Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

FB lilere bunu nasıl ulaştırabiliriz acaba...

*** CSKA maçındaki FBliler

*** her milli maçta rakibe destek veren FBliler

*** son olarak rıdvanın mesut mutlu halleri...

NOT; onlar yakacakları yeri iyi bilirler...

kina-300x225.gif

Cevap: Euro 2012 Play-Off 2.Maç | Hırvatistan 0-0 Türkiye | Maç Sonucu | 15 Kasım

Defans hattımız iyidi ömer toprak bankodur bence artık bu takımda.bu arada git artık hiddink şu takımı değiştirmenin vakti geldi artık.

Uruguay 10 kişi kaldı..İtaly daha da yüklenir..Güzel maç oluyor.

Volkan, Emre, Servet, Zan, Balta, Gökhan Gönül bir daha asla milli takima cagrilmamali. Arda ve Hamit konusunda kararsizim. Selcuk Inan bu takimda ilk 11 oyuncusu olamaz, olmamali. Ömer Toprak bu takima yazilacak ilk isim olmali. Kalede Sinan olmali bundan sonra. Ayaklari hizli ve oyun zekasi yüksek. milli takimda artik karakterli bir grup olusmali.

Euro 2014 elemelerinde milli futbolcu havuzu bu olmalı

KALECİLER

Onur Kıvrak

Tolga Zengin

Sinan Bolat

Cenk Gönen

DEFANS

Ömer Toprak

Serdar Aziz

Semih Kaya

Ersan Gülüm

Serdar Kesimal

Hasan Ali Kaldırım

İsmail Köybaşı

Özgür Çek

Gökhan Gönül ( sağ bek yok ülkede başka malesef mecburi )

Sabri Sarıoğlu

ORTA SAHA

Selçuk İnan

Necip Uysal

Mehmet Topal

Hamit Altıntop ( Kaptan )

Gökhan Töre

Arda Turan

Nuri Şahin ( takım bu adam etrafında kurulsun takımın bankosu olmalı )

Mehmet Ekici

Okay Yokuşlu

Kazım

Alper Potuk

Tunay Torun

Olcan Adın

FORVET

Muhammet Demir

Cenk Tosun

Burak Yılmaz

Mevlüt Erdinç

Sercan Yıldırım

Mustafa Pektemek

+ Ne yapıp ne edip bir tane de pivot santrafor bulunmalı Türk bulamıyorsak devşirilmeli ama pivot santrafor şart

Volkan

Emre

Servet

Semih

Selçuk Şahin

gibi ayılar artık milli takımın kapısından içeri girmemeli

alın size yeniden yapılanma

Bu milli takımı ya ligi 4-5 sene -şike falan işlerine girmeden- domine eden takımın oyuncuları ya da çeşitli takımlarda oynayan gurbetçi oyuncular ayağa kaldırır. İkinci şık bizi pek başarıya götürecek gibi görünmüyor. O yüzden birinci şık üzerine çalışmalar yapmalıyız. Birinci şıkkın gerçekleşmesi için atılacak en önemli adım altyapıya verilecek desteğin gözle görülür biçimde arttırılmasıdır. Özellikle Galatasaray bu konularda yıllarca öncü olmuş bir takımdır, federasyonun alt yapıdan futbolcu kazandırabilme istatistiğine dayanarak, -Galatasaray gibi- çeşitli takımların altyapılarına ekstra yatırım yapması gerekiyor, en azından yöneticileri ve camiaları bunun için teşvik etmesi lazım.

Arda'dan başka sol açık ve 10 numara da oynayabilen varmı Alemdar abi bende sevmiyorum beğenmiyorum ama mecbur. Takımı komple değiştiremezsin ya eskilerden kalanlar olacak mutlaka yedek olarak da düşünülebilir

TRT3 de Yılmaz Vural:

"Milli Takımı İsitiyorum".

:)

Bence Vural Avcı ile beaber en iyi iki adaydan biri. Küçük takımlarda sınırlı kaynaklarla yaptıkları ortada.

Yalnız biraz tembel ve istikrarsız bir teknik adam olduğu için kontratı performans bazlı olmalı. Senede 500bin Euro, takım dünya kupasına gruptan birinci olarak çıkarsa 4 milyon Euro, eğer ikinci olarak çıkarsa 3 milyon, çıkamazsa nanay.

Volkan, Emre, Servet, Zan, Balta, Gökhan Gönül bir daha asla milli takima cagrilmamali. Arda ve Hamit konusunda kararsizim. Selcuk Inan bu takimda ilk 11 oyuncusu olamaz, olmamali. Ömer Toprak bu takima yazilacak ilk isim olmali. Kalede Sinan olmali bundan sonra. Ayaklari hizli ve oyun zekasi yüksek. milli takimda artik karakterli bir grup olusmali.
selcuk inan nasıl ilk 11 oyuncusu olmuyor? orta sahamızda xabi alonso gibi adamlarmı varda ben görmüyorum:)

selcuk inan nasıl ilk 11 oyuncusu olmuyor? orta sahamızda xabi alonso gibi adamlarmı varda ben görmüyorum:)

Sorun milli takimda bu.

Orta sahamizda, sakatlik olmadigi surece cok iyi isimler var. Cift santrofor'a donersek kimi oynatacan ? Nuri'mi Selcuk'mu ? Mehmet Ekici ne yapacak ? Mecbur bir kesici olacak. Topal'mi Necip'mi derken mecbur bir oyuncuyu kesecez orta sahadan.

milli takımın eskiden en sorunlu bölgesi orta saha idi sırf bu yüzden Marco Aurelio devşirilmişti milli takıma . Şimdi maşallah o bölgede bolluk var 3-4 tane birbirine yakın kalitede oyuncu var

Sorun milli takimda bu.

Orta sahamizda, sakatlik olmadigi surece cok iyi isimler var. Cift santrofor'a donersek kimi oynatacan ? Nuri'mi Selcuk'mu ? Mehmet Ekici ne yapacak ? Mecbur bir kesici olacak. Topal'mi Necip'mi derken mecbur bir oyuncuyu kesecez orta sahadan.

selcuk trabzonda ön libero oynuyordu zaten. selcuk bu takımdan kesilemez. yeterki oynatmasını bilen hoca olsun.

Kimi yazsınlar Alemdar abi ? Buralara kadar gelmemizde Arda'nın da payı yok mu ?

Kusura bakma ama deplasmana gitmemek için kart gören adamın benim kitabımda yeri yoktur...

payını görmezden gelmek mümkün değil...

ama bundan sonra giydirmemek gerek formayı...

Milli forma çaput değil...

Bir Ağırlığı var...!

Şimdi önümüzdeki hedef Dünya Kupası elemeleri mi?

ne zaman belirlenir gruplar?

Üst Alt