korkum sistemleri ve Klose. Klose bizi inanilmaz derecede zorlayacaktir

Üst Alt