Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye 1-3 Almanya | Maç Sonucu | 7 Ekim

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 9.Maç | Türkiye - Almanya | 7 Ekim | 21.30 | NTV

Selçuk Şahin oynarsa gülmekten ölürüm.

mesut kasmasın bari kendini nasıl olsa garantilediler inş ıslıklanmaz

Mesutu oynatmayabilir.

zaten garantiledikleri için Mats Hummels, Toni Kroos, Andre Schürrle, Holger Badstuber, Mario Götze, Benedikt Höwedes, Marco Reus, Lewis Holtby gibi genç ve yeni jenerasyon oyuncularını deniyolar milli takıma alışım süreçlerini kolaylaştırıyolar.

gerçi bu genç kadroyla brezilya'yı yendiler.

Löw 10 macimizi da kazanmak istiyoruz dedi. Elemelerde simdiye kadar 8 mac üst üste kazanan bir takim var ve Löw bunu 9, 10'a cikarip yeni rekorun sahibi olmak istiyor. Ben Almanya'nin B takimiyla veya bazi as oyuncularini oynatmayacagina inanmiyorum. Cikip catir catir oynayacaklar.

Mesutu oynatmayabilir.

zaten garantiledikleri için Mats Hummels, Toni Kroos, Andre Schürrle, Holger Badstuber, Mario Götze, Benedikt Höwedes, Marco Reus, Lewis Holtby gibi genç ve yeni jenerasyon oyuncularını deniyolar milli takıma alışım süreçlerini kolaylaştırıyolar.

gerçi bu genç kadroyla brezilya'yı yendiler.

Bu genc jenerasyon gercekten müthis.

Müller, Mesut, Neuer'i falan da sayabiliriz bu jenerasyona. :)

Alman Milli Takimi 1-2 yil icinde dünyanin en iyisi olacak bence.

Böyle bi takima karsi bi galibiyet müthis olurdu.

Löw 10 macimizi da kazanmak istiyoruz dedi. Elemelerde simdiye kadar 8 mac üst üste kazanan bir takim var ve Löw bunu 9, 10'a cikarip yeni rekorun sahibi olmak istiyor. Ben Almanya'nin B takimiyla veya bazi as oyuncularini oynatmayacagina inanmiyorum. Cikip catir catir oynayacaklar.

B takımı olarak bakmamak lazım olaya Almanya'nın bu yeni jenerasyonu gerçekten mükemmel zaten Löw son 1-2 maçtır bu gençlerle harmanlayarak oynatıyor takımı gayette iyi skorlar aldılar bizim maçtada karşımızda böyle bir takım bekliyorum ben. İnşallah kazanırız.

Volkan

Sabri - G.Zan - Egemen - H.Balta

Colin K. - Marco A. - Selçuk Şahin - Emre - Arda

Burak​

Şöyle korkak bir 11'le çıkıp fark yeriz.Hiddink ve Oğuz'dan kurtuluruz(İnşallah).

Hiddink´in Türkiye´yi kücümsemesi canima tak etti artik. Almanya´nin bizden güclü oldugunu herkes biliyor zaten, ama mac oynanmadan oyuncularinin yaninda Almanya bizden cok cok güclü gibi sacma aciklamalar yapmak ne kadar dogru? Mac oynanmadan yenilgiye mazeret arayan ender TD´lerden galiba.

Anliyorum, Türkiye´deki tutum onun da gicigina gitmis olacak ki, her firsatta kendinize gelin, haddinizi bilin tarzinda aciklamalar yapiyor. Ama bunun yeri ve zamani var. Oyunculari böyle mi motive edeceksin? Sen Almanya´dan 1 puan alma da göreyim seni. Biraz zor cikarsin gruptan. Cünkü Almanya Belcika´ya yenilecek. Bunu herkes görecek.

Almanya takımı cok rahat sahaya cıkacak,Biz ise onlara göre biraz daha sitresli olucaz.Onun icin dikkatli olmak gerek.Bence beraberlik bile kötü sonuc degildir.Cünkü bize 4 puan yeter 2. lik icin.En iyi 2. olma gibi bir sansımızda yok denecek kadar az.Belki de mucize.Elbette gönlüm kazanmaktan yana ama dedigim gibi kontrollü oynamalıyız...

Hiddink´in Türkiye´yi kücümsemesi canima tak etti artik. Almanya´nin bizden güclü oldugunu herkes biliyor zaten, ama mac oynanmadan oyuncularinin yaninda Almanya bizden cok cok güclü gibi sacma aciklamalar yapmak ne kadar dogru? Mac oynanmadan yenilgiye mazeret arayan ender TD´lerden galiba.

Anliyorum, Türkiye´deki tutum onun da gicigina gitmis olacak ki, her firsatta kendinize gelin, haddinizi bilin tarzinda aciklamalar yapiyor. Ama bunun yeri ve zamani var. Oyunculari böyle mi motive edeceksin? Sen Almanya´dan 1 puan alma da göreyim seni. Biraz zor cikarsin gruptan. Cünkü Almanya Belcika´ya yenilecek. Bunu herkes görecek.

Avusturya ve Belçika maçlarında da aynı kafadaydı.Çok küçümsüyor milli takımımızı.Marco'yu milli takıma çağırması bile bu maçın ne düşündüğünü açıkça gösteriyor.Kesinlikle 1 puan için sahaya çıkaracak takımı.Yenildikten sonrada normal sonuç diyecek.

Hiddink geldiginden belli takım 1 mac iyi oynamadı.Oynadı diyen varsa sölesin lütfen.Ama macları bir sekilde kazanıyoruz,Allahın yardımıyla mı desem,Essek sansımı desem bir sekilde kazanıyoruz iste.Ama bu böyle devam etmemeli,Terim zamanında buna göre cok cok iyi top oynuyorduk.Bence bunun en büyük sebeplerinden biride sistem,Cükü hücüm yollarında sıkıntı var,Burak goller atmasına ragmen ileride kayboluyor.Onu destekliyecek bir orta alan oyuncusu bulmak lazım...

Hiddink geldiginden belli takım 1 mac iyi oynamadı.Oynadı diyen varsa sölesin lütfen.Ama macları bir sekilde kazanıyoruz,Allahın yardımıyla mı desem,Essek sansımı desem bir sekilde kazanıyoruz iste.Ama bu böyle devam etmemeli,Terim zamanında buna göre cok cok iyi top oynuyorduk.Bence bunun en büyük sebeplerinden biride sistem,Cükü hücüm yollarında sıkıntı var,Burak goller atmasına ragmen ileride kayboluyor.Onu destekliyecek bir orta alan oyuncusu bulmak lazım...

mesut tarzı biri olsaydı bizde çok iyi olurdu

Gene 0-0 çıkartır takımı Avusturya deplasmanında takımı kapalı oynatan bir teknik adamdan benim bir beklentim yok.

Azerbayca maçındada kontrollü oynayıp 1-0 için savaşırız.

mesut tarzı biri olsaydı bizde çok iyi olurdu

Aynen Salih renkdas,ya o tarz bir oyuncu bulucaz bu takıma,ya da cift santrafor oynuyacaz.Mesela Nihat ve Semihli zamanlardaki gibi arkalı önlü cift santrafor.Mehmet Ekici ve Nuri Sahin o bölgede biraz hücümsal anlamda eksik kalıyorlar.

Gene 0-0 çıkartır takımı Avusturya deplasmanında takımı kapalı oynatan bir teknik adamdan benim bir beklentim yok.

Azerbayca maçındada kontrollü oynayıp 1-0 için savaşırız.

Bu maçta bir sürpriz olurda kazanırsak;Azerbaycan maçına bile 1 puan için çıkarır takımı. :asd:

Hiddink South Korea-Avustralya ve Rusları böyle kötü top oynatmıyordu.Bizde neden böyle acaba,neden bu kadar kötüyüz:cool:Acaba bizmi beceremiyoruz yoksa Hiddink te mi bir problem var;)

Hiddink South Korea-Avustralya ve Rusları böyle kötü top oynatmıyordu.Bizde neden böyle acaba,neden bu kadar kötüyüz:cool:Acaba bizmi beceremiyoruz yoksa Hiddink te mi bir problem var;)

biz sistem takımı olamıyoruz (riji ve onlarcasında gördük ) bize her anlamda FT lazım :asd:

Üst Alt