Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi | Şampiyon Murat Kara

Cevap: Euro 2012 Fantasy League | GSCimbom Ligi

Gol yemeyecek takımları tutturmak daha önemli bu puanlamada, defans oyuncuları daha fazla puan getiriyor çünkü. Bu tarz turnuvalarda çok golmuyor zaten, öyle oluncada forvet ve orta sahalar çok iyi puan getiremiyorlar.

E tamam da İrlanda dışında öyle bir takım yok Murat'ın kadrosunda. Ortasahaları falan hepsi ofansif adamlar.

Kurallara hiç bakmamıştım ben de, şimdi baktım biraz. Grup maçlarından sonra sınırsız transfer hakkımız varmış. Burada bir limit olsa iyi olurmuş. Boşuna strateji kasmışız. Bi de kaptanı günlük belirliyoruz demiştik ama oyunda matchday tanımı günlük değil maçlık. Yani gruplardaki ilk maçlar, ikinci maçlar, üçüncü maçlar gibi. Kaptanlar bu şekilde ayarlanıyor sanırım. Ben de günlük sanıp kaleciyi kaptan yapmıştım :D Demek ki oynamadan önce kuralları incelemek lazımmış. :D

Kurallara hiç bakmamıştım ben de, şimdi baktım biraz. Grup maçlarından sonra sınırsız transfer hakkımız varmış. Burada bir limit olsa iyi olurmuş. Boşuna strateji kasmışız. Bi de kaptanı günlük belirliyoruz demiştik ama oyunda matchday tanımı günlük değil maçlık. Yani gruplardaki ilk maçlar, ikinci maçlar, üçüncü maçlar gibi. Kaptanlar bu şekilde ayarlanıyor sanırım. Ben de günlük sanıp kaleciyi kaptan yapmıştım :D Demek ki oynamadan önce kuralları incelemek lazımmış. :D

Yok yahu günlük kaptanlık. Mesela ben bugün oynayanlardan birini kaptan yaptım ama yarın Van Persie'ye falan değiştirebilirim. Kaptanlığı alınınca adam 2 katı yerine normal puan getiriyor o kadar.

Ulan Lewandovski'yi almadım kadroya az zamanım kaldı bütçe yetmedi diye, kaçırdık :D

E tamam da İrlanda dışında öyle bir takım yok Murat'ın kadrosunda. Ortasahaları falan hepsi ofansif adamlar.

defansta italya ve ingiltereden 2 oyuncu var, bu takımlar az gol yer turnuvada, ayrıca orta sahada da almanya, ispanya, ingiltere'den oyuncular var takımları gol yemezse orta sahalar da puan getiriyorlar.

Yok yahu günlük kaptanlık. Mesela ben bugün oynayanlardan birini kaptan yaptım ama yarın Van Persie'ye falan değiştirebilirim. Kaptanlığı alınınca adam 2 katı yerine normal puan getiriyor o kadar.

Yarın öğreniriz tam olarak. Benim anladığım öbür türlü.

Kadroları günlük mü yapıyoz ya da ilk maçlar üzerinden mi oluyor.Çakamadım mevzuyu:confused:

Fantasy League oyunlarında puan alan adamı çıkartırsanız puanınız silinir.Günlük olması anlam ifade etmiyor.Başlangıç için önemli sadece

Birinci maclar icin kurdugun kadro gecerli ilk maclar boyunca. Bugun transfer yaparsan o oyunculardan ikinci maclardan itibaren puan kazanmaya baslarsin.

Üst Alt