Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye - Avusturya | 29 Mart | 20.30 | NTV

çift forvet oynamadıgımız sürece, duran toptan gol bulamadıgımız takdirde tek farklı zar zor bi galibiyet alırız diye düşünüyorum.

oynamadan tecrübe kazanılmaz ama elimizde değil kadro seçmek umarım balta saç baş yoldurtmaz :)

evren'deki son sol bek olsa yine oynatmam...vurdum duymazligi yüzünden kac puan kaybettik, kac kupa dan elendik...oynarsa hiddink'e fena sayarim ve kocaman bir YUH cekerim

demedi demesin :D

semih burak yılmaz ikilisi oynamalı forvet hattında.

arkadas avrupa da yasiyan insanlara milli maci izleme imkani bile vermiyorlar sonra da gurbetci futbolcu kazanmak istiyorlar...

herzaman ayni eziyet...trt alsaymis keske en azindan adam gibi maca bakardik...

ne kadar küfür ediyorum suan feneriNTV'ye bilemezsiniz...

Gurbetcilere hep üvey evlat muamelesi gösteriyorlar. Mesela ARD ve ZDF kanallari olmasa avrupa ve dünya kupasinida izleyemeyecegiz.

nasil yeni canak taktin ??

canak bende de var ama cekmiyor...neden ??

100cm'lik canak aldim, Gibertini marka ve yeni bir LNB. Suanda ATV Türkiye ve NTV Spor gibi kanallara bakabiliyorum.

Gurbetcilere hep üvey evlat muamelesi gösteriyorlar. Mesela ARD ve ZDF kanallari olmasa avrupa ve dünya kupasinida izleyemeyecegiz.

100cm'lik canak aldim, Gibertini marka ve yeni bir LNB. Suanda ATV Türkiye ve NTV Spor gibi kanallara bakabiliyorum.

yani o yeni LNB sayesinde bakabiliyorsun ? ne gibi özellikleri var...yani alirkein neye dikkat etmem gerekiyor ?? bende alayim bari bir tane :lol:

canak var zaten 100cm...^^

aynen katiliyorum...bir de su dandik programlar basliyor 22.den sonra kafayi yiyorum :D

Katiliyorum sana. Orada ayip ettiniz. Tamam kendi kalenize atmayin ama caninizi disinize takip oynadiniz resmen, ikincilige oynuyormus gibi. :eek:

Aynen.Çok güveniyordum Türkiyeye ama olmadı.Demek ki bizim futbolcular çok korkmuş, Türk futbolculardan,hırslandılar kaç yıldır oynayamadıkları oyunu Türkiyeye karşı oynadılar.Gerçekten de o gün çok üzgündüm.

Not:Ayıp ettiniz değil ayıp ettiler aynı takımı tutanlar "siz" demez.Ben Türk Milli takımın taraftarlarına "siz" diyormuyum? "Biz" diyorum:)

Avusturya'yı da yenemezsek yazıklar olsun. İnşallah Azerbaycan maçından sonra toparlanmıştır milli takım. :eek:

Aynen.Çok güveniyordum Türkiyeye ama olmadı.Demek ki bizim futbolcular çok korkmuş hırslanmışTürk futbolculardan kaç yıldır oynayamadıkları oyunu Türkiyeye karşı oynadılar.Gerçekten de o gün çok üzgündüm.

Not:Ayıp ettiniz değil ayıp ettiler aynı takımı tutanlar "siz" demez.Ben Türk Milli takımın taraftarlarına "siz" diyormuyum? "Biz" diyorum:)

azerbaycan'in sucu yokki....suc bizimkilerde...hiddinkin yanlis kadro secimi vs...

ayrica azerbaycana da kizmamak lazim...3 büyükler ve anadolu takimlari ile kiyaslayabiliriz...yenmek icin 10 kat daha fazla mücadele ediyorlar...nitekim galibiyeti de hak etmemistik...

benim uyuz oldugum konu, kardesim hic mi su gruptan bir lider olup cikamayacagiz...??!!

yani o yeni LNB sayesinde bakabiliyorsun ? ne gibi özellikleri var...yani alirkein neye dikkat etmem gerekiyor ?? bende alayim bari bir tane :lol:

canak var zaten 100cm...^^

aynen katiliyorum...bir de su dandik programlar basliyor 22.den sonra kafayi yiyorum :D

Bircok tavsiye üzerine bunu aldim ben, ve suana kadar cok memnunum.

Inverto Black Premium Selected Single · L-Shape LNB 40mm 0.2dB | redcoon Deutschland

Ama sadece canak ve LNB'de yetmiyor. Kaldigin yerde önemli. Mesela ben Gelsenkirchen'de kaliyorum ve bana 100cm'lik canak yetiyor. Sen biraz daha Almanya'nin kuzeyinde kaliyorsan 100cm'lik canak da yetmeyebilir.

A milli takım ne yapar sorusuna toplu cevabımdır; 'takım ne yapar' demek için önce takım olmak lazım.. ertemşener / twitter

vallahi bu maci rahat aliriz ama su azerbaycan macini nasil kaybettik ya ? halen inanamiyorum o maci kaybettigimize.

yok ben güney-bati da kaliyorum :)

sana zahmet ntv'nin frekansini yollayabilirmisin bir ? ....cekiyormu diye bakmak istiyorum..

link icin tsk...en iyisi almak :)

Selçuk - M. Ekici - Hamit - Nuri - Arda

Çok ama çok sağlam bir orta sahamız var

A milli takım ne yapar sorusuna toplu cevabımdır; 'takım ne yapar' demek için önce takım olmak lazım.. ertemşener / twitter

Cok dogru demis..O yüzden Dünya Sampiyonasina katilamamistik,hep 2-3 oyuncuya bagliydik ve halende öyle. Avrupa Sampiyonasinada nasil katildigimizi anlatmaya gerek yok. En ucuz rakiplere karsi bile eziliyorduk resmen. Estonya 0-0 , Malta 1-1 liste baya uzun..Takim olabilseydik bu maclari cok rahat alirdik ve Dünya Sampiyonasina katilirdik,Avrupa sampiyonasi icin son maci beklemezdik.

Emre neden yok yahu sakat mı cezalı mı?

Emre iyidir.

Üst Alt