Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara

Cevap: Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi

Google hesabımdan giriş yapmıştım ben siteye, şu anda girilmiyor. Düzelmesini temenni ediyorum en kısa sürede. Kadroyu falan kurdum gerçi ama.

Tamam girdim. :)

Bu arada açılış maçından 2 oyuncu, gecenin ikinci maçından ise 3 oyuncu kadromda. Bugün benim için önemli bir gün.

Yalnız benim anlamadığım saçmalık, sayfayı yenilediğinde yine aynı hatayı alıyorum ama adres çubuğuna tıklayıp sonra enter'ladığımda düzeliyor.

Saçmalığa bakarmısın :eek:

Girilmiyor ki hiçbiriyle takım oluşturana kadar ben maçlar başlar bile.

kaptan x2 puan mi getirecek? bi de her matchupda bir kaptan secmek mi zorundayiz? mesela bugunku 4 takimin macinda adamimiz varsa kaptanligi ona verip sonra degistirme gibi bir durum var mi? mantiken olmamasi lazim. her match upda bir kaptan secilmeli ?

kaptan x2 puan mi getirecek? bi de her matchupda bir kaptan secmek mi zorundayiz? mesela bugunku 4 takimin macinda adamimiz varsa kaptanligi ona verip sonra degistirme gibi bir durum var mi? mantiken olmamasi lazim. her match upda bir kaptan secilmeli ?

Aynen. Kaptan'ın puanı x2 olarak belirtilcek. Puanların boşuna gitmemesi için her gün kaptanı o gün oynayan bir oyuncu yapmamız lazım galiba.

Maçlar başladığına göre kadroları koymakta sakınca yok.

Portekiz'e güveniyorum. O gruptan Hollanda yerine Portekiz çıkacak ve herkes patlayacak :asd:

kekla.png

Üst Alt