Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Gruptaki son maçımızdan beri söylüyorum. Bu takımın bu futbolla Şampiyonaya katılması halinde puan alabileceğine inanan var mı?

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 Kasım

Cok merak ediyorum halen daha hiddink'i koruyanlar varmi.

UEFA nın şike davasında küme düşme cezası vermeden üzerini kaparsanınz Hırvatistanı geçsenizde sizi almayız dediği bir durumda F.B futbolcuların bugeceki performanslarında bir art niyet aramak gerekirmi?

Bu sikeciler gudem degistirmede sampiyonlar valla.

Ulan Mevdivenlerin cocuklari

Ha beyler bu arada,Servet'e Gokhan'a sallayip durduk.

Bugun 2 tane kafa golu yedik.

Rüştü'yü dövdüler adam birşey yapmadı, Volkan küfür ediyor ayıp.Maç bitene kadar kimsenin ıslıklanmaması lazım taraftar o konuda yanlış yaptı ama küfürde edilirmi amigo!Volkan ve Emre kişiliklerini gösterdiler.

Ha beyler bu arada,Servet'e Gokhan'a sallayip durduk.

Bugun 2 tane kafa golu yedik.

Onlarda olsa bişey değişmezdi. Gg 2.golde alması gereken topu alamadı stoperler süpermen değil o topa nasıl yetişsin:eek: Gökhan havadan berbat zaten. Ya gerçi konuşmanın bi anlamı yokta Giray'ın yeri boş kalsa bu kadar kötü olurdu. Abi şu oyuncu formda o alınsın mantığına harbi karşıyım. Allahın hanzolarını milli takıma falan almayacaksın. Giray formda olsa nolur? Al adalet adalet Giray oynadı noldu? Ettiler ağzımıza. Burak formdaymış peeeeh. Ayağında 1 top tutamadı ya adam. Her tarafı formda olsa nolcak? Vasat Burak, sıradan Burak.

Rüştü'yü dövdüler adam birşey yapmadı, Volkan küfür ediyor ayıp.Maç bitene kadar kimsenin ıslıklanmaması lazım taraftar o konuda yanlış yaptı ama küfürde edilirmi amigo!Volkan ve Emre kişiliklerini gösterdiler.

Doğru söylemişsin dostum. En basitinden bizim Sabri yahu. 5-6 yıldır sağ bek oynuyor adam, Bordeux maçına kadar küfür yedi. Tabi Sabri bir Alex pardon Emre olmadığı için, karşılık veremiyor. Volkan'ın kişiliğini de konuşmaya değmez. Bir başlıkta videolarla sabitlemişler zaten durumu.

volkan'ı ıslıklayan bütün herkese teşekkürler. arena galatasarayındır ulan !

Hiddink icin adam gorevini yerine getirdi play offlara kaldik diyenler vardi.

Adamin hic birsey umrunda degil dedim ama forumda bazilari olur mu hic kariyeri var adamin dedi.

Mac sonu Benim problemim degil Turkiye dusunsun demedigi kaldi.

Cevap: Euro 2012 Play-Off 1.Maç | Türkiye 0-3 Hırvatistan | Maç Sonucu | 11 K

şerefsiz emre ana avrat küfretti dudak okuyabilenlere okutun

girayın bombanın önde gideni oldugunu maçtan once soyledim.bu adam nasıl futbolcu olmuş anlamıyorum.oynadığı takımlarda arkadasları bu gerizekalının açıklarını kapatmaktan kendi mevkiilerinde oynayamıyor.

Hiddink icin adam gorevini yerine getirdi play offlara kaldik diyenler vardi.

Adamin hic birsey umrunda degil dedim ama forumda bazilari olur mu hic kariyeri var adamin dedi.

Mac sonu Benim problemim degil Turkiye dusunsun demedigikaldi.
hiddinkin ne suçu var bizim mantık yanlış adam dünyanın sahip olduğu futbol felsefesini uygulamaya çalıştı ama bizim futbolu yönetenler adam değil ki ...ligin kalitesiz futbolun dipte sen neyin peşindesin dereler adama açık ve net GS varsa Türk futbolu var yoksa yok

Eeeee Seribaşı olacaktık gelecekti kolay rakip en azından 3-0 yenilmezdik.

Üst Alt