Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye - Hırvatistan | 11 Kasım

Hamit'e hemen de laf etmeyin. Büyük bir sakatlık atlattı. Formuna girmeli bir an önce.

Volkan

Sabri - Ö.Toprak - Servet - Balta

Nuri - Selcuk - Emre

[Töre]Hamit - Burak - Arda​

En saglam kadro budur, Servet kötüydü tamam, ama Egemen'in bir kez bile top kaptigini hatirlamiyorum Almanya macinda.

Volkan

Sabri - Ö.Toprak - Servet - Balta

Nuri - Selcuk - Emre

[Töre]Hamit - Burak - Arda​

Nuri ile Emre çok uyumsuz nedense. Şu ana kadar Nuri milli takımda hiç etkili olamadı Emre ile birlikte. Ben Hiddink'in kolay kolay Nuri'yi ilk 11'de oynatacağını düşünmüyorum Emre sakatlanmadan.

Nuri ile Emre çok uyumsuz nedense. Şu ana kadar Nuri milli takımda hiç etkili olamadı Emre ile birlikte. Ben Hiddink'in kolay kolay Nuri'yi ilk 11'de oynatacağını düşünmüyorum Emre sakatlanmadan.

Madrid'de iki mac forma giysin ve iyi oynasin, oynatmazsa döverler adami.

Nuri cok cekingendi o maclarda, simdi kendine güveni gelmistir, oynarlar bence ama Nuri Emre'den daha ofansif oynamali.

Iki solak bir orta sahaya fazla gibi.

Nuri - Selcuk

Topal​

Böyle bir orta saha ile Nuri daha verimli oynar bence.

Bence de. Form durumlarına göre ya Nuri, ya da Emre oynamalı. İkisi birden fazla.

tuhaf yani 5 6 yeriz rahat yenilirz lafları. takımı büyütmemek lazım ama yerin dibine de batırmamak lazım . inanmak lazım ama takım güven vermiyo ama geçebilcek gücümüzü var .

iç sahada emre nuri yada emre selçuk oynayabilir ama ordayken ikillemek lazım ki burdan yeterli skorla gidersek

Nuri Sahin'i ofansif orta saha olarak görmekten vazgecin aritk yahu. adam bildigin defansif orta saha. tabiki ofansif agirlikli. deep lying playmaker yani. ayni Selcuk Inan gibi. 10 numara oynama kabiliyeti sifir. Emre ve Nuri yan yana oynayamaz. hatta Tümer-Sergen oynar ama Nuri-Emre olmaz. o derece. neden? cünkü ikisi de ayni pozisyonda oynuyor ve sahada ayni görevi yapiyor. Hatte Emre olmadigi zaman bile ben avrupa sampiyonasi öncesi Nuri ile baslamam. Nuri sistem oyuncusu. takimi Nuri'nin etrafina kuracaksin ve yanina mutlaka cok kosan adamlar koyman gerekiyor.

tahminim Real'de cosar zira önünde Ronaldo-Özil-Di Maria-Benzema gibi müthis kosular yapan süratli oyuncular var. ama bizde kim var? Arda, Hamit ve Kazim. Bunlardan hangisi topsuz kosu yapiyor? hepsi topu ayagina bekliyor. Nuri'nin bu takimda iyi oynamasi imkansiz. bu oyuncu kadrosu varken her zaman Maldonado gibi görünür.

Kesin değil ama Bursa'da oynanacağı yönünde ciddi duyumlar aldım.

İyi olur Bursa'da oynanması.Arena'nın çimleri yenilenir bu sayede.

Nuri-Emre-Selçuk orta sahası kesin oynamalı.Hamit-Arda kanatlarda olmalı.Forvet de Burak olacaktır zaten.Ama defans hala soru işareti.Serdar Aziz-Ömer Toprak gelecek için göz kırpıyor ama şimdi hemen değerlendirmek kazanç mı olur kayıp mı bilemeyiz.

Evet, kesinleşti az önce.

Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak maç!

Kararı verenleri kutluyorum.

Böyle önemli bir maçın Bursa'da oynanması pek doğru bir karar değil bana kalırsa. Şükrü Saracoğlu ve İnönü dururken Bursa'da oynanması saçma. Bir yanda 55bin kişilik ŞS, diğer yanda 20bin civarı kişilik Bursa Atatürk Stadı. :eek:

Bizim zeminde bu arada yenilensin. TT arenada olmadigi iyi oldu.

edit: haber duzeltildi. mac tt arenada

Üst Alt