Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye - Hırvatistan | 11 Kasım

Milli takımı doğru düzgün destekleyecek başka bir şehir olamazdı zaten.Bursalılar kendilerine yakışır bir şekilde üstesinden gelecektir bu görevin.

Volkan

Sabri - Ö.Toprak - Servet - Balta

Nuri - Selcuk - Emre

[Töre]Hamit - Burak - Arda​

En saglam kadro budur, Servet kötüydü tamam, ama Egemen'in bir kez bile top kaptigini hatirlamiyorum Almanya macinda.

Servet hic olmamis. Hamitin yerinede Töre oynarsa bu kadro is yapabilir.

Urfa'da oynanmaliydi. kasimda hava soguk orasi sicak uzun yol hirvatlar kafayi yer :D

statta güzel zaten

Bugün Bursa'dan gelen haberler de patlamış oldu böylece.

Kadıköy'de olsaydı gidecektim.Kısmet değilmiş. :)

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye - Hırvatistan | 11 Kasım | 21.05 | NTV

Macin oynanacagi stadyumdan tut baslama saatine kadar hepsi sacmalik. :eek:

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye - Hırvatistan | 11 Kasım | 21.05 | NTV

Maç İstanbul da olursa kazanırız

Takım alıştı İstanbul a başka yerde kazanamıyoruz

Gaza gelecek, asi adamlar lazım bu maç için. Yoksa Hiddink'in mıy mıy oyununu oynarlarsa yandı gülüm keten helva..

16 yaş altı biletimizi de alalım yarın :p

Zor mac olacak demeye gerek yok.Zaten palyoff macını kiminle oynarsan oyna her zaman cok cekismeli gecmistir.Samimi bir sekilder sölemem gerekirse;Bir yanım diyorki sampiyonaya katılamıyalım,Hiddink ve Oguzdan kurtulalım.Diger yanımda diyor ki bu 2 beceriksizden kurtulmak icin 2 senemi heba edmem.Bir 2 sene daha turnuva beklemeye tahammülüm yok...

Zor mac olacak demeye gerek yok.Zaten palyoff macını kiminle oynarsan oyna her zaman cok cekismeli gecmistir.Samimi bir sekilder sölemem gerekirse;Bir yanım diyorki sampiyonaya katılamıyalım,Hiddink ve Oguzdan kurtulalım.Diger yanımda diyor ki bu 2 beceriksizden kurtulmak icin 2 senemi heba edmem.Bir 2 sene daha turnuva beklemeye tahammülüm yok...

Turnuvaya katılalım, Hiddink ve Oğuz'dan kurtulalım ? :D

10 Gün sonraymis. Biletlerin cogu tükenmis azi kalmis.

Turnuvaya katılalım, Hiddink ve Oğuz'dan kurtulalım ? :D

Keske öle bir formül olsa:DAma ben Turnuvaya bu teknik ekiple gidersek basarılı olacagımıza inanmak istiyorum fakat bu oynanan rezalet futbolu gördükten sonra inanmıyorum.Olaki turnuvada basarılı sonuclar dönersek(yarı final gibi)bu 2 ise yaramazla devam edecegimizden korkuyorum...

Bugün biletlere baktim ilgi dahada artmis kale arkalari tükenmis. Full tribünlere oynayacagiz.

263244_Turkey.jpg

Üst Alt