Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 6.Maç | Belçika 1-1 Türkiye | 3 Haziran | Maç Sonucu

serdar kesimal çok şişirdi topları normalde beğenirdim ama bu maçta batırdı.

kazım ayagında top tutamıyor kardeşim. bitane bizim yarı bölgede bi top kaptırısı var allahtan gol olmadı. kazım ilk 11 oyuncusu olamaz. hele şu oynadıgımız şekilde hic oynayamaz. sarı kart gördügü an cıkaracaksın bu adamı. hidding inadına yapıyor sanki. caglara gelince evet sacma sapan hata yaptı. mac eksikliginin önemi büyük. ama bizde kim sacmaladıki. 2. yarı iyiydi. 1 hatasına ragmen ben bir futbolcuyu silmem. bizim takımın oyun anlayışı ofsayttı zaten. fatih terime kızıyordum ama bu hidding ondan beter..

Demek istedigim bu. Topla cok'ta fazla bulusmamis olabilir. Bence karsisindaki Kompany dunyanin en iyi stopper. Pique'yi sag cebinden cikartir. Ama top ayagina geldiginde ise hic olumlu birsey yapmadi. Sadece oyunu soguttu. Hic dikine oynayamadi. Hatta kendi kalemize 35 metrelik bir yerde top kaybina ugrayip, kendini yere atip faul bekledi.

Kimse kusura bakmasin, ama asla bu takimda ilk 11 oyuncusu olamaz. Burak'i ornek alsin.

Insallah Serdar Kesimal seneye banko her mac oynar Fenerbahce´de. Isimize gelir. Hic begenmedim Caglar neyse Kesimal de o

Hiddink çok b.ktan bi takım çıkarmıştı zaten. Oyunca bununla doğru orantılı oldu.

Kazım feci şekilde kötüydü ama çok yalnız kaldı genelde. Cenk tosun çok daha iş yapardı kesin, ama kadroya bile alınmamış entresan. Çağlar leşti. Selçuk şahin dolandı durdu Topal dururken nası oynar tabi bunu einstein açıklayamaz. Burak'ta iyi değildi. Maçın iyileri Emre belözoğlu ve zaman zaman Arda idi. Son olarak Hiddink'e verdiğimiz parayı Arda'ya verelim daha mantıklı çünkü Arda'nın ayağına bakıyoruz zaten Hiddink'in bi halt ettiği yok Arda bişey yapsa da gol atsak diye bekliyor o da bizim gibi. Ayrıca son olarak Fatih terim takıntılıydı oyuncu tercihlerinde falan tamam ama İSPANYA deplasmanında bile biz bu kdar ezilmedik. Terim hocalığı ile Hiddink'i ayağının altına alır bunu gördüm. En azından Türkiye için bu durum böyle. Fatih Terim'in değerini anladım.

Gruplarda genel averaj mı ikili averaj mı geçerli?

ikili averajmı genel averajmı önemli gruplarda ikili averajsa 1beraberlik hakkımız var

Maçin adami bence kesinlikle Selçuk, Arda ve Witsel.

Adam soruyu yanlis anladi yahu yapmayin. Ingiliz cahili tercuman Takimdaki gelecegi nasil goruyorsun diye sordu oda genç oyuncularimiz fln var dedi sonra Ingiliz cahili tercuman kendi hatasini saklamak için götten uydurma laf koydu oraya 'kendi gelecegim gelecek gunlerde belli olur' dedi.

Adam `For my plan, let see what`s gonna happen`dedi, sen bunu nasil tercume ederdin merak etiim :D

Savunma yapmayı öğrendiğimizde futbolumuz çağ atlamış olacak.

Üst Alt